Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Na, elkezdtem gyűjteni egy konzolra :(((

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) Silenzio


Silenzio
addikt

Neo-Párizs... Neo-Tokió, Neo-Los Angeles. A filmek forgatókönyvírói és a játékok fejlesztői krónikus neo-járványban szenvednek, mert olyan nincs, hogy 70 év múlva minden város neve előtt az "ÚJ" jelző lesz található. Az Akirában meg volt okolva, többi meg nem tud jobbat kitalálni. Ehh... Legalább a játék kinéz valahogy. Még akár jó is lehet. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3) Malachi


Malachi
addikt

csaj főszereplő, érdekes világ, TPS...valahogy a BG&E ugrott be.

(#4) Jeanne d'Arc

Jónak tűnik!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hű. Az alapötlet nem rossz, egy kicsit nekem Syndicate-szerű, de üsse kő, jó lesz ez. Azért félek, mert a jobb alkotásokra 3-4 évet is szánnak, ez a csapat meg pláne nem akkora, hogy ilyen gyorsan valami tényleg odab*szósat rakjanak le - de ne nekem legyen igazam.

Az is kérdés, hogy miért ex Criterion, EA, stb programozók. Jelen gazdasági helyzetben merész kijátszani a "nem tetszik a munkahely" kártyát, tehát marad az, hogy vagy azért rúgták ki őket, mert nem volt pénz, vagy nem értettek a munkájukhoz, vagy mindkettő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) gybazsi


gybazsi
senior tag

Na erre kíváncsi leszek. Elsőre elég jónak tűnik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#7) Silenzio válasza Malachi (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem is. :K Nem is csoda, ha ex Ubisok is vannak a bandában.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) aAron_ válasza errorcode06 (#1) üzenetére


aAron_
őstag

Első videó leírása: Capcom and Dontnod entertainment are proud to announce Remember Me, a brand new action adventure title for Xbox 360, PS3 and PC.

Már én is majdnem megijedtem :U

Am nem is tudom... teaser nagyon nagyon tetszett, de ez a gameplay nem túl meggyőző számomra

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#9) cskamacska


cskamacska
addikt

Egyszer éjem meg, hogy a filmekben/játékokban a vasággyal együtt 50 kilós kiscsajok nem nindzsulnak le egyszerre féltucat tagbaszakadt(talán még valami páncélt is viselő) férfit. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.