Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolopele


kolopele
nagyúr

Tipikusan az a játék amit először ki kell próbálni megvétel előtt. Dark Souls féle harcok, ellenfelek újratermelődése, stb. Nem, köszönöm.
Azoknak való a játék akik szeretik az önsanyargatást, pont mint a már említett játékban, és bőven van idejük és türelmük. Nekem nincs, ettől függetlenül persze van akiknek be fog jönni biztosan.

(#2) Xaels válasza kolopele (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kéne általánosítani. Szó sincs önsanyargatásról, minden játékosnak mások a képességei és az elvárásai. Van akinek a "buttonsmasher" játékok fekszenek, van akinek a lassabb taktikusabbak. Ebben a játékban ha odafigyelsz relatív könnyű előre haladni a bossokig, nem szabad rohanni előre ész nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) vonSux


vonSux
őstag

Tök jó leírás! A játék rajta van a listámon, max a The Surge 2 előzi be.

(#4) Xaels válasza vonSux (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönöm. A The Surge-öt nem ismerem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) vonSux válasza Xaels (#4) üzenetére


vonSux
őstag

Ha szereted a souls-borne játékmenetet érdemes vele tenni egy próbát (van demo).

(#6) kolopele válasza Xaels (#2) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igazad van, egy olyan játékosnak mint én nem szabad lett volna meg sem szólalnia (DOOM, COD, Battlefield, AC Odyssey, Control, Metro Exodus, stb.).
Sorry.

[ Szerkesztve ]

(#7) Xaels válasza vonSux (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kifejezett vagyok rajongója ennek a stílusnak és nem is vagyok túlontúl ügyes ezekhez, de ha valami megfog akkor azzal azért kitartóan tudok játszani. A Nioh is olyan, hogy helyenként nagyon nehezen jutottam tovább, de maga a harc és az atmoszféra ott tudott tartani. Ez a Remnant meg nagyon nem olyan kegyetlen mint az vagy a Bloodborne, itt a halállal nem veszítesz szinte semmit.

A The Surge nem fogott meg videók alapján ezért nem is tettem vele próbát. A Code Vein demo-t is csak leszedtem, de nem indítottam el. Most egy kisebb indie játék szívott be és valószínűleg a COD megjelenéséig ki is fog tartani.

(#6) kolopele nincs azzal baj, ha neked nem fekszik ez a stílus és inkább a populárisabb irányokat részesíted előnyben. Nem vagyunk egyformák, ami neked önsanyargatás az másnak nem feltétlenül az. Én játszom mindenfélével konzolon. Az általad felsoroltak közül is a legtöbbel, de ezek mellett azért sok mást is kipróbálok, alapvetően semmilyen stílusra nem mondok nemet zsigerből.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) kolopele válasza Xaels (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amíg meg nem vettem a Dark Souls 3 - at hirtelen felindulásból én sem mondtam semmire nemet zsigerből, de azóta... :D Amit nagyon várok konzolon az a Last Of Us 2, és ha hiszed, ha nem, csak a Zelda miatt vettem Switchet. A lényeg, hogy én is sok mindent szeretek, de így 52 évesen már nincs türelmem annyi mint régen, amikor még a Ninja Gaident is végig szenvedtem.

(#9) Xaels válasza kolopele (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Van, hogy belenyúl az ember valami olyanba ami aztán nagyon nem azt hozza amit elvárt, de a Remnant mint írtam nem olyan kegyetlen, átemeltek elemeket a DS játékokból, de finomítottak rajta valamennyit és az alapvetően lövöldözős játékmenet miatt több a mozgástere is az embernek az esetek nagy részében.

Én csak 34 leszek jövő hónapban, nagyjából olyan 6 éves korom óta volt PC-m ami mellett a korai években ott voltak az olcsó piacon megvehető Atari, Sega és stb. utánzatok. Az első komolyabb konzolom egy PS One volt, azután PC-zés volt sokáig majd egy X360-al ugrottam megint bele a konzolozásba szigorúan a PC mellett amin orrvérzésig multiztam (COD, BF leginkább), amit követett egy PS3 és most már 3 éve nincs PC csak a PS4 mint platform.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) kolopele válasza Xaels (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem a gyerekeim hozták vissza a régi játékszenvedélyemet, amikor 6 évesen tableteket kaptak, onnantól újra belevetettem magam. 9 évesen utána ők is megkapták a PC - ket, és nyomják is előszeretettel így 11 évesen a Sea Of Thives, Conan, Payday 2, PUBG, Fortnite, stb. őrületeiket. Én megmaradtam abszolút single játékosnak, a multi teljesen hidegen hagy, ők viszont együtt szeretnek játszani csak. Hiába, ikrek :)

(#11) Gibo válasza kolopele (#10) üzenetére


Gibo
senior tag

Pedig mekkora már mikor apai irányítással rabol bankot az ember fia családi coopban :DDD :DDD

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#12) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szép, részletes bemutató lett!Köszi!
A játék hangulata tetszik, de a világból kilehet kergetni ezekkel a magas nehézségi fokozatokkal...

(#13) Xaels válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Bele adtam a tudásom legjavát. Coop-ban sokat könnyítettek rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) $p@rr0w válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Teljesen egyet értek, nem azért ülök le valami elé hogy kinozzam magam...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#15) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszi az írást. Ki fogom próbálni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#16) Xaels válasza Šolaire (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Én köszönöm, hogy időt szántál rá. Most volt Halloween-kor akciós, nem mintha amúgy drága játék lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) nubreed


nubreed
veterán

Valószínűleg sosem találkozom ezzel a játékkal, ha ezt az írást nem olvasom el. Úgyhogy ezúton is köszönjük az írást! :) Megnéztem 1-2 YT videót a játékról és a világa nagyon tetszik. Remélem azért annyira nehéz nincs mint egy Dark Sould vagy Nioh. Mennyi lehet kb ennek a játéknak a végigjátszása? Egy legalább 60 óra benne van?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) Xaels válasza nubreed (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Olyan nehéz nincs mint a Nioh. Az első végigjátszás 20-30 óra között lehet, de akkor még a játék tartalmának a felét sem látja az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.