Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

Azért a panel típusát megemlíthettétek volna, hogy ne az olvasónak kelljen kattintgatni, ha már ti mutatjátok be a terméket.

Már bocsánat...

(#2) dabadab válasza rovtiv3 (#1) üzenetére


dabadab
titán

Meg a méretét is meg egy-két hasonló apróságot :)

14"-es IPS, 10 pontos multitouch

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#3) Csandi válasza dabadab (#2) üzenetére


Csandi
őstag

14" kiderül a modell nevéből :D

(#4) #06658560 válasza Csandi (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az lehetne 148" is, vagy 48" ennyi erővel. Vagy csak random szám. Plusz az olvasó nem kell Asus termékkódgenerátor expert legyen, hogy dekódolni tudja.

(#5) waverider


waverider
senior tag

egyre hanyagabbak a cikkek, sok adat vagy reszlet hianyzik :(
ezek egy blogban meg elmennek, de egy - az olvasok tamogatasat is igenylo - magat Pro-nak nevezo nagy elismeresu szakoldalnal nem megengedheto.
tessek odafigyelni a cikk/hiriroknak ! szerintem! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#6) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

A fő fotón az látszik, hogy vezérlőgombok vannak rá kitéve, tehát érintőpaneles vezérlőként / adatbeviteli eszközként használják.

Szerintem ez marketing szempontból nem túl előnyös: minek 100%-os porfi színhűség és a jobbnál jobb funkciók, ha pusztán egy vezérlővé van "degradálva"?
Ahhoz valami ilyesmi sz@r is megfelelő, nem? Vagy egy használaton kívüli tablet, rátelepítve megfelelő szoftvert...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#7) SidCorky válasza waverider (#5) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ez nem hanyagság, a cikk utalás egy korábbi cikkre, ahol leírtam mindent, itt most inkább az volt a hírérték, hogy a korábban bemutatott monitor már rendelhető, van ára és megjelenési dátuma. Persze leírhattam volna ugyanazt egy az egyben, mint januárban, de gondolom nem kell ecsetelnem, mennyit számít nekünk egy plusz kattintás egy korábbi hírre. :R

hardzsi2: szerintem nincs vezérlővé degradálva, út közben azért jól jöhet az a színhű kijelző, ha pedig épp nem úton vagy, akkor sem csak a tokjában pihen a monitor, hanem az otthoni profi környezetben is lehet funkciója.

Nekem például tök jól jött volna egy ilyen néhány hónapja, mikor kerestem egy megoldást arra, hogy a virtuális hangkeverőmhöz ne kelljen átkattintanom az ablakába játék közben, hanem itt legyen előttem az asztalon egy érintőkijelzőn, tudjam húzogatni a csúszkákat, ha pedig épp mégsem az az ablak kell, hanem az OBS, akkor azért ne essen ki a szemem a gagyi paneltól. A sok nem-érintős monitor mellett jól tud jönni egy tapis is. :) Persze azóta jobban átgondoltam, és vettem inkább egy MIDI kontrollert, amivel anélkül tudom állítgatni külön-külön a szoftverek hangerejét dedikált csúszkákkal, hogy ablakot kéne váltanom, költséghatékonyabb megoldás, mint egy 100+ ezres tapis monitor. :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8) dabadab válasza SidCorky (#7) üzenetére


dabadab
titán

Ez nem hanyagság

Hát, az. Egy monitorról szóló három bekezdéses cikkbe el kell férni a monitor legfontosabb jellemzőinek, amik szinte mind kimaradtak (méret, paneltípus meg az, hogy érintő - csak a hordozhatóság szerepelt eredetileg a cikkben).

Minden bizonnyal ismerős neked a press release-ek piramisszerkezete (vagyis hogy a lényeges infók vannak elől, a részletek meg hátul), az ASUS ezeket az infókat az első mondatba belerakta: "ASUS today announced the availability of ProArt Display PA148CTV, a portable 14‑inch FHD monitor with an IPS anti‑glare panel and capacitive 10‑point multitouch".

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#9) SidCorky válasza dabadab (#8) üzenetére


SidCorky
senior tag

Benne volt az első mondatban a link, ezek szerint csak megtaláltad. ;)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) waverider válasza SidCorky (#7) üzenetére


waverider
senior tag

altalanossagra utalo megjegyzes volt es igen sok olyan kisebb hirben is elofordul pontatlansag, kimaradt adatok, ahol ehhez csatlakozo elozmeny sincs alatta.
epito jellegu kritika volt :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11) wattafaka


wattafaka
senior tag

Én eddig azt hittem az összes monitor hordozható : O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.