Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Előlapon most már kéttónusú lesz a LED - jaj... Viszont mintha karcsúbb lenne a vastagsága - remélem az aksin ez nem fog meglátszani. Legalább meghallgatták, hogy az üveget el kellene felejteni (túl puha a hátoldali GG4) - és mintha már fém hátlap lenne rajta. Egy OIS is elférhetne majd ha a 12 megapixeles dual pixeles szenzort kapja. A proci valószínűleg Snapdragon 626 lesz majd, mint feltehetően az új X-ben is. + 4gb-os verzió is jöhetne.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) forgonati válasza ghiottone (#1) üzenetére


forgonati
őstag

Karcsúbb lesz igen, ez kb olyan karcsú mint az első Z. Szeritem akkuban visszalépés lesz az első Z Play-hoz képest. Ilyen vékony házba nem férhet akkora akku hogy tudja hozni az első Z Play üzemidejét. Ahogy az OIS is kimarad szerintem. Az marad a Z kiváltsága, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3) parkasz


parkasz
senior tag

A sima Z idei kiadásáról van már esetleg biztos infó, hogy fog kinézni és mekkora aksit kap?
Vajon mikor kerülnek gyártásba? Ősszel várhatóak?

(#4) S-eye


S-eye
senior tag

Kár, hogy nem fért bele 5000mAh-es akksi.

(#5) ghiottone válasza parkasz (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Júniusban bemutatják - augusztus-szeptemberben elérhető lesz ha a korábbi évek tapasztalataiból indulunk ki.
Z-ről eddig csak 1-2 kép van:

újabb

márciusi:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) parkasz válasza ghiottone (#5) üzenetére


parkasz
senior tag

Nagyon köszi! Esetleg valami pletyka arról, hogy mekkora aksit kap? Remélem azért a 2600 mAh-s lítium-ion akstinál nagyobat szánnak beletenni.

(#7) ghiottone válasza parkasz (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arról még nincs info sehol. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Rájöttek,h az a home gomb sokaknak nem tetszik. Ha még világítana is esetleg...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) ZolkoW


ZolkoW
őstag

valamiért úgy sejtem, az előző változat lesz a nyerő, főleg,ha tényleg fogyott az akksi. majd gondosan úgy árazzák, hogy a tavalyi készlet is elfogyjon azért...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#10) rjg válasza pusszycat (#8) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem a Home gomb elmenne, ha mellette két oldalt lenne egy-egy kapacitív gomb és nem csak a kijelzőn lennének a virtuális gombok. Mint pl a OnePlus-oknál, ahol lehet választani a fizikai vagy a kijelző gombok között. A jelenlegi nekem nagyon öszvér megoldás.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#11) ghiottone válasza rjg (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto appban a G5 Plusnál megjelent a One Button nav - multifunkciós lett az ujjlenyomat olvasó, így valószínűleg itt is ez lesz majd.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) GeryFlash válasza ghiottone (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

,, Legalább meghallgatták, hogy az üveget el kellene felejteni (túl puha a hátoldali GG4) - és mintha már fém hátlap lenne rajta"

Erről majd írok szomorú tapasztalatot fórumba ha lesz időm :(

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A 626 nem nagy előrelépés, OIS kellene még bele + talán egy picit nagyobb aksi. Nem sok fejlődés lesz itt.

Finn the human

(#14) ghiottone válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, 10%-al erősebb és ennyivel takarékosabb is elvileg. A 653 az 28 nanométeres, igazság szerint egy 660-as lenne jó.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) Matada2.3 válasza ghiottone (#14) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen igen, de gondolom arra várhatunk.. Miért felejtik el a 660-t a gyártók, nem értem.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.