Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52815360


#52815360
törölt tag

Leporolták az Oni-t :DDD

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

elég ratyi a harcrendszer, legalábbis így első ránézésre. batman óta nem találok hasonlóan jó rendszert.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Steve1207 válasza #52815360 (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is az Oni jutott eszembe :D Várós!

.

(#4) KillBorn


KillBorn
senior tag

Mi ez a harcrendszer? Minen találatnál megáll a kép 1 fél másodpercre...ezen kívül amúgy nem tűnik rossznak!
A videóban elmondanak mindent: "nem tudják megszakítani a kombókat, csak állnak ott amíg szét nem vered őket" :D

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#5) Fecniii


Fecniii
tag

Ehh.. eddig vártam ezt a játékot, de most kicsit elbizonytalanodtam, ahogy az egyszálbél csajszi püföli a páncélozott rendőröket (vagymik), és az hogy 2013-ban a karaktereknek nincs vetett árnyéka... oké lehet elfelejtették bekapcsolni, de ez akkor is gáz kicsit.

(#6) Findzs válasza Fecniii (#5) üzenetére


Findzs
addikt

igen nekem is kicsit fura, hogy odamegy a 3 páncélozott őrhöz és azok csak nézik hogy ütögeti a társukat

gagyi ez a harc szerintem

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7) AS


AS
félisten

Játék maga nagyon jó lesz ezzel a emlékmódosítással l! Néztem a videókat elég jó stori lehet belőle. Harc az más téma nekem jobban tetszik mintha lövöldöznénk.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) #52815360 válasza Findzs (#6) üzenetére


#52815360
törölt tag

fair play :))

(#9) AS


AS
félisten

Pár érdekes info:
Nilin képes az emberek memóriájának módosítására, mely igen változatossá teszi a játékmenetet. Ha például nem akarunk harcolni, akkor egyszerűen átírjuk a fegyvertisztító memóriájának azt a részét, melyben a puskák biztosítóját benyomja. Így megint benyomja, amitől kikapcsol a fegyver és nem tud lőni ránk.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.