Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Nekem tetszik ez is.
Jó az irány miszerint a mocsok kávákat mindenki el akarja takarítani.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Wajk


Wajk
addikt

szép darab :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) m1lan


m1lan
őstag

A Sony-t ismerve biztos, hogy nem ekkora lesz az alsó és felső káva.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#4) Obyboy válasza m1lan (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

A konkurenciához mérten már ez is nagynak számít így megmarad a vastagkávás egyéniségük. :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) no1r válasza m1lan (#3) üzenetére


no1r
őstag

Megjött az első kávahuszár

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, hogyne, szép is lenne, ha ilyen lenne :) 5"-os képernyővel jó lenne ilyen káva :K

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Jól néz ki. Bár nekem pl az sima XA ( legelső) is tetszett.

(#8) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

4GB ram? Sony-ban? Kamu a hír. :D

(#9) valaki654 válasza <Lacy85> (#8) üzenetére


valaki654
tag

Ja, az majd max. a Premiumban lesz vagy abban sem.

(#10) <Lacy85> válasza valaki654 (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az XZ-ről is azt írták, hogy 4GB lesz benne, aztán mégse.
Nem, mintha kevés lenne a 3, de szerintem azt csak a nagytesó kapja meg. TALÁN. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) pit stop


pit stop
addikt

Ez a Helio P20 Qualcomm-nál minek felel meg?
Kamerára kíváncsi leszek..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Szerintem ez a kép fake.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Most komolyan, akinek ezek a kávák is nagyok azok mit fog venni? A többiek sem jönnek kisebbel, csak a lekerekített sarkok miatt tűnnek annak.

Üdv, Zoli

(#14) Scrydhan válasza pit stop (#11) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

625nél gyengébb de 430nál erősebb.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#15) pit stop válasza Scrydhan (#14) üzenetére


pit stop
addikt

Köszi!

Kár érte akkor. Gondolom árcédula nem nagyon fog változni, mert akkor meg más lenne neve. Annyiért meg nagyon túlárazott..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16) JayZ


JayZ
tag

NAGY pacsi minden gyártónak, aki követi ezt a "kompakt" házba nagy kijelző, káva nélkül vonalat. :R Nagyon szép telefon.

(#17) whatwhatwhat válasza blagolf (#13) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Az oldalsók ezen a képen konkrétan nagyok. Akárcsak az XZ-n.

De várjunk csak... Pontosan akkorák mint az XZ-n... HMMMM... nézzük csak, google képkeresés xperia xz.. második találat:

[link]
Egyébként hivatalos sony oldalról van a kép..

"Renderkép", jó cikk vót! :C

(#18) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Pozitív, hogy kicsi kávákkal is megmaradna a stereo hangszóró :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#19) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Wow.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#20) Luck Dragon

Bárcsak így nézne ki.. nagyon tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) <Lacy85> válasza whatwhatwhat (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Az oldalsók ezen a képen konkrétan nagyok. Akárcsak az XZ-n."

Na jóvan' banyek, üljleegyes. :DD

(#22) #16514048


#16514048
törölt tag

"Szintén a Weiboról került elő egy fotó a készülék lehetséges csomagolásáról, amelyen az Xperia X 2017 is látható. Az alábbi renderkép lényegében ugyanazt a készüléket mutatja..."

Öö, nem, nagyon nem. Annyira hasonlít csak arra a fotóra, mint bármelyik más Sony-ra.
Teljesen más a kávák mérete, a hangszórók kialakítása, gombok elhelyezése, a renderképen lekerekítettebnek tűnnek az oldalsó élek, stb. Kb annyi egyezés van a két kép között, hogy ugyanazt az időt mutatják.

Szép lenne, de sajnos kamu. Előttem linkelték az eredeti képet, abból csinálták ezt a photoshoppolt koncepciót.

(#21) EclipseGT:
Igaza van pedig. :U

[ Szerkesztve ]

(#23) janeszgol válasza #16514048 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Miben, hogy az XZ-nek nagyok az oldalsó kávái? Baromság.

(#24) <Lacy85> válasza #16514048 (#22) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ja. igaza. Ha ezek az oldalsó kávák nagyok, akkor rátok nem gyengén hatott az edge agymosás. :)

(#25) Dr. 444Hertz válasza <Lacy85> (#24) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az tény, hogy a képen látható készülék XZ photoshopolásával készült valószínűleg.
Az már más kérdés, hogy ilyen lesz-e a valóságban.
Remélem igen. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#26) #16514048 válasza janeszgol (#23) üzenetére


#16514048
törölt tag

És (#24) EclipseGT:

Miért, szerintetek nem nagyobbak, mint a legtöbb mai telefonon? Nézzetek már körül, mielőtt engem hívtok agymosottnak.

Nem azt mondom, hogy zavaróan nagy, engem nem ez tartana vissza az XZ vásárlásától (sőt, a felső kávák sem, pedig azok aztán tényleg hatalmasak), de ettől még igaz, hogy ma már mások kisebbeket csinálnak és sokkal szebbek úgy a telefonok.
Sőt a Sony-nál is képesek rá, lásd Xperia XA, érthetetlen, hogy a csúcskészüléküket miért nem olyanra csinálták.

(#27) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lumia 925-re meg WP Nokiákra emlékeztet, ez jó pont. kár a Sony - szerintem - túlcsicsázott rendszeréért, egy stock droid közeli rendszer és felület egy csúcs kamerával abszolút tetszene.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) madd dogg


madd dogg
senior tag

A hírben a Helio P20 szerintem hibás. Azt az XA-ba rebesgetik, nem az X-be.A 2016-os X-ben is Snapdragon 650 volt.

#27: ????? Mi van túlcsicsázva? Szinte teljesen stock a Sony droid. :B

[ Szerkesztve ]

(#29) #16820480 válasza hoffman_ (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom melyik készülékre mondod pontosan, nekem Z5 volt utoljára a kezemben, de az kb a Motorolák után a legközelebb volt a stock rendszerhez. Még talán az új Sense van hasonlóan közel, de az olyanokhoz képest, mint a Samsung, LG, Huawei, meg a többi kínairól ne is beszéljünk... :N

(#30) TTommi válasza #16820480 (#29) üzenetére


TTommi
aktív tag

+1, ott valami nagyon nem stimmel. Pont amiatt szeretjük sokan a Sony-t ( a béna kamera SW mellett is), hogy alig mókolják a rendszert. Ahol mégis, ott meg nagyon jól. Nem elég jól, hanem nagyon jól.
PS: ha most valaki az SP-re hivatkozva küldene egy HSZ-t, inkább le se írja:)
Egyébként a multkor használtam egy független SP-t kényszerből 3 napig, és azon kívül, hogy kissé cammogósabb volt, semmi baját nem láttam. 600 alkalmazást hagytam nyitva, és elég jól elboldogult mindennel.

SXZ2 és SXZ5c

(#31) Dr. 444Hertz válasza TTommi (#30) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Troll on:
szar az sp, okadek az osszes xperia!!4!

Troll félig off:
Pár napja vettem egy SP-t, ahogy mondod, kissé cammogós, de másodtelónak tökéletes.

Troll off:
Tényleg nem értem a legtöbb Sony-ellenes trollt.
A kamera tényleg gagyi.
A külcsín pedig ízlés kérdése.
Az árazás valóban legtöbbször megkérdőjelezhető.
A félévente új flagship pedig erőltetett menet...
Ezzel egyetértek, jogos a támadás.
De.
A többi dologban nincs probléma a mai Xperiákkal. Nagyon jó a rendszer, abban élvonalbeliek.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) carl18 válasza Dr. 444Hertz (#31) üzenetére


carl18
addikt

+1 teljesen egyetértek! Unokaöcsémnek volt régebben egy Xperia Z1 nekem egy Galaxy s4 és hát a kamera! Okádék minőség volt! Tiszta szégyen, jelenlegi telom galaxy s5 és azelőtt volt egy M4 Aqua gyorsan túl adtam rajta, kamera ismét khmm nem túl magas minőséget képviselt. Haveromnak Z3 van, és ugyan olyan okádék képet csinált mint a Z1, kérdem én hol a fejlődés ? :DDD

Szerkesztésbe még annyit, Galaxy S4 jobb képet csinál mint a S5, ez meg a Samsungnak -1 pont. :O

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#33) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem igazán értem ezt a káva dolgot: utálom mikor egy telefont 2 ujjal kell megfogni a véletlen nyomkodás elkerülése miatt.

(#34) hoffman_ válasza #16820480 (#29) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én leragadtam a Z3 compact-nál meg a Z5-nél, ezek voltak/vannak közel, de ezek nagyon messze vannak a stocktól. újabbakat ezekre alapozva nem is nagyon mustráltam meg. (a formatervüket mondjuk nagyon szeretem).

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) Dr. 444Hertz válasza hoffman_ (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Pedig én is csak úgy tudnám leírni a MM-t (Nougatról nem tudok nyilatkozni), hogy kvázi egy kitűnően optimalizált Nexus felület.
Egyidejűleg használtam Z3C-t és Nexus 5X-et.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Jó lesz, ha így fog kinézni. Sokan nem fogják fel a képátló jelentőségét, de egy 5,5"-es és egy 5.7"-es között kb 10% különbség van a képernyő nagyságában. Egy 5 és egy 5.8-as (az új S8) közt meg vagy 40%.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#37) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ha tényleg így fog kinézni, akkor az egy jó irány, ez szép lesz. :K

(#38) troviko


troviko
senior tag

Végre jó lett a kijelző káva arány, ám szerintem elképesztően ronda ez a dizájn. Nagy rajongója voltam az Omnibalance-nek, imádtam a Z1C-t, a Z5-t, bár formavilág tekintetében az eredeti X jött be a legjobban, az összes valaha volt Sony-m közül. Más kérdés, hogy számomra az a teló túl gyenge volt, hamar megszabadultam tőle.

Amúgy azt sem néztem jó szemmel, hogy az X Performance jókora visszalépés volt a Z5-höz képest, de még amit az XZ-vel és főleg az X Compact-al műveltek, az szánalmas. Lényegében engem ezen formavilág, és az egyre silányabb minőség (kínai SOC-ok, műanyag, vízállóság hiánya, WTF?) miatt veszítettek el.

Sajnálom, nagyon imádtam a Sonykat, előtte meg a SEricssonokat, de a vállalat egyre versenyképtelenebb, egyre vállalhatatlanabb megítélésem szerint. Szóval most egy másfél évtizedes szerelem esett a kútba.

Óriási dislike ennek a készüléknek is, már ránézésre is kellemetlen jelenség.

:( :(

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#39) EnterR


EnterR
veterán

Nagyon tepsi. :(

PSN ID: marquuard

(#40) troviko válasza troviko (#38) üzenetére


troviko
senior tag

Szerk helyett:
Még annyit, hogy egy egészséges káva nem árt oldalra. Nem tudjátok elképzelni mit sz**ok az Edge kijelző miatt. Állandóan hozzáérek véletlenül, így minden félét csinál. Kilép, visszalép, nagyít, amikor kéne nem nagyít, ultra szopattyú. Full kretén volt aki kitalálta. Szépnek szép, mi több gyönyörű, nagyon gizda is, de hihetetlen, hogy ergonómiai szempontból mekkora egy baklövés.
A Z5 formavilága jó volt szerintem, oldalt tökéletesek voltak a kávái, alul, fölül lehetett volna kisebb, de annyira azért nem volt zavaró. Ellenben az egész telefon nagyon szögletes volt, ezért is szerettem annyira a simat X-et. Nagyon kézbeillő, kényelmes, ergonomikus teló volt (gyenge hardverrel, nem vízálló kivitelben, ezért kellet mennie), a valaha készült legszebb, és legergonómikusabb Xperia. Azt a vonalat, formatervet kellett volna tovább vinni, kisebb alsó, felső kávával.
Szerintem, persze.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#41) psajti


psajti
aktív tag

Nekem tetszik ez a picit Lumiákra hajazó formavilág, bár nem vagyok nagy Sony párti, valszeg nem ő lesz az idei következőm.

(#42) Dhampir


Dhampir
félisten

Ár-érték arányban, melyik most a legkedvezőbb Sony modell, amiben megtalálhatóak legalább a gyakoribb szenzorok (accelerometer, gyro, proximity, compass), és FM-rádió?

Például az E4 nem volt rossz strapára, de nincs benne gyro és iránytű sem, gyenge a kamerája és még a Lollipop-ot sem kapta meg. Az E5 sem tűnik nagy előrelépésnek a száraz adatok alapján, de azt közelről nem ismerem.

(#43) RIC5I


RIC5I
tag

istenem de szép :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#44) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Szép meg minden.. Káva sem egy kamion lökhárító már.. Remélem a bili műanyag is eltűnik.

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#45) RaveForce válasza troviko (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

Talan tobbet kene bongeszni a telefonod topikjat panaszkodas es bosszussag helyett :P botkezueknek is van megoldas az edge kijelzore, elvegre ez az okostelefonok alfaja es omegaja: play aruhaz- no more accidentally touch-felrak. Szivesen ^^

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#46) madd dogg


madd dogg
senior tag

Szerintem ciki ha emiatt már külön appra van szükség. Ami nincs előtelepítve.

(#47) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ez kifejezetten szép lett.
És szerintem a kávák mérete pont ideális.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#48) pit stop válasza Dhampir (#42) üzenetére


pit stop
addikt

XA talán, legalábbis a felsorolt szenzorok közül többsége biztos van, egyesével nem csekkoltam.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól néz ki. ha így fog kinézni, szerintem több vevője lesz, mint az elődöknek. remélhetőleg a kamerán is reszelnek.

(#50) Lirion válasza hoffman_ (#34) üzenetére


Lirion
addikt

Ez érdekes, mert már a kk idejében is a sony készítette az egyik leginkább stock közeli rendszer, főleg a Samsung, LG, huawei és társaihoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.