Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

rajtam nem múlt a sikerük :D
jómagam is beszálltam egy mate 8 al és mindenkit huaweire beszélek rá :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, a Lenovonak úgy látszik nem megy, még Motorolával együtt sem.

(#3) atike


atike
nagyúr

Nem meglepő... :) Egyre jobb telókat csinálnak - csak sajnos az áruk is egyre jobban feljön az igazán nagyokhoz....

(#4) peestee83


peestee83
aktív tag

Személy szerint örülök, hogy a Huawei-Xiaomi-Oppo (és társaik) egyre népszerűbbek. Sokan rájöttek, hogy nem csak a Samsung-Sony-Apple-HTC létezik. És ezek a gyártók végre jó ár-érték arányú telefonokat adnak, nem csak a nevet kell megfizetni sok esetben :)
Én is várom az új Xiaomimat :))

HAJRÁ

@atike: azért még így is jobb az áruk :C

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#5) janeszgol válasza atike (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, de még így is megcsinálták. Nezmetközi piacon sikereket értek el. Sem az Oppo, sem a Xiaomi nem tudta ezt produkálni. (Úgy könnyű sikeresnek lenni, hogy ki sem teszem a lában Kínából.)

peestee83 Én a Xiaomi vagy Oppo helyett szívesen látnám az Asust.

[ Szerkesztve ]

(#6) peestee83 válasza janeszgol (#5) üzenetére


peestee83
aktív tag

Őket még annyira sem ismerem, de legyen :) Engem most a Xiaomi meggyőzött, ezért döntöttem a telefonjuk mellett is. Már rendeltem MiBandet, power bankot, és mindkettő megfelel az igényeimnek (az áruk is)

Cor ne edito

(#7) Roxbury


Roxbury
őstag

Beszallok en is egy P9 Lite-al a novekedesbe. 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon jó telefonokat készítenek, nem is csoda a siker.

(#9) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon jönnek fel. Ügyesek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) janeszgol válasza peestee83 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

De nem azért, mert valami bajom lenne velük. Félre ne értsd! (Szinte minden árkategóriában legelőször a Xiaomit veszem észre.)
Csak ugye a liszenszek, szervizek stb fenntartása miatt. De ha kínában élnék, a Huawei mellett a Xiaomit választanám.

[ Szerkesztve ]

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon lökik a marketinget, szinte már samsungosan. A közép és középfelső kategóriás készülékei eléggé jók és divatosak, nem csoda a növekedés. Viszont nem kéne elszállniuk maguktól. + ugye a Honor. :) Így tovább.

Finn the human

(#12) janeszgol válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

De ez csak így működhet. Reklámok nélkül semmi sincs. :)

(#13) batai15


batai15
félisten

Utóbbi időben nekem is nagyon meg tetszettek a telefonjaik, így nem csodálom. Következőnek énis huawei v honort akarok.

(#14) gazdi40


gazdi40
csendes tag

Hát legnagyobb bánatomra beszálltam egy Honor7 tel én is , de hogy meddig lesz népszerű a Huawei hmm
A gond az egyre inkább másolják a samsung stb márkákat (mindent a márketingre a többi meg majd ahogy sikerül ) Igy viszont garantált a samsung fele bukás hisz lassan köztudomású csak azt ne kategória .

(#15) Indy1


Indy1
tag

Szep eredmeny az Oppo negyedik helye (VILAG)
majdnem csak Kinaban forgalmazzak
nincs egyaltalan also kategorias mobiljuk

Ez is "elment a radar alatt"...

(#16) galaxys80 válasza gazdi40 (#14) üzenetére


galaxys80
veterán

Te milyen Samsung féle bukásról beszélsz? :U

lassan köztudomású csak azt ne kategória .

Hol? Kinél?

(#17) gazdi40 válasza galaxys80 (#16) üzenetére


gazdi40
csendes tag

Oh remélem kifogsz egy selejt darabot ami aztán nem lesz nehéz teszem hozzá és két hónapig szórakoznak vele a szervizbe mire összetákolják majd kíváncsi leszek mennyire leszel samsungfan

(#18) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Most esett le, ahogy olvastam a cikket, hogy a családban már mindenkinek Huawei van :)

Fater: 5Y
Muter: P8 Lite
Öcsém: Honor7
Asszonykám: Honor6
Én: Mate8

Mindenki nagyon elégedett a készülékével eddig, hozzám fordulnak mindig ha valami gond van, de szerencsére ritka és csak valami szoftveres apróság szokott lenni (leginkább az is user error).

(#17) gazdi40: milyen Samsung féle bukásról beszélsz? fájt olvasni amit írtál.. bár ez az érthetetlensége miatt is volt.
Azzal ugye tisztában vagy, hogy minden tömegtermelésben készülő termék esetében előfordulnak hibák? Teljesen mindegy milyen termékről, vagy gyártóról beszélünk. Az hogy te találkozol egy hibás készülékkel nem jelenti azt hogy az adott gyártó szar, és csak selejtet gyártanak.
Egyet értek galaxys80 kollégával, ezt inkább tartsd meg magadnak, légy szíves.

[ Szerkesztve ]

(#19) galaxys80 válasza gazdi40 (#17) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem tartsd meg korábbi jó szokásodat és ne igazán kommentelj.
Rövid idő alatt két ordas nagy marhaságot sikerült itt összehordanod.
Viszont a kérdéseimre nem sikerült válaszolnod.

Samsungfan lennék? :))

[ Szerkesztve ]

(#20) gazdi40 válasza galaxys80 (#19) üzenetére


gazdi40
csendes tag

http://img6.hvg.hu/image.aspx?id=584b7f12-5926-4a1c-82ef-bad9135191d6&view=7fcefbf8-ac48-4ee6-aef5-32203afa118c

(#21) galaxys80 válasza gazdi40 (#20) üzenetére


galaxys80
veterán

1 éves adatok. Frissebbet nem találtál? :U
Mellesleg bukásnak nevezni a 24-ről 21%-ra csökkenést több, mint vicces.
Ezen az elven ugye a listában nem szereplő gyártók mind megbuktak. Hiszen 47-ről 45%-ra csökkent a részesedésük.

(#22) laci_csk


laci_csk
senior tag

Van egy vagy ketto telefon ami tetszene toluk, de nagyon dragak, abba az arkategoriaba inkabb egy Sony.
Nehogy mar Huawei-t vegyek Sony a'rba. Azert a minoseg is szamit nalam.
De azert hajra' nekik.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#23) #16820480 válasza galaxys80 (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az ugye megvan, hogy 2013-ban még 32%-on állt a Samsung? 3 év alatt 10% esés szerintem elég gyenge mutató azért. Főleg, hogy továbbra is csökken a részesedésük.

(#24) jacis válasza laci_csk (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha a minőség is számítana akkor pont a huaweit kellene venned a sony helyett, de ne is törődj vele 😂

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) galaxys80 válasza #16820480 (#23) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem kenyerem nekem a Samsungot védenem, de az is megvan ugye, hogy a 3 évvel ezelőttihez képest mindegyik nagyobb gyártó csökkent. Új szereplők léptek be azóta a piacra. Valahonnan pedig el kell venni a vásárló réteget.
Ettől függetlenül még mindig ők adják el a legtöbb készüléket. Így bukásnak nevezni szerintem továbbra is marhaság.

(#26) #16820480 válasza galaxys80 (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Persze, ők adják el, de még pár év, és már nem lesznek dobogón, akkor lehet már bukásnak nevezni? Mert szerintem a részvényesek már most kezdenek pattogni.
Amúgy a piac az utóbbi években folyamatosan nőtt, és nem csak a nagyok buktak, hanem a kicsik is (BB, MS, stb).

(#27) Mr.Silkó válasza jacis (#24) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#28) atike válasza jacis (#24) üzenetére


atike
nagyúr

Mennyire igaz... :)

(#29) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Jó a Huawei-Honor páros, csak ezt a hasznos képernyőből elvevő navigációs gombot nem értem miért erőltetik? Pl. a P9 lite erre példa elég vastag alsó káva oszt mi van ott Huawei felirat, de szép.

(#30) Matada2.3 válasza janeszgol (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez kétségtelen, csak ne essenek át a ló túlsó oldalára, ennyit kérek. :)

Finn the human

(#31) Scholes9 válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Havernek is vmi olyasmi lehet, nem rossz, de mivel nekem nagy és Androidot futtat esélye nincs nálam :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32) icp1970


icp1970
senior tag

Meg is érdemlik az előre lépést.Jó telókat csinálnak,főleg a csúcs kategóriában. :K

(#33) dementor


dementor
senior tag

Teszik a dolgukat rendesen és jól. Árban és minőségben is felzárkóztak a nagyokhoz. A minőség az rendben is van, de az ár az elég fájó pont.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#34) domel


domel
tag

Nekem Huawei P8 van. Ez a telefon egy diák kezében naponta kétszer lemerülne. FullHd a kijelző tök feleslegesen, csak az áramot zabálja. Frissítések erre sem jönnek, pont mint a legtöbb olyan gyártó, ami évente 5-6 telefont piacra dob (sony, lg, samsung, huawei, stb), a régiekre meg szarnak rá. Jó is lenne így, de akkor adják féláron. Szerintem a huawei egyetlen hibája a gyenge akku

(#35) tomikasd


tomikasd
csendes tag

kedves domel!
HiCare app, hagyod frissíteni és van egy rom frissítés menüpont
van már rá hivatalos 6.0 meg kb 5x-6x frissítették az 5ös androidot is p8ra
az hogy nem értesz hozzá, meg, hogy nem nézel utána, az ne a Huawei hibája legyen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.