Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) janos666 válasza radi8tor (#20) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már annyit loptam volna, hogy le sem kéne tagadnom, akkor szerinted még fórumozással tölteném a szabadidőm? :P

Én még gyakorlatilag megúsztam a pitiáner tolvajokat és conartist-okat (vagy olyan csekélység volt a tét, hogy észre sem vettem / rögtön elfelejtettem), a nagyok ellen pedig úgysem tehetek, azok nyilván gombolnak engem is (pl. a bankszámlakivonaton egyre sűrűbben és nagyobb összegekkel jelenek meg mindenféle semmitmondó tételek: "egyéb díj", "további költség", "kiegészítő tétel" és hasonló címszók alatt) és én szerintem nem lennék jó tolvaj (se fizikailag se virtuálisan).

Apámat viszont rendesen fosztogatták egy időben a kisebbségiek, amivel természetesen semmit sem tudtak kezdeni a rendőrök, akik azok valók, hogy megbüntessenek, mikor véletlenül túllépem egy kicsit valami karbantartott járművel a közúton javasolt sebességet...
Egyszer az egyik majdnem megfulladt, amikor gázolajat nyelt a csőből, amit megszívott. Akkor már odamentek megnézni, hogy mi van. De szerinted lett valami következménye? Ők épp csak arra jártak egy kannával és egy csővel, nem csináltak semmit. Pedig volt róluk videokamerás felvétel is (onnan tudom, hogy félrenyelt). :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.