Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Használhatónak tűnik. Vajon a navigációs appok mennyire veszik figyelembe a kerékpárutakat?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) elefant válasza macilaci78 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Sztem maximalisan

(#3) R9DEON válasza macilaci78 (#1) üzenetére


R9DEON
senior tag

Mivel a forgalmat és a domborzatot is figyelik valószínűleg hogy 100% figyelembe veszik a lehetséges kerékpárutakat amennyiben rajta vannak a telefon által használt térképen, viszont egy jó tartós aksi nem árt a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#4) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Én mobiltartót használok bringán. max 5 dolcsi. Igaz csingilingi pittyegést nem tud, de egy csengő egyébként is kötelező. Lámpa: 2 dolcsi (sőt, volt hogy a teló vaku volt a lámpám).
Szóval mire is jó ez az újabb felesleges lehúzó "kickstarter"?

[ Szerkesztve ]

(#5) ASdS válasza Kormi76 (#4) üzenetére


ASdS
csendes tag

Szerintem nem 1 kategória a kettő. Nekem amúgy tetszik az eszköz...hogy adnék-e érte 150 dolcsit...na ez jó kérdés. Meg a 3 képen 3 féle képen néz ki. :)

(#6) oriic válasza Kormi76 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szóval mire is jó ez az újabb felesleges lehúzó "kickstarter"?"

Számodra semmire, másnak attól még tetszhet. Szerinte jó cucc, inkább ez mint hogy a telefonom tegyem fel amit bárki lenyúlhat, plusz el is ázhat, valamint kevesebb ideig bírja akksival.

Live-Die-Respawn

(#7) R9DEON válasza Kormi76 (#4) üzenetére


R9DEON
senior tag

Azért nem mindenki szeretné a mobilt a bringára "drótozni", egyrészt süti a nap, áztassa az eső és eltörhet ha esetleg bukta van, szerintem hasznos ketyere az a csengő csak legyen egy elfogadható árazása.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kormi76 válasza R9DEON (#7) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Egy ilyen kütyünek (tekintve a benne található úttörően új technológiát, mint a csipogó, led és bt) olyan max 5ezer forint lenne a reális ára, tekintve, hogy app is van hozzá. Az, hogy eséskor cinkes a kirakott telefont viszont jó érv a cucc mellett, de erre megint csak az árazás a válasz: ennyiből már konkrétan lehet venni egy doogee x5öt, ami teljesen jó lesz navinak és nem nagyobb a kár, mintha a kütyü törik össze. Ráadásul szerintem a felvillanó nyilak nem túl egyértelműek például városi körülmények között sűrű kanyargás közepette, jó azért a látható térkép, esetleg konkrét hangutasítás.

[ Szerkesztve ]

(#9) Graphics válasza Kormi76 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ilyen mobiltartós megoldással nem nagyon mernék közlekedni valami veszélyes környéken...

Plusz elég csak egyszer elfikálni... :)

Amúgy az igaz, hogy 150-et nem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) bandras0226 válasza Kormi76 (#8) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Ne viccelj! Annyiból a csomagolás nem jön ki. Csomagolóanyag gyárban dolgozom, 40 eurót fizet nekünk a Samsung egy TV dobozért.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#11) Graphics válasza bandras0226 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ööö, azért szerencsére ez a kütyü nem TV doboz méretű... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) htc07 válasza Kormi76 (#8) üzenetére


htc07
addikt

Ezt írd meg azoknak is egyesével, akik a saját pénzükkel támogatják a projektet. :K

(#13) Joshi


Joshi
titán

Utoljára gyerekkoromban bicikliztem, akkoriban a bringázás és a foci adott szabadságot egy lakótelepi gyereknek (vidékinek is). Ha esetleg felnőtt fejjel is testi épségemet tenném kockára a városi forgatagban (gyerekkoromban sokkal kevesebb autó közlekedett), akkor se kellene ez a kütyü főleg nem 40k-ért, de még 30-ért se. :N

(#14) R9DEON válasza Joshi (#13) üzenetére


R9DEON
senior tag

A ketyere nem ismerős környéken hasznos hanem idegen városban, persze meg lehet állni és megnézni a térképet mert sokkal olcsóbban kijön.

(#15) LLKobe


LLKobe
veterán

Asszem Viktorék kezdik elérni a céljukat, már a bringás helyett is migráns-t olvasok:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Hasznos kutyunek tunik, de ez nem lampa, csak jelzofeny, sotetben ettol meg ugyanugy eltaknyolok, mintha nem lenne. Persze kivilagitott varosban jo lehet, de igy engem pl nem fogott meg. Tobb leddel pedig erdekelne.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) Reggie0 válasza Cathulhu (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Ott sem jo, mert nem felel meg a kresznek es a sok tukrozodo fenyben eszre sem veszik olyan gyengusz.

[ Szerkesztve ]

(#18) #16939776


#16939776
törölt tag

Jól néz ki, saját városomban biztosan nem használnám ki. A "világítás funkció" nevetséges, a rács miatt csak pont szemből látszik, és látni nem lehet vele.

Az ötlet jó :)

[ Szerkesztve ]

(#19) dementor


dementor
senior tag

Ötletes és életszerűnek is tűnik. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#20) ebegab92


ebegab92
senior tag

Jónak tűnik, de 100-150 dolcsit nem adnék ki rá :DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#21) copass


copass
veterán

jópofa,de a navigáció használhatósága kérdőjeles nekem picit, plusz egy normális fényerejű lámpával jobb lenne talán.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#22) psyho85


psyho85
aktív tag

Első lámpa kerékpáron nem villoghat. Ezen felül aranyos, de sok értelme nincs. A perecelés sem indok, ha a kormány közepének a teteje leér akkor már akkorát estél, hogy kb. bárhol volt a mobilod, repül veled eggyütt.

Menőzni jó lesz...

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#23) Lacok


Lacok
őstag

Nem rossz az elgondolás de majd élesben derül ki mennyire használható illetve strapabíró.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#24) haxiboy


haxiboy
veterán

Ha picit olcsóbb lenne, olyan $50-60 környéke a végfelhasználói ára azt mondom ok. Így még elég drágácska, nekem a bringám nem kerül ennyibe. Viszont ha mondjuk leszerelhetetlen lenne, esetleg extra nyomkövető funkció is kerülne bele...de talán majd a második verzióba.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ez csak az első próbálkozás. Majd a második-harmadik iterációtól kezdve jó lesz, amikorra a felhasználói visszajelzések alapján kicsiszolják a fejvesztők. Ha életben marad addig a cég, persze. Lesz(nek) nagyobb led(ek), hangosabb csengő, fényesebb nyíl, ami hamarabb felvillan és pontosabban is villan, kilométerszámláló, hogy mennyit mentél, GPS alapú térképen megjelenítős-útvonalrajzolós szoftver, hogy merre tévedtél el az eredeti tervhez képest, meg ilyenek.

És talán az ára is megmarad barátságosnak -vagy azzá válik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy megtalálja a piacát. Itthon nincs sok esélye, de az USA-ban talán. Én őszintén szólva a funkciókat hiányolom, illetve egy mozdulattal ellopják, akár szirénázik, akár nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) Döglött Róka válasza Kormi76 (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En peldaul az eletben nem raknek ilyet a kormanyra. Telefont max zsebben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Telefont kormanyra temahoz, nekem a nagyobbik bringan ilyen van. Igaz nem csilingel es nem jo elso lampanak, de GPS-nek, activity trackernek teljesen jo, esesnel se kell felteni, es cuccolni is lehet bele.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) #33253120 válasza Cathulhu (#28) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én ebben hordtam a rondán az S5 Minit is, és most az S7-et is ebben hordom. Nekem bevált, esésnél is megfogja a telefont. 1650Ft volt.

A fenti két telefont figyelembe véve a vízállóság nekem nem szempont egy tartónál, mert a telefon tudja azt magától.
No meg illik ilyenkor már valami félnormális BT headsetet használni...

Nekem ez a termék a jelenlegi funkcionalitással valahogy nem tetszik.

(#30) SchumiBácsi

Ez már rendes reflektor a többi csak mellébeszélés ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#31) #33253120 válasza SchumiBácsi (#30) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezzel mindenhol elsőbbséged van, mert úgy levakítod a forgalom többi résztvevőjét, hogy törölgetni kell a fotont a szemükből, és nem mernek a kereszteződésben elindulni. ;]

(#32) .bTr válasza Cathulhu (#28) üzenetére


.bTr
tag

Pont hasonlót keresek. Tudsz esetleg dobni valami linket, hogy hol lehet ilyet beszerezni?
Köszi!

(#33) BoneDragon válasza .bTr (#32) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez engem is érdekelne

(#34) foka válasza .bTr (#32) üzenetére


foka
aktív tag

Én ez alapján csináltam, majd átépítettem kb 1,5 ököl méretűre. Veletechen nálam is volt ;]

Boccs, SchumiBácsinak ment volna :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Fóka

(#35) Cathulhu válasza .bTr (#32) üzenetére


Cathulhu
addikt

A konkret link mar nem mukodik, de ebayen ha Roswheel front bag kifejezesre keresel, kb 1500 Ft-tol indulnak ezek a tasakok.

#34 Vilagitas: nekem egy solarstorm x3 (klonom) van, ebayen akksival, toltovel 7-8k korul mar beszerezhetok, azoknak eleg jo fenyerejuk van es ha nem pofanvilagitasz veluk valakit, akkor nem is vakitanak.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#36) saril


saril
senior tag

én támogattam a projektet :D és nekem ilyenem is van a keró kormányon szóval nagy baj nem lehet :C

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#37) Alchemist válasza Kormi76 (#4) üzenetére


Alchemist
addikt

Bármit, ami 20 grammnál nehezebb, csak fémből készült konzollal használnék. Pl. ez a csodálatos világítás néhány km-nyi tekerés után letört. Igaz, hogy bepattanós Cateye lámpából is repült már le néhány a bringámról a pesti utakon döngetve, de azért a Párizs- Roubaix tempótól még távol vagyok. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#38) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Múltkor néztem az origo-n, és - bizony - lenyűgözött. Egyszerű ötlet, nagyszerű termék. Le a kalappal előttük!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#39) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ránézésre ez lámpának kevés, max arra jó hogy téged észrevegyenek. Ára meg még kickstarter áron is reálisan duplája annak amennyit pl. én adnék érte, bár ahhoz az is kellene, hogy lámpaként is érjen valamit...

(#40) bencze


bencze
senior tag

Ha 2x ennyit keresnék, talán megvenném, de nem igazán van szükségem rá. Viszont a kickstarter oldal egész profin össze lett rakva. Ez sem garázsprojekt hanem rendesen odaálltak designban, marketingben. Alapvetően tetszik, hogy ilyet is tudunk de ezek nagyon megtolják az árát sajnos, az jön le, hogy manapság egy jó termék nem adja el magát, kell a sok drága ember aki azon dolgozik, hogy eladható legyen. Így lesz a 2-es szorzó a sok papírtologató irodista, bemutatókra járás, kilincselő öltönyösök stb. miatt. Az azért kár. Na majd megveszik a hippik.

Okos kütyü lévén megjegyzem nem tűnik nagyon vészesnek a kickstarteres ára, de a körítésből gondolom, hogy maga a termék feléből kijöhetne...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#41) 1 among many


1 among many
tag

Nem tudom, miért ezt veszi meg valaki, ha az árából egy szerényebb tudású de mégiscsak teljes értékű tabletet lehet venni, amire rakhatok appot, hogy csak nagy nyilakat mutasson navigáció közben, ne a térképet. Pár ezresért lehet venni tartót, amivel telefont-tabletet fel lehet tenni a kormányra. Szerintem nem dupla áron adják, hanem 5-6x áron ahhoz képest, amit reálisan max ér. Ha el tudják adni, ügyesek, de nekem biztos nem.

(#42) Kormi76 válasza htc07 (#12) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Azért ez nem túl nagy szó. Vagy annyi légy nem tévedhet? Számos, jobban használható alternatíva van, többen is mutattak ilyet, de ha valakinek ez kell, akkor vegye, engem nem zavar. De ez a szemben csak egy újabb trend lovag lehúzós divatcikk "kütyü".

(#43) tailor74


tailor74
őstag

Életképesnek tűnő ötlet. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#44) ncc1701 válasza psyho85 (#22) üzenetére


ncc1701
veterán

Peched van, 2015 óta villoghat, olvasgass.

(#45) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Ha egy erős mágnessel csatlakozik akkor azt relatíve könnyű leszedni, de mivel kiáll, van rajta fogás ezért így is meg úgy is, ráadásul a lopásgátló része csak 250m-en belül működik, így ez a része erősen kompromisszumos, egy Spybike százszor jobb (lenne ha lehetne kapni), a csengőt nem tudom, hogy kiváltja-e, a lámpa része szintén kompromisszumos, a navigáció pedig kérdőjeles. Az ötlet jó egyébként de szerintem ennél többet kell addni ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#46) Goose-T


Goose-T
veterán

Újabb Kickstarteres szemét, mehet az okos kenyérpirítók, okoslámpák és okosheadsetek közé. Persze nem sajnálom tőlük a zsét, ez is a pénzkereset egy legális módja, hogy hasznosnak tűnő okoskütyü ígéretével kuncsorognak lóvét az interneten. A Kickstarter a feltalálók Megasztárja, azt is elfelejtik két év múlva, aki nyer, a többin meg csak röhögnek egy jót.

Eladó gitáros cuccok: http://tinyurl.com/94uy6j9b *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#47) Fall-N


Fall-N
veterán

Külföldön sikeres lehet, itthon sokan biciklire nem költenek ennyit. 😀 Mondjuk én se venném meg, talán ha fele ennyibe kerülne.

[ Szerkesztve ]

(#48) Reggie0 válasza Fall-N (#47) üzenetére


Reggie0
félisten

Fele? Ez a max. 5000 forintos kategoria.

(#49) #06658560


#06658560
törölt tag

Borotválni tud? Vagy majd a Grabovszki edisün?

(#50) bencze válasza Reggie0 (#48) üzenetére


bencze
senior tag

Kíváncsi lennék az üzleti elemzésedre amiből kihoztad ezt a számot. Írd meg nekik is hol tévedtek :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.