Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon jól néz ki. Mi lesz a felső kategóriában ha közepén már ilyen komoly telefonok lesznek? :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Segal válasza jacis (#1) üzenetére


Segal
veterán

8K videórögzítés
Ez lesz a szerintem 2020 mobilos újdonsága

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Ryoo válasza Segal (#2) üzenetére


Ryoo
senior tag

Kell az nekünk, mint egy falat kenyér :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#4) jacis válasza Segal (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Már a 4K-t sem használom, mert nincs mivel lejátszani.. :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Ricardo válasza jacis (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Most még. Pár év múlva lehet hogy lesz, és akkor bánni fogod, hogy azok a videók nem 4K-ban vannak ;)

(#6) jacis válasza Ricardo (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet hogy igazad van, sőt..
A másik bajom az óriási méret. Van google drive tárhelyem 100GB de már azt is kinövőm kb 2 hónapon belül. Mi lenne ha még 4K videókat is vennék fel. Nem volna baj ha a felbontás mellett a tárhely foglalásra is rámennének fejlesztés szempontjából.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Straw


Straw
senior tag

Ez valami rossz vicc remélem. Tekintsünk el a belsőtől, mert az átlag usert az úgysem érdekli. Nálam már az is gáz volt hogy a notch-ot lemásolták, egyesek kisebb mások nagyobb változatban, de hogy most a hátlapi kamera sziget kitüremkedést is.... :Y WTF? :F Miért????
Vannak sokkal kevésbé ronda megoldások, akár házon belül is. Mindegyis úgyis veszik majd.

42

(#8) Ricardo válasza jacis (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

A 4K videók valóban sok helyet foglalnak. Jó lenne ha kitalálnának erre valamit.

(#10) MikeWazowski válasza Ricardo (#8) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Külső vinyó.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) jacis válasza MikeWazowski (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

És ha meg akarod nézni a 4k videót random módon akkor azt hogy oldod meg? Viszed a vinyót magaddal?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) MikeWazowski válasza jacis (#11) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jogos. Akkor viszont marad a felhő és fizetni a nagyobb tárhelyet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13) Ricardo válasza jacis (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

A legjobbak/legfontosabbak maradnak olyan helyen ahonnan bármikor nézhetőek, a többi mehet a külső vinyóra.

(#14) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon szép küllemű mobil, na de az ára mennyi lesz?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) Juhaszatti válasza #94051840 (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az A50 kb 125-ön nyitott itthon, valószínűleg ez is 120-140 körül lesz.

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Valaki írta az iPhone 11 családnál, hogy majd másolják a kameraszigetet. Nem gondoltam volna, hogy a Samsung lesz az első. Bár ez a megoldás szebb nekem.

(#18) Noukoum válasza janeszgol (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Ugyanúgy másolják ahogy az apple is tette. Így megy ez manapság.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) jacis válasza Ricardo (#13) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem jó megoldás. Marad a tárhely bővítés a felhőben ahogy MikeWazowski is írta.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Fuuu ez a telefon gyönyörű. Pár hónapja cseréltem a magán telefonom, kár, hogy nem jött ki korábban. Na nem baj, jól elvagyok most az A20-szal. Nagyon bejön ez a minimal design.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#22) Griff55


Griff55
senior tag

Azt hittem idén már nem lesz rondább telefon, mint az iphone 11 pro.. tévedtem

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#23) MikeWazowski válasza jacis (#20) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én is azt csinálom egyébként. Nem egy nagy összeg szerencsére.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#24) Schuler888 válasza janeszgol (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat igen, ez azert sokkal izlesesebb, az elrendezes a kevesbe kiallo magassag, nem egy olyan torzszulott mint az i11

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) jacis válasza Schuler888 (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

És a hosszúkás forma is sokkal esztétikusabb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Ez azért egy egyértelmű másolás, pláne így, hogy 2 hónappal az i11 megjelenés után már ilyen leakek vannak... :U

(#27) jacis válasza MarkCsiha461 (#26) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha már másolás akkor inkább a Pixel 4-ről másoltak. Nézd csak meg, hogy ezen a képen sehol nincsenek azok az ormótlan "szemölcsök" ami az iPhone 11 esetében ott vannak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) 19ati93


19ati93
senior tag

Remélem a 4k videórögzítés menni fog benne alapból.
Az A50-et szeretem, de csak külső appal tudja ezt.

Egyébként nem a legszebb ez a kamera elrendezés. :F

(#29) 19ati93 válasza jacis (#6) üzenetére


19ati93
senior tag

Youtube-ra feltöltöd öket privátba. :D

(#30) Schuler888 válasza jacis (#27) üzenetére


Schuler888
senior tag

Am eleve hulyeseg ez a masolas szoveg, a note10 hatulja is ilyen, csak ott egy oszlopnyi erzekelo van itt meg 2. BUMM

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#31) MarkCsiha461 válasza jacis (#27) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Ez igaz, de akkor is eléggé másolás, mert mind a kettő most jött ki nem rég :(

(#32) Schuler888 válasza MarkCsiha461 (#31) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat igen. A pixel kiad egy ilyen randa kiallo kockas kameraszigetet, erre az apple lemasolja azt a csufsagot.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#33) Teal'C válasza jacis (#11) üzenetére


Teal'C
addikt

Qloud Media apk és szerver.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#34) MarkCsiha461 válasza Schuler888 (#32) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Te most miről beszélsz?Az i11-re februárban jelentek meg a leakek... :F

(#35) Schuler888 válasza MarkCsiha461 (#34) üzenetére


Schuler888
senior tag

Es sokan el sem hittek, hogy meg merik lepni cupertinoban, hogy, tenyleg ennyire ronda lesz..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#36) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

A mate 20 pro-nak meg már mikor:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) MarkCsiha461 válasza Noukoum (#36) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

De az Apple legalább máshova rakta, nem középre :))

(#38) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Értem így nem baj. Bezzeg ha más csinálja:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) Ricardo válasza Noukoum (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem érted. :N

ha róluk másolnak akkor az lopás. Ha ők másolnak akkor az nem lopás, csak ihletet merítettek.

Mint a pia esetén. Ha egy átlag ember sokat iszik az alkoholista, ha egy művész iszik sokat akkor az bohém. :DDD

(#40) pusszycat válasza MarkCsiha461 (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De csak azért, h billegjen... :))

ON:
Remélem ennek jobb és gyorsabb lesz a kijelzőbe épített ujjl. olvasója. Amúgy egy pillanatra elfogott a kéne nekem is egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) doooo


doooo
veterán

Jól néz ki, vagy legalábbis jobban, mint a mostani generáció. Ez a kamera/vaku dizájn meg még elég egyedi megoldás jelenleg, nagy sziget ide vagy oda , jobban néz ki a predátor szenzornál is, meg a mosógépnél is, meg a Pixel 4 valamijénél is.... Note10-re is ilyesmit raktak volna, máris egyedibb lenne. Bár az S10-ek elrendezését hagyhatták volna inkább azon.

(#42) GSP


GSP
aktív tag

Jo lesz az ;)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#43) juuzer


juuzer
addikt

Nekem nagyon tetszik, remélem ilyen lesz. :)

Vamos a la playa.

(#44) Trooper82


Trooper82
senior tag

Engem az érdekel , hogy végre vállalható lesz e a kamerája. A50 azért nem lett.

(#45) Noukoum válasza Trooper82 (#44) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem árcímkétől függ.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) bbattila92


bbattila92
csendes tag

Nekem kifejezetten tetszik! Pláne, hogy még van rajta Jack bácsi. Kíváncsi leszek az A70 utódára is!
Kicsit viszont szomorú, hogy egy végpont irányába fejlődő technikák állomásainak tesztelői vagyunk... Értem ezt úgy, hogy az ilyen telefonok biztosan elavultak lesznek, ha jobban kiforr a technológia... Szerintem szebb a lukasztott képernyő, mint a pici notch, de ha valahogy megoldják végre a kijelző mögé bújtatott szenzorokat, akkor (remélhetőleg!!!) biztos búcsút int ezeknek minden gyártó.
Az A50-esben kicsit dadogós volt a képernyő alatti ujjlenyomat-olvasó. Reméljük javítják... Bár boldogabb lennék egy atombiztosan működő, esztétikus hátlapi megoldásnak.
Persze vízálló is lehetne... :))
Ilyen érzés volt használni a Note 4-et is, simogatós ujjlenyomat-olvasóval. Épp működött, viszont azonnal elavultnak hatott a következő lépcsőfok elérése pillanatában. Lehet, hogy a 2022-es A53 már minden gyermekbetegségekkel küszködő technikát maga mögött hagy. Bár akkor ki tudja, mi lesz épp a trend...

(#47) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Kezdem úgy érezni, hogy a Samsungnak elment az esze. Az S és a Note széria lassan már a dizájnban és tudásban is gyengébb lesz mint az A !
Röhej már. 32Mpx selfie kamera. Kösz. Note 10-ben nincs ilyen.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#48) doooo válasza eladogeppc (#47) üzenetére


doooo
veterán

Remélem nem gondolod, hogy az a 32 megapixeles kamera jobb képet készít, mint a Note10 kamerája... :U De ha mégis ilyen gondolataid lennének, akkor örömmel oszlatom szét a ködöt, és elárulom, hogy még véletlenül sem. Még véletlenül sem.

(#49) eladogeppc válasza doooo (#48) üzenetére


eladogeppc
veterán

Majd megmondom neked, ha tudom, milyen szenzort kap. Addig te is csak találgatsz.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#50) doooo válasza eladogeppc (#49) üzenetére


doooo
veterán

Több mint valószínű, hogy az A70 kameráját kapja meg, mert mi mást kaphatna... Egyrészt nincs sok 32 megapixeles kamera a piacon, másrészt ez még mindig középkategória, annak is a közepe, semmi csúcskategóriás dolgot nem fogsz látni. Ja és még egy érdekesség, a kamera 12 megapixelen rögzít, alapértelmezetten, az optimális végeredményért, szóval ennyit a 32 megapixelről. Konkurenseknél jobb, csúcskategóriánál nem.

(#51) 19ati93 válasza doooo (#50) üzenetére


19ati93
senior tag

quad bayer akkor ez is mi? népbutítás megint

(#52) moleculez válasza Ricardo (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem mondod, gyereket videóztam múltkor nagymamának, véletlen 4k 60fps-en hagytam. ~2 perc videó lett több mint 3GB... Aztán konvertálhattam le😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.