Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(veterán)

Szép munka! :C
Kíváncsi leszek a tartósságára én is. Mindenképpen jöjjön majd update.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Audio-Technica ATH-AD2000X nyitott fejhallgató

(#2) Remusz911 válasza ribizly (#1) üzenetére

Remusz911
(veterán)

Én is kiváncsi leszek, persze csak otthoni használatban lesz.

Nem ütöm vágom, de nem is hímestojásként bánok vele.

A festék jól rátapadt és nem hinném hogy egyhamar lejönne. Picit gumiszerű tapintású ez a plasti dip és félfényes hatású.

(#3) razorbenke92

razorbenke92
(senior tag)

Engem is érdekelni fog a tartósság. Régóta kacérkodom már a plasti-dip-el noninvazív átfestésekhez.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) kromatika

kromatika
(veterán)

Gratula.Bár engem nem zavar a 6XX színe,és tetszik is,de jól néz ki a munkád.Tetszik.

(#5) Remusz911 válasza kromatika (#4) üzenetére

Remusz911
(veterán)

Engem se zavart a színe, csak kicsit unalmas és komor. Ez szubjektív persze.

Miért ne javítsak azon, amin könnyen lehet? Úgy hogy nekem jobban tetsszen és még élvezzem is a munkát.

Látható a belinkelt videón, hogy 2-3 perc szétszedni, mosogatószerben lemosni is pár perc, szépen megtörölgetni papírkendővel, hogy zsírtalan legyen. Lefújni is pár perc, igaz 2-3 réteg kell.

Minimális befektetés, maximális eredmény :)

A plasti dip pedig postával volt 5250 Ft. Kicsit kiraktam a napra a flakont fújás előtt, mert nem árt ha kicsit melegebb a festék benne.

Most hogy megszáradt, úgy érzem tartós rajta a bevonat, faxán rátapadt és körömmel megkapirgálást is bírja, tartós lesz ez.

(#6) Kruz

Kruz
(csendes tag)

En egyebkent alufelnit fujtam be vele, de sajna par honap utan mar nagyon csunya volt... :/

(#7) Dorien

Dorien
(addikt)

Szép munka! :R
Majd kérünk update-et a tartósságról pár hónap múlva.

Wherever you go - go with all your heart.

(#8) Remusz911 válasza Dorien (#7) üzenetére

Remusz911
(veterán)

Köszi szépen! :) :R

(#9) Kruz

Kruz
(csendes tag)

Na? Hogy áll jelenleg?

(#10) Remusz911 válasza Kruz (#9) üzenetére

Remusz911
(veterán)

Szia,

elég gyorsan lekopott, pár nap után már átütött, az oldalán, mert általában az oldalára fektetem.

Persze egyre nőtt a "sérülés", ráadásul még attól is nőtt ha megfogtam. Ha elkezded az ujjaddal dörzsölni, igazából lejön, persze nem olyan könnyen, de leválik.

Jelenleg kábé így néz ki, elég ronda (sajnos nem tudok most fotót lőni, de ott van a gép mellett) [link]

Jó hogy nem csiszoltam fel, ahogy a figura, mert így maga a fejes nem károsodott, ha lesz egy unalmas félórám, lehámozom a maradékot is :D

Igazából nem (tartós) megoldás a festés, a megoldás mondjuk 3D nyomtatással kinyomni egy más színű keretet, biztos meg lehet szépen is csinálni, csak hát lóvés gondolom. :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.