Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na, a végén még magára talál a Meizu, a 6s nagyon jóra sikeredett, reméljük ez is szuper lesz. :K

Finn the human

(#2) Csapo83 válasza Matada2.3 (#1) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Ha hinni lehet a pletykáknak akkor ez nagyon Samsung S9 hasonmás lehet ( főleg ha megkapja az új Exynos SOC-t is ). Gondolom a samu szeretne minnél több ilyen panelt eladni szóval mindenki kezdhet ilyeneket gyártani.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#3) monti0222w válasza Csapo83 (#2) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez most hogy?
A Meizu lassan évtizede áll kapcsolatban a Samsungal, a kijelzőt is és a soc-t is a csúcsba tőlük építi be!

(#4) Csapo83 válasza monti0222w (#3) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Ezzel nincs is gond csak egy picit több egyediséget el tudnék képzelni.
Amúgy nem igazán értem hogy miért nem használnak többen Exynos SOC-t.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#5) Salo


Salo
tag

Én az új ujjlenyomat megoldásra vagyok nagyon kíváncsi! :) Nem csak az esztétika miatt...

(#6) Csapo83 válasza Salo (#5) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Én is kiváncsian figyelem a dolgokat de még elég kiforratlannak tűnik a dolog...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#7) Salo válasza Csapo83 (#6) üzenetére


Salo
tag

Én csak a videót láttam, ami alapján akár jó is lehet. :) drukkolok! :)

(#8) Mr.Silkó válasza Csapo83 (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Amúgy nem igazán értem hogy miért nem használnak többen Exynos SOC-t."

Leginkább azért – emlékeim szerint –, mert nem tud ehhez kellő mennyiséget legyártani a Samsung, éppen elég neki a saját mobiljaiba való Exynos procik és a Qualcomm által tervezett Snapik elkészítése.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapo83 válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Ebben lehet valami de a saját SOC-on több nyeresége lenne mint azon hogy a Qualcommnak csinálják a bérgyártást. Így gyakorlatilag a konkurenciának adják alacsonyabb profitért a gyártókapacítást. Nem épp logikus üzleti megoldás.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#10) monti0222w válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére


monti0222w
addikt

A Meizu-nak is ad el Exynos processzort, szóval nem csak magának gyárt! Köztük ez egy régi kapcsolat, ép ezért azt sem lehet mondani, hogy csak most ad el nekik processzort.

(#11) borand


borand
aktív tag

Szép ez a forma terv, fingom sincs, hogy Apple minek rakta ele a csodás szigetét, de ő bajuk. Most úgyis felreppentek a hírek, hogy lelövik az X gyártását, mert nem gazdaságos. Ujjlenyomatolvasóra meg kíváncsi vagyok, főleg, hogy melyik ismertebb készülékben fog először visszaköszönni.

(#12) Mr.Silkó válasza monti0222w (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Még csak hasonlót sem írtam, mint amire reagáltál, lehet félreértelmezted. :)

Tisztában vagyok vele, hogy régóta együttműködik a Samsung a Meizuval, de egy ekkora cégnek, mint a Samsung, nem hiszem, hogy annyira leterhelő lenne a Meizu nem olyan nagy számú készülékébe legyártani azt a bizonyos Exynos procit. Én csak azt fejtettem ki fentebb, hogy a Samsungnak egy Meizunál nagyobb, szélesebb palettájú céget már lehet, hogy nem lenne elég kapacitása kiszolgálni, főleg a pár éve már általuk gyártott Snapdragon csúcsszériák mellett.

[ Szerkesztve ]

(#13) Mr.Silkó válasza Csapo83 (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem biztos, hogy nem éri meg nekik, ebbe innen nehéz belelátni.

(#14) monti0222w válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem meg nem is akar másnak egyelőre eladni, ez is benne lehet ebben a számításban. :K

(#15) Mr.Silkó válasza monti0222w (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezt csak a Samsung fejesei tudják. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.