Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dejaris


dejaris
addikt

Van am haszonkulcs ott.

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

jaj.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Annyire olcso hogy rohannok is venni 2-ot belole nagyon megeri

(#4) sid87


sid87
senior tag

Gondolom igénytelen vagyok, de nekem a 10ezer forintos fülessel is élvezet zenét hallgatni. :)

Persze ha számolatlanul lenne a pénz...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5) HuMarc


HuMarc
addikt

Hiányzott, mint egy falat kenyér... :)

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Durva ár, és valószinűleg elég rossz ár/érték mutató.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Tudtok a minőségéről valamit? Szerintem semmit. Addig miért írjátok le? Jah csaka szokásos drága valami akkor szar is ... jah hogy ez a pH elnézést

Valaki valami tesztet róla?

(#8) Cyberpunk válasza dfdfdf (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A márka az mindent elmond szerintem. Nem egy neves gyártó terméke. Ennyi én szkeptikus vagyok, ha Beats, vagy Monster-t látok. Eddig nem győztek meg, hogy nem divatmárkák túlárazva. Szerintem ezek után sem fognak. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

En elsore magyarul olvastam ki...vicces is lett :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) dfdfdf válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát valahol jókat írnak róla de értelmes tesztet nem találtam. Attól hogyvalami divatmárka lehet jó cucca is.

9 : Putri pro jött le nekem is előszőr :DDD

(#11) Edvig


Edvig
tag

Kb. 40-50ezerre gondoltam... Ez így kicsit húzós... Bár egy ilyen minőségű Beats se olcsóbb... És az még nemis NFC-s, de sokszor még Bloothothos sem.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone!

(#12) Cyberpunk válasza dfdfdf (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát győzzenek meg, hogy alaptalan az előítéletem. De max valami hi-fi portál tesztjének hiszek, vagy a saját fülemnek.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) dfdfdf válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen erre gondoltam az übergizmo ebben a témában nem mértékadó. De nekik pl tetszett de lehet a hifisek ki se próbálják a kinézete miatt :DDD

(#14) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Valahogy nem sugárzik róla a minőség. El sem hinném a havernak, ha látnám a fején és be akarná adni hogy 90 rongyot fizetett érte. Meg lennék győződve róla, hogy valamelyik kínai webshopból rendelte olcsóért, aztán most csak olt mindenkit.

(#15) Koczó93


Koczó93
őstag

Mint egy munkavédelmi fülvédő...

(#16) debrejo


debrejo
senior tag

Nem mindenki audiofil ám, valakinek a divatot is kell követni ;]
Viszik majd mint a cukrot, persze nem Magyarországon. Néha tömegközlekedek Bécsben, minden második suttyónak vagy beats solo vagy monster füles lóg a nyakában. Audio-Technica, Denon vagy AKG elvétve sincs, legalábbis az utcán.

[ Szerkesztve ]

(#17) Cyberpunk válasza debrejo (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ahogy sokan vesznek szifont isvsak a divat kedvéért hülye szokás, de ezek a cégek jól megélnek belőlük.:) Csomagold szép ruhába a rusnyát van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) ronda válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


ronda
aktív tag

Ez jó. Fikázzátok itt a cuccot látatlanban. Nokia BH-905-öst használok és mielőtt megvettem, én is úgy voltam vele, hogy sosem adnék ennyi pénzt egy bluetooth fülesért (akkori új ára asszem 62 ropi volt). Aztán szembe jött egy használt darab nagyon jó áron és gondoltam egy próbát megér. Az aktív zajszűrést a wolfson csinálta hozzá és überfaszán működik. És nem is szól olyan rosszul (volt nekem akg, sennheiser, beyerdynamic, szóval tudom mi a jó). Ha ez a jelenlegi meghal, nekem biztos ilyen (vagy ennek valami utódja, akár a cikkben szereplő) lesz a következő a mobilos zenehallgatáshoz.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#19) Cyberpunk válasza ronda (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát kinek mi. Én sosem vennék ilyet, de izlések és pofonok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) HuMarc válasza ronda (#18) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyetértek a neveddel ;]

Nem, egyébként nekem tetszik, csak 90 000 Ft-ot sokallok valamiért, ami pont ugyanolyan az én botfülemnek, mintha negyedannyiba kerülne, csak ennek ilyen-olyan a dizájnja.

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Azt a marha...Ennyiért 2 db ot is veszek...Hát nem én vagyok a célközönsége az biztos.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#22) #85636864


#85636864
törölt tag

Nem rajongok a Monster termékek iránt, de Purity-t próbáltam már és meglepően jól szólt. Ennyi pénzért viszont rettentően drága. Nem véletlen hogy MO-n nem is igazán lehetett venni és látni.

(#23) Ati1979


Ati1979
veterán

Monster...
Az árának a harmadát meg is éri. Annyiért komolyan jó vétel lenne ;]

(#24) kolosanyi válasza sid87 (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ami jobb esetben ugyanolyan hangminőséget produkál, rosszabb esetben meg jobb is ennél a vacaknál. Prémium mi? Ennyiért vegye, akinek két anyja van, ebből a pénzből rendes fejest is kapni, nem csak ilyen színes-szagos selejtet...

(#7) dfdfdf
A gyártó eddigi szarjaiból kiindulva mondja mindenki, hogy ez is felejtős. Ennyi pénzért jobbnál jobb termékeket lehet venni, a szegmensben elismert gyártóktól. Ez csak egy divatkiegészítő, akinek az a fontos, hogy hogy néz ki (szerintem ebben se jeleskednek), meg a magas ár, amivel lehet villogni, az vegye. Sajnos ez a többség...

(#11) Edvig
Ezek a legkevésbé fontos tulajdonságok egy hangkeltőnél. A hangminőség a lényeg, abban meg nem jeleskedik ez a gyártó.

(#25) Peterson_


Peterson_
addikt

Eleve kizártnak tartom, hogy indoor fejhallgatóval a fejemen szaladgáljak az utcán, ha divat, ha tök jól szól.
Amúgy vitán felül pofás darabok, de otthoni használatra meg nem csengetnék ki ennyi pénzt egy ilyenért, tökéletes a kb húsz éves AKG-m:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) oceanrush


oceanrush
senior tag

Megvan ebbol a szeriabol a tavalyi verzio, hat mit ne mondjak, eleg kaki a hangzasa... De ingyen azert elfogadtam a Lumia 900-hoz :))

(#27) Edvig válasza kolosanyi (#24) üzenetére


Edvig
tag

Egy, ezek a kényelmet szolgálják, ami nem elhanyagolható dolog... Kettő, tisztába vagyok a minőségével, van egy monster Beats-em, az egyik oldali füle néha recseg, nem kifogástalan, de szerintem ennek a Purity Pro-nak se lehet rosszabb hangzása, és mivel ez még NFC-s és BT-s is így ha egy árba lenne a kettő (nincs) akkor szerintem én inkább a Purity Pro-t választanám.. :K

You'll Never Walk Alone!

(#28) Balage180


Balage180
tag

Én most vettem egy Plantronics BackBeat 903+ -t tudom sose lesz olyan mint egy fejpántos sennheiser akár csak ugyan ebben a 20E forintos kategóriában de ennek a kényelmi funkciói nagyon jók és a hangja is jó szerintem... Nem vagyok biztos benne hogy hallanám ha ettől jobb hangja lenne vminek...

(#29) #19158016 válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


#19158016
törölt tag

WH-920 ( agybadugós ) ugyanez a gyártó, Lumiával hibátlan.Próbáld ki.

(#30) Alg


Alg
veterán

Inkább egy Meelec Runaway... szép is, jó is, BT is, és harmadennyibe kerül...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31) kispalya


kispalya
tag

Itt a teszt róla, bár angol tudás szükséges.

[ Szerkesztve ]

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#32) kispalya válasza Alg (#30) üzenetére


kispalya
tag

AF32-hoz meg itt.

Én most tervezem első okostelefonom (L720) megvásárlását és néztem hozzá bluetooth füleseket is, de nem tudom mennyire kell kompromisszumot kötni a hangminőség terén. Nem vagyok audiofil, de azért nem akarok "sokol" feelinget sem :D.

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#33) kolosanyi válasza Edvig (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

A kényelmet szerintem inkább egy frankó szövet párna (illetve ha cserélhető, mert akkor a jobban szigetelő bőr/műbőr is szóba jöhet ha az kell), a cserélhető kábel (hogy ne legyen rövid, vagy épp ne kelljen 3 m feltekert kábelt zsebbe rakni), az összehajthatóság, egy jó hordtáska stb. szolgálja.

Ha meg recseg, akkor szerintem nem stimmel valami. Nálam pl tuti szóba se jöhet egy ilyen darab. Az meg más kérdés, hogy ha nem recsegne se, mert az a karakter nem én vagyok. Semmilyen paraméterében nem felel meg nekem az eddig látott Beatsek egyike se, pláne nem ár/érték szempontból.

(#34) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos igen LUXUST-újdonságot meg kell fizetni,Kell a Profit! :) :))

föolvaso

(#35) gidion90 válasza kolosanyi (#33) üzenetére


gidion90
tag

Mi lehet szerintetek a különbség hangzásilag a PRO és HD között? Kevésbé tudja a HD kizárni a külvilágból jövő zajokat? Köszönöm! :)

(#36) spawn21 válasza gidion90 (#35) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem zaj szűrés és hangzás. Nekem van egy fekete ilyenem. Nagyon szeretem.

iPhone 13p

(#37) gidion90 válasza spawn21 (#36) üzenetére


gidion90
tag

köszi szépen! :) Neked akkor HD van. ugye? :) Hangzásban toppon van pl egy sokat emlegetett sennheiser fejeshez is? Karcolódik, nyekereg? A füledet teljesen befedi? Akár 4-5 óra alatt sem töri a fület vagy a koponya tetőt? Köszi szépen ;)))) fehéren gondolkodom amúgy csak lehet koszolódna, mmint tisztaságmániás vagyok, de a fehér bőr lehet kényes

(#38) spawn21 válasza gidion90 (#37) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem a Pro verzió van.
De próbáltam azt is. Nagyon stabil kényelmes, gyönyörűen szól. Nem jobb, mint a Sennheiser, de nem is jobb, és koránt sem drága. Nekem a Pro 50 ezer ft-ba került. A Hd 30 körül van, vagy olcsóbban. Ennek az akkuja kb 7 órát bír.
Karcolódni szerintem fog :K

iPhone 13p

(#39) gidion90 válasza spawn21 (#38) üzenetére


gidion90
tag

köszi szépen! :) 45 most T-nél a pro, 25 meg a HD... nem tudok dönteni... mert egyik olcsóbb... másik meg vezetéknélküli és akkor ezek szerint tisztábban szebben szól...a PRO-d füles része hány centi kb? hogy el tudjam képzelni életben a nagyságát? egyedül a HD van kirakva boltba... :S köszi szépen :))

(#40) spawn21 válasza gidion90 (#39) üzenetére


spawn21
veterán

kb 7 cm széles és 10 cm hosszú. Szóval nem kicsi :DDD

iPhone 13p

(#41) gidion90 válasza spawn21 (#40) üzenetére


gidion90
tag

köszi :))

(#42) __Dave__


__Dave__
csendes tag

Ha esetleg valakit érdekelne kissé jóárasítva:
http://hardverapro.hu/apro/nokia_purity_pro_bh-940__bt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.