Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Állítólag PS4-re is jöhet később. Majd azon megnézem esetleg.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Így kell ezt, early accessben már megcsinálni az Xbox verziót is, amíg még ropogós és bugos, és egy Esport bajnokságot is, aminek az egyik meccsének a végét vízben végigkempelik.. :DDD Ja és TPS nézetben úgy is kinézhetsz a fal mögül, hogy téged nem látnak, és a fű drawing distance miatt azt hiszed, hogy egy magas füves mezőn hasalsz, pedig messzebbről nézve nem, mert a füvet nem rajzolja ki az engine :DDD minden tekintetben esport érett a játék. (Jah, és ha véletlenül streamer mellett dudálsz bannolnak. :) ) De minden nem lehet tökéletes a PUBG-ban se na. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3) mark!


mark!
őstag

szerintem elég ratyi a játék, h1z1 jobb. nem ültem fel a hype trainre, egy darabig nem is fogok, viszont streameket szoktam nézni, és ez a játék egyelőre minden csak nem jó.

>

(#4) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bug javítás azért jöhetne, meg a járműveknek némi fizika, meg az új pálya, de egyébként nagyon élvezetes.

Tegnap történt, megyek az úton de nincs ott a híd, satufék, épphogy megállok, mögöttem a jön a haver lendületből és simán átmegy, neki ott volt a híd. Jól van mondom akkor megyek én is, erre beleesek a folyóba :DDD

(#5) tepenzed válasza mark! (#3) üzenetére


tepenzed
őstag

szerintem elég ratyi a játék, h1z1 jobb

:C :DDD :DD :N

[ Szerkesztve ]

(#6) sTERNI válasza DeathAdder (#4) üzenetére


sTERNI
senior tag

Ilyesmi nekem is volt.. Nézem hova ereszkedjek le, nincsenek házak. A benne lévő cuccok lebegtek a levegőben, tudtam hova kell menni.. persze oda nem értem, mert fogalmam nem volt hol az ajtó.. így hamar csúnya véget értem.

Nem rossz játék ez, persze bug van benne, ezen nem kell sírni. Early access.
A fejlesztés mehetne kicsit gyorsabban, de az iránnyal nincs gond, adnak a vásárlói igényekre (pl FPS mód). Aztán meglájuk persze.. lehet csak addig tart a csoda, amíg nem jön egy jobb "battle royale" játék. Addig meg jó ez.

ps:H1Z1-nél jobb, az nem kérdés.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#7) Zsoxx válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Jah, és ha véletlenül streamer mellett dudálsz bannolnak.

Mivaaan??? Ezt fejtsd ki, mert nem sok értelmét látom, miért bannolnának.

(#8) GODx válasza Zsoxx (#7) üzenetére


GODx
tag

Volt pár nyomorult aki csak azért ment streamerek után hogy folyamatosan dudáljon nekik, ezzel idegesítve őket.

Ui: Úgy érzem ez a H1z1 - PUBG mizéria tisztára olyan mint a CoD - BF. Lehet izélni, de ugyanaz a 2 mindkét esetben, csak keményebb bullet droppal, szebb grafikával viszont ugyanolyan agyatlan játékmenettel. A két hasonlat utóbbi tagjai meg mindig elitistáskodnak hogy az ő játékuk a jobb. :F

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#9) #67947008 válasza GODx (#8) üzenetére


#67947008
törölt tag

A PUBG es a H1Z1-ben annyi a hasonlosag, hogy battleroyal tipusu jatekok. A megvalositas teljesen mas rengeteg szemszogbol.

(#10) Ted_Beneky válasza GODx (#8) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Akkor azoknak stream snipeolniuk kellett, mert nincs kiírva a játékosok neve a játékban. Ellenük alkalmazzák a minimap kitakarást és a delayt.
Hülyék minden online játékban vannak, de a csalók az igazán bosszantóak.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Korán ment ki a hír, azóta a CSGO tavaly beállított örökös 850k rekordját is lenyomta a PUBG ;) de a DOTA 1.3 millája sem elérhetetlen ha még bírja így pár hétig.

/s

(#12) Ragnar_ válasza Zsoxx (#7) üzenetére


Ragnar_
addikt

Valami twitteren írták. Meg ugye van a Stream snipeing, mikor a stream közvetítésből belövöd, hogy hol a streamer és piff lesniperezed. Volt akit azért bannoltak, mert dudálva harrasolta a streamert... (Ami simán lehet akár véletlen is.) Ahelyett, hogy csúsztatnák a streamet 3-5 perccel, bármikor bannolhatnak ha kiszedsz egy streamert és neki az nem tetszik. Vagy csak dudálsz a közelében néhányat... Persze nem láttam a konkrét esetet, csak olvastam, de egyértelmű, hogy ha csúsztatnák a stramet akkor ilyenek nem lennének.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#13) Sirandrish válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez tetszett :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) sagem


sagem
addikt

Igazából én jól szórakozom a játékkal minden nyavalyája ellenére, és nem mellékesen a ládák árából kb. majdnem visszahozta a teljes árát, szóval aki megvette és játszott vele, valamint nem érdeklik a skinek azok ingyen vagy majdnem ingyen megkapták a játékot..szerintem ez nem rossz deal :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15) shortcutme


shortcutme
tag

A játék állapota 10mp-ben: https://clips.twitch.tv/SillyLazyCaribouFrankerZ

[ Szerkesztve ]

(#16) Raysen623 válasza shortcutme (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

Hát ez egy fos...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) <Lacy85> válasza sTERNI (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Csak én attól tartok, hogy ez maradni is fog early access. Amíg veszik, mint az akciós tesco-s szalámit, addig azért kicsit fejlesztgetnek, hogy legyen valami látszat, utána meg szép csendben elfelejtődnek a nagyobb patch-ek. Persze ne legyen igazam.

(#18) sagem válasza <Lacy85> (#17) üzenetére


sagem
addikt

Nem fog EA maradni, kb. 200x elmondták, leírták már, persze erre mondhatod azt, hogy ígéret, de: már biztosan érkezni fognak új térképek illetve új mozgások stb, ezek elég nagy fejlesztések. Ráadásul a játékba került skin rendszer is nagyon népszerű, hülyék lennének nem életben tartani a gamet, amikor a skin, kulcs, ládák eladásából még egyszer annyi pénzt beszednek, mint az eladásokból..illetve hosszútávon még többet is.

Innen elég nehéz bukni, ha "csak" feleződik a játékosbázis, már akkor is őrületes pénzek lesznek a skinekben..jelenleg 10x annyian játsszák kb. mint a h1z1-et, ami annak ellenére éldegél még, hogy az valóban EA-ban ragadt, és azzal is foglalkoznak még a fejlesztők, és játsszák a játékot..szóval, ebben a játékban valószínűleg még van legalább két év..30 euróért cserébe (aminek jó részét visszakaphattad/visszakaphatod hosszútávon), nem látom miért lenne ez rossz üzlet a játékosoknak, amikor egy drágább AAA játékba nem tesznek ennyi órát sokan, mint amennyit ebbe a játékba szoktak a játékosok :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hihetetlen ez a népszerűség.Ép ésszel nem fogom fel mit eszenek rajta az emberek.Persze leírták már nekem töbször is, de nem jött át a dolog, stream alatt sem.
Természetesen nem fikázni akarom a játékot, mert biztos vagyok benne hogy szórakoztató ha ennyi ember megvette 30 euró környékén.

(#20) <Lacy85> válasza sagem (#18) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Legyen úgy. Ha van időm, én is elég sokat játszok vele, szóval fejlesszék csak nyugodtan. :)

(#21) oriic válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

877,844 max ha jól látom. :)

Live-Die-Respawn

(#22) <Lacy85> válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azt se felejtsük el, hogyha kabát van rajtad, és szorosan a fal mellé állsz, akkor sokszor simán átlóg a falon, és egyből tudják, hol vagy. Puska csöve detto. :D

(#23) xtro válasza ProEvoFan (#19) üzenetére


xtro
aktív tag

Te is megveheted azt max refundolod,egy próbát megér :))

(#24) Ragnar_ válasza shortcutme (#15) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nice, csak úgy áthajt az autóval a falakon, a szomorú az, hogy ezért is bannolhatják, ha nem jelenti, és szórakozik kicsit a bugon, ami azért annyira nem fair. Mondjuk hibái ellenére még mindig lehet jó játék, és szórakoztató nekem ez a EA állapotban lévő kifizetett játékból bannolósdi nem nagyon szimpi, persze a szabályokat be kell tartani, de ha egy bugon szórakozik valaki azért bannolhatják.. nem túl korrekt. A ládanyitogatósdi meg már elég divatos lett az ilyen online játékok esetében, szóval várható volt a PUBG-ban is.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#25) Ragnar_ válasza <Lacy85> (#22) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát igen, nem éppen Esport feature egyik sem... aztán ugye vannak videókon (meg itt is screenshoton) eltűnő hidak.. Autóval épületen áthajtás... Azért ilyenek egy jelenlegi CSGO-ban pl. már jó régóta nincsenek.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#26) saen válasza Ragnar_ (#24) üzenetére


saen
veterán

Ebben a játékban nagyon szigorúan veszik a csalást és a fair playt. Már az egyik legnagyobb streamert is kirakták 3 napra, mert szándékosan lelőtte egy csapattársát.

Emellett a dudálásos sztori egy másik streamer (Grimmz) zaklatása volt. Elég komoly méretet öltött ez a dolog, de mai napig csinálják sokan...

(#27) Ragnar_ válasza saen (#26) üzenetére


Ragnar_
addikt

Erre írták, hogy egy 3-5 perces stream delay-el nem tudnának streamsnipeolni ... (mondjuk az más dolog, hogy a streamsniping idiótaság amúgy.. :) )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#28) saen válasza Ragnar_ (#27) üzenetére


saen
veterán

Ez viszont tönkreteszi a streamet, nem megoldás.

(#29) Ragnar_ válasza saen (#28) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mármint aki nem játszik hanem streamet néz az 3-5 perc késéssel látja az adott meccset ? Lehet, hogy csak én nem értem, hogy ez miért probléma...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#30) wjbhbdux válasza Ragnar_ (#29) üzenetére


wjbhbdux
veterán

streamer - chat interakció nem az igazi több perces késéssel, nem tudja mire válaszolnak stb.

/s

(#31) sagem válasza Ragnar_ (#29) üzenetére


sagem
addikt

Nem tud a chatre reagálni a streamer, mondjuk ez az ő baja.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#32) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Atyavilág... Ha nézi 20k a streamet és másodpercenként megjelenik 3 chat üzenet ott azért inkább csak látszólag van lehetőség interakcióra, de hát ez van. Nem nekem kell, hogy jó legyen a rendszer aki nem játszik, nem streamel, meg nem néz streamet, hanem a playereknek, a streamereknek, meg a streamer nézőknek ugye. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#33) saen válasza Ragnar_ (#32) üzenetére


saen
veterán

Természetesen nem kerül minden kérdés megválaszolásra. Ettől függetlenül az interakció fontos része a streamnek és sok nézőt vesztenének ha ez nem lenne.

(#34) <Lacy85> válasza Ragnar_ (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Maga a játékstílus sem való e-sportra szerintem. Túl nagy szerepe van benne a szerencsének. Sokszor át kell nézni kb. fél városnyi épületet, mire találsz használható felszerelést, máskor meg 2 ház után rambo vagy.
Körről nem is beszélve.
Egyszer úgy lettem második, hogy neten olvasgattam meccs közben, mert folyamatosan oda szűkült, ahol voltam. Ki sem mozdultam a házból.
Máskor meg megállás nélkül futnod kell, amíg végül 500 méterről le nem szed valaki sniperrel. :D
Nem egy streamertől hallottam már, hogy azon múlik az eredmény, hová szűkül a kör.

[ Szerkesztve ]

(#35) sagem válasza <Lacy85> (#34) üzenetére


sagem
addikt

Most még;) De elvileg lesz kisebb map, ami jobban fókuszál majd az egymás elleni harcra. Az esport része még nudli, hiszen a játék is csak EA, de idővel kialakulhat belőle olyan elágazás, ami esportra is alkalmas(abb), a csapatok egymás elleni harca pl. most is kevésbé szerencse játék.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36) Zedz válasza GODx (#8) üzenetére


Zedz
addikt

Nyomorult? Inkább az a nyomorult aki streamel és QQ-zik minden létező platformon, hogy "jajj ő le lett stream snipeolva", Playerunknown meg mint az igazságos messiás elkezdi osztani a bannt, hogy a drágalátos szupersztárok nehogy rossz hírét keltésk ennek a bugos szarnak*.

Veszettül sós lettem amikor elkezdődött ez a mizéria, és könnyesre röhögtem magam amikor az a pár élettelen streamer ragel azért mert 3-an dudálnak nekik a messzeségben, de nem tudnak mit tenni ellene. Külön imádtam amikor egy dzsippel még a szikláról is leugrottak, dudáltak mint az ökör, a stremaer meg visított, hogy ilyen nincs. Nem kell profetikus képességekkel rendelkezni ahhoz, hogy megmondja az ember; ha streamelsz, snipleolni fognak. Vagy ráversz egy nagy delayt, vagy ne streamelj multiplayert.

* mielőtt még valaki azzal gyanusítana, hogy tapasztalat nélkül szarozom le, 2x sikerült eddig megnyernem,
de amit ez a játék mostanában művel, érik az uninstall, hiába early access

[ Szerkesztve ]

(#37) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

lehet nem szeretni, de ha mégis ennyi játékosa van és ennyi játékideje, akkor valami mégis jobb benne,mint sok AA címbe amibe negyed ennyi sincs :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#38) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hát ezen a dudálós sztorin fel vagyok háborodva, most ez komoly?

Rengetegszer csináljuk, pl. amikor gyenge a loot akkor nem is erőltetjük hanem megyünk 3-4 dzsippel és dudálunk, felhúzva ezzel a népet akik megtámadnak (működik egyébként), mi meg jól elütjük őket és már van is loot (jó taktika és nem is nehéz), vagy amikor tudod hogy bent vannak és gyáva módjára ott bujkálnak de már jön a kör, akkor is szoktuk hergelni őket és kidudálni az épületből :)

(#39) saen válasza DeathAdder (#38) üzenetére


saen
veterán

Téged ezért nem fognak eltiltani, mert nem azt csinálod, mint akik el lettek tiltva.

(#40) PiTM0N


PiTM0N
tag

Ez a stream snipe miatti ban azért vicces, mert a streamer ÖNKÉNT osztja meg a világgal, amit. Ezután pedig bannolnak másokat, mert ha nézik, akkor igazságtalan előnyhöz jutnak a streamerrel szemben, és így könnyebb őt b*szogatni. Akkor Esportnál hogy lesz?

Ilyen remek CS, kb a Blizzardnál van talán.

(#41) shortcutme válasza PiTM0N (#40) üzenetére


shortcutme
tag

Esportnál ez nem gond, simán mehet delayelve, mert a játékosok nem interaktálnak a nézőkkel.

(#42) Ragnar_ válasza PiTM0N (#40) üzenetére


Ragnar_
addikt

Valószínűleg úgy gondolják a BH-nál, hogy van némi eladás a streamereknek köszönhetően is, ezért hoztak egy szabályt. Az más kérdés, hogy valószínűleg úgy is lehet streamsnipeolni, hogy ne vegyék észre.. Mondjuk nem a streamert lövi ki, csak a streamer nézőpontját is használja a játékhoz, olyan , mintha lenne egy random droneja, amivel akár előnyhöz is juthat, ha mondjuk meglát valakit beszaladni egy épületbe, vagy hasonló. Szóval egy játékkal párhuzamos stream közvetítést lehet előnyre használni szerintem...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#43) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Na ennyit arról, hogy le lesz a közeljövőben akciózva.
Amennyiért most van fent nem venném meg és Steam Salesben se volt benne, de ahogy nézem következőben se lesz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#44) sagem válasza NandorHUN (#43) üzenetére


sagem
addikt

EA játék és viszik mint a cuktor, Steam salet még egy darabig szerintem nem kap..:) De Steamen kívül szokott hozzá lenni kupon.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45) NandorHUN válasza sagem (#44) üzenetére


NandorHUN
addikt

Bár így kommentek alapján nem ártana nekik befejezni a játékot és akkor talán én is benevezek :)
Steam-en van pár olyan cím ami már hosszú évek óta Alfa meg Beta fázisban van és fejlesztőknek eszük agaban nincs továbbléptetni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46) Danaka válasza NandorHUN (#45) üzenetére


Danaka
csendes tag

Minek ha amugy is porog nekik az eladas/micro tranzakcio? Igy legalabb mindig mondhatjak h ez meg nem a kesz jatek igy lehetnek bugok...

(#47) sagem válasza NandorHUN (#45) üzenetére


sagem
addikt

Ebben az évben elvileg kijön az EA státuszból. Ennek ellenére nyilván nem lesz hibamentes, de eddig úgy tűnik, hogy kalapálják rendesen, persze ez bármikor változhat. Viszont: megéri nekik foglalkozni vele, mert a skinekből baromi sok pénzt tudnak még termelni, lásd CSGO:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#48) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy-két nap és meglesz az 1 millió szerintem.

Live-Die-Respawn

(#49) HoyHoy2 válasza oriic (#48) üzenetére


HoyHoy2
tag

durva :U

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#50) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamspy ábra arról, hogy eltörpól mellette minden nem Valve játék, ez a vele játszott időt mutatja.

[ Szerkesztve ]

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.