Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118) imibogyo válasza hcl (#116) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze. Én sem csak helyben üzletelek, de azért legtöbbször így oldom meg. Nem kizárólagos megoldásnak szántam a mondandómat, csak egyfajta "jó megoldás"-nak, amikor megvalósítható a személyes tali.

(#117) Hintalow:
Nem is írtam ellenkezőjét sehol sem. De vevőként én "szinte" mindig olyanokkal üzletelek és üzleteltem eddig is, akiket szinte minden nap látok itt PH-n, vagy legalábbis rendszeresen találkozom a nevével és egyébként is egyfajta megbecsült tagja a PH közösségnek. Eddig még mindig sikerült olyan megbízható emberrel üzletelnem, akivel adott esetben akár már jó pár éve, vagy sok-sok hónapja "ismerjük" egymást napi szinten innen a PH-ról. Persze lehet csak azért, mert eléggé be van szűkülve az érdeklődési köröm, valamint azért, mert a személyes találkozót és a kipróbálási lehetőséget erőltetem mindig.

Eladóként persze más a gyerek fekvése, de itt is betartok pár szabályt. Őstag rang alatt csak úgy vásárolhat tőlem akárki, hogy vagy előreutalja az összeget és akkor postázom, vagy szépen eljön személyesen, kipróbálja a terméket és fizet, vagy megoldunk máshol egy személyes találkozót, de akkor meg ugye ő nem tudja feltétlenül kipróbálni a terméket (amit én nem szeretek). Egyébként én a legvégső esetben szoktam postázni, jobb szeretem eladóként is a személyes találkozót és ez garancia a vevőnek is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.