Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem erről volt a rinya korábban, hogy mégsem fogy?! :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) HELLAFLUSH válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én olyat olvastam, hogy nem lett olyan jó mint a 2. :Y

(#3) oriic válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Capcom szerint ezek jó számok.

Live-Die-Respawn

(#4) Bad Pritt válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jól átgondolva valszeg jóval kevesebb meló volt ebben a részben, mint a 2 Remake-ben, szóval szerintem kevesebb eladással is elégedettek lesznek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) GodGamer5 válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

A 2.-nek a közelébe sem ér.
Teszt: [link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Scholes9 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez a teszt egy vicc, ettől jobb lett a játék. Írom ezt úgy, hogy az eredeti 3. rész volt a kedvencem és valamilyen szinten nekem is picit csalódás lett a R3make.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) gejala válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


gejala
őstag

Amit ezt a teszt felhoz negatívumnak, az konkrétan majdnem mind elmondható a 2-re is, az mégis csúcsszuper szerinte...

A 2 második fele sokkal gyengébb, mint az első, az összes bossfight arénaharc, Mr.X egyáltalán nem fenyegető/félelmetes és ugyanolyan könnyen átverhető, mint Nemesis.

Amit reálisan fel lehet hozni, hogy kicsit rövid. De az eredeti is 4,5 óra első végigjátszásra. Ráadásul minőség > mennyiség. És a Remake abszolút minőségi alkotás elejétől a végéig.

Ami csalódás lett, az a Doom Eternal. Na, az tényleg bottal se kategória.

(#8) GodGamer5 válasza gejala (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Demo alapján a Resi 3 nekem annyira nem jött be. Szerintem a Doom nem lett rossz, csak kb a felétől nagyon monoton, gyengébb lett a grafikája is és idegesítően nehéz lett, de amúgy egynek elmegy.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.