Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peli1983


peli1983
csendes tag

Ez azért nem semmi mennyiség. Jó lehet Apple beszállítónak lenni (ilyen szempontból).

(#2) Crafter32


Crafter32
őstag

Vmi statisztika vagy közvéleményre alapoznak?

(#3) rootkiller


rootkiller
őstag

Már nagyon húzzák itt a nép agyát!

Artengo TR 990 Pro

(#4) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Remelem is. Instant get lesz az elso napon.

(#5) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Kezdődik az Apple marketinggépezet.

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Biztos tarolni fog ez nem kétséges.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Előre a medve bőrére? ;]

(#8) Parallaxis válasza bbTamas77 (#5) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ezekhez a találgatásokhoz vajmi kevés köze van az Apple-nek.

[ Szerkesztve ]

(#9) joey04 válasza bbTamas77 (#5) üzenetére


joey04
titán

kezdődik a híroldalak klikkvadászata inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) XtremLor válasza rootkiller (#3) üzenetére


XtremLor
őstag

kb hetente jon valami uj hir, ahogy kozeledunk az oszhoz mar naponta fog, latvanyterv, kemfotok etc
Igy van ez, de mar megszoktuk :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) azopi74 válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


azopi74
addikt

Hát, ahhoz valamit nagyon el kéne qrniuk, hogy ne taroljon ...

(#12) halkow


halkow
őstag

A nagyobb kijelző biztosan meghozza nekik a nagyobb sikert, + jó lenne hozzá valami extra funkció is

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) joysefke válasza azopi74 (#11) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Kérdés, hogy mit nevezünk tarolásnak....

-(1)Egyszerűen jó sokat eladni, de mit jelent a "sok"?
-(2)Szinten tartani az eladásokat?
-(3)Megtartani a piaci részesedést?
-(4)A gyártók/plattformok közül a legmagasabb részesedés-növekedést elérni?

Szerintem ezek közül a négyes nem fog siekrülni, de komoly eséllyel a hármas sem...

J.

(#14) Polllen válasza bbTamas77 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

soha se állt az le...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) Csapoati válasza joysefke (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A 3-4. biztos nem fog sikerülni nekik, de nem is kell. Amíg a profit akkora, amekkora és még növekszik is (nézzük csak meg mennyibe fognak kerülni ezek a telefonok, pedig nem hiszem, hogy sokkal drágább lesz a gyártásuk, mint az 5S-é), addig vígan elvan az Apple 10-15%-os piaci részesedéssel is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) raziel01


raziel01
veterán

Mindig jó nézni a videókat ahol a sok ember egymást tapossa a telefonért. :D

Az biztos, hogy az Apple jól csinálja, mert elég sikeres. Bár én sose vennék ilyen drága telefont.

[ Szerkesztve ]

(#17) TeeJay


TeeJay
félisten

remélem a fele rajtuk marad és akkor végre árat is csökkentenek hogy legalább a sok birka ne aranyáron vegye meg hanem fél aranyáron :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#18) azopi74 válasza joysefke (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Bőven elég szinten tartani az eladásokat változatlan árszint mellett, így dőlni fog a cash továbbra is.

(#19) dezs520 válasza TeeJay (#17) üzenetére


dezs520
senior tag

...ph kedvence,szeretnél menni pihizni kicsit? :((

(#20) raziel01 válasza dezs520 (#19) üzenetére


raziel01
veterán

A szokásos, hogy rögtön személyes sértésnek veszik az Iphone tulajok. Minek? Én se veszem magamra ha valaki szidja az androidot. Nem az én cégem én csak használom őket.

(#21) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Kíváncsi leszek rájuk. Mondjuk az 5.5 hüvelykesről nem nagyon pletykálnak.

(#22) dezs520 válasza raziel01 (#20) üzenetére


dezs520
senior tag

...olvasd el mit írtál,lesz@rom mit írogatsz az almárol,nem érdekel,de ha elmegyek és veszek egy telefont tőlük,had ne érezzem már magam BIRKÁNAK!

(#23) raziel01 válasza dezs520 (#22) üzenetére


raziel01
veterán

Elég szomorú, hogy az befolyásolja az érzéseidet amit a fórumon mondanak mások.
Akkor minek veszed meg ha mások szerint gáz? Mi számít? A te véleményed vagy mások véleménye?

(#24) dezs520 válasza raziel01 (#23) üzenetére


dezs520
senior tag

Ki lehet forgatni amit írtam,de látom,te semmiképp nem látod be,ha esetleg túllőttél volna a célon kicsit... :(((

(#25) raziel01 válasza dezs520 (#24) üzenetére


raziel01
veterán

Szerinted én írtam az eredeti hozzászólást? Nézd már meg ki írta.
Nem write-only módban kéne fórumozni.

(#26) dezs520 válasza raziel01 (#25) üzenetére


dezs520
senior tag

...te írtál,neked válaszoltam,most mi is ezzel a bajod(?),,,de be is fejeztem,mert úgy látom ha merek szólni,hogy ugyan ne birkázzanak le,még én vagyok a k@csög....pfffff

(#27) raziel01 válasza dezs520 (#26) üzenetére


raziel01
veterán

A 17-es hozzászóló hozta fel a birkázást. Normál ember nem is veszi magára.
Tudod akinek nem inge...

Az a lényeg, hogy neked megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#28) TeeJay válasza raziel01 (#27) üzenetére


TeeJay
félisten

azokra mondtam akik majd km-es sorban állnak az üzletek előtt 2nappal csak hogy elsők között vegyék meg a kb. semmi újat nem adó méregdrága izét :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29) BulletBill27 válasza TeeJay (#28) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Azt is vedd figyelembe, hogy némelyiket "megkenik" azért. ;)

(#30) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha azt nézzük különben teljesen reális adat. Nyilván nem egyszerre kell ezt elképzelni, hanem szerződést kötöttek, és a gyártáshoz rendeltek egy alkatrészt...
Nem értem mi ezen a hírérték. De akkor ha már itt tartunk a szomszédos Rossmann-t bekamerázták egy felvételes vezérlőt monitorokat, és 5 180°-ban forgatható kamerát rendeltek. Mikor leszek a hírekben? Na? :U

(#31) HKorn


HKorn
addikt

azért valamit tényleg tudniuk kell ezeknek a srácoknak, ugyanazért a telefonért, amit mások 120-ért adnak simán elkér 250-et, úgy, hogy a vevő még úgy érzi, hogy ő csinált jó boltot, zseniális...

lehet csak én vagyok túl öreg, hogy rálelkesüljek ilyen dolgokra, de hol ér akármilyen telefon is 200-250K-t?

Run&Ride

(#32) raziel01 válasza HKorn (#31) üzenetére


raziel01
veterán

Még a felét se éri egyik se. Én úgy vettem 60k-ért Xperia SP-t, hogy 2 év részletre belefér 2k-s díjcsomag mellé.
Mobilból és számítógépből nem érdemes soha megvenni a legdrágábbat, mert 1-2 év és megkapod ugyan azt fele annyiért. Aranyközépút a legjobb.

(#33) Crafter32


Crafter32
őstag

Minden annyit ér amennyiért elviszik. Márpedig viszik.

(#34) HKorn válasza raziel01 (#32) üzenetére


HKorn
addikt

ja én is úgy vettem a Lumia 925-öt, hogy már egy éve a piacon volt, ezért sem adtam volna mikor megjelent 150K-t. Fele ennyiért már oké. :)

Run&Ride

(#35) HKorn válasza Crafter32 (#33) üzenetére


HKorn
addikt

ez is igaz.
innen látszik mennyire máshogy gondolkodnak az emberek, nyilván nem az enyémhez hasonló értékrenddel rendelkező emberekből élnek :D

Run&Ride

(#36) Touch-ko válasza TeeJay (#28) üzenetére


Touch-ko
őstag

"elsők között vegyék meg a kb. semmi újat nem adó méregdrága izét"
-erdekes, hogy tudod, hogy mit fog tudni egy meg kb 2 honapig be NEM mutatott telefon..
Kerlek meselj!! Konkret specifikaciot kerek, listaval, amit garantalni tudsz, hogy igy lesz.. Ha esetleg nem tudsz, akkor ne irkalj baromsagokat!

En alltam sorban par orat mar telefonert, szerintem ezzel nincs gaz. Jokat dumaltunk, igaz akkor nem volt kiralysag az iPhone (evekkel ezelott) es a telefon megvetele utan nem ereztem birkanak magam. Most sem erzem magam annak. Viszont irrital, ha valaki birkazik, mert valakinek tetszik valami.. Raadasul early adopter, nem birka!

Nem lett gyapjas a testem, nem begettem, pulover sem keszult a szorombol.. Gondolom Te is alltal mar sorban (etteremben asztalra vartam, esetleg Tescoban), megsem birkazott le senki teged. Te se tedd masokkal!

(#37) joey04 válasza HKorn (#31) üzenetére


joey04
titán

Nem ér annyit. Viszont szerintem mindegyik telefon túl van árazva de az iphone van annyival jobb mint amennyivel drágább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) joysefke válasza joey04 (#37) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Lumia 820 a T-nél 41, feltételezem, akkor ezek az iPhone-ok minimum 5X jobbak? ;]

J.

(#39) 1697 válasza raziel01 (#32) üzenetére


1697
tag

Autós hasonlattal élve:Az általad említett embereknek találták ki a Dacia-t -))

(#40) judas13


judas13
addikt

El kell ismerni ezt a folyamatos csepegtetést jól csinálja az alma...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) HKorn válasza joey04 (#37) üzenetére


HKorn
addikt

Mármint mihez képest annyival jobb amennyivel drágább? Ez ugye nem mindegy.
Meg én el is hiszem hogy jók a zájfonok, csak ilyenkor ránézek a 70 ezres Lumia 925-ömre, ami szintén annyira nem gáz telefon és elgondolkodok rajta, hogy mi pluszt tud nyújtani egy telefon amiért én képes lennék kifizetni ennek a 3 szorosát, aztán mindig rájövök hogy valszeg nincs az a plusz :D

Run&Ride

(#42) joey04 válasza joysefke (#38) üzenetére


joey04
titán

Wp-ról inkább nem mondok semmit, mert csak flame lenne. Számomra 2 életképes rendszer van, a droid és az ios.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) HKorn válasza joysefke (#38) üzenetére


HKorn
addikt

Na most az hogy ájfón az eleve 3x-os szorzó ugye, plusz most jelenik meg az még 2x-es, tehát igen, ér 5x többet :DDD

Run&Ride

(#44) HKorn válasza joey04 (#42) üzenetére


HKorn
addikt

Dzsííz.
Az ifont még meg is értem, persze az árától elvonatkoztatva, na de hogy a droid?? Lol, biztos nem volt szerencséd egy 40 ezres jó samsunghoz vagy valami hasonlóhoz, egy életre elment volna a kedved tőle.
Nekem droid után a WP egy álom volt :)

Run&Ride

(#45) 1697 válasza joey04 (#42) üzenetére


1697
tag

+1

(#46) macskea válasza HKorn (#44) üzenetére


macskea
őstag

+1

Csak hogy a világ ki ne billenjen az egyensúlyából.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#47) macskea


macskea
őstag

Hogy a témához is hozzászóljak valamit, szerintem ez a nagyobb kijelző sokat fog dobni az eladásokon. Egyszerűen ez a trend, ami előtt akkor is meg kell hajolni, ha épp nem mi diktáljuk.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#48) ThomaWoo


ThomaWoo
csendes tag

Nekem egy felvetésem lenne azokhoz akik most azt mondják semmiféleképpen nem vennének iphonet, mi van akkor ha megteheted, hogy a mobilpaletta bármelyik termékét megvehesd? Úgy vélem akkor bizonyosan elgondolkodna rajta az a személy.

- Lg Optimus 4x - Lenovo Miix 2 -

(#49) 1697 válasza macskea (#46) üzenetére


1697
tag

Kibillent az már akkor amikor Wp-t kezdtek gyártani.

(#50) macskea válasza 1697 (#49) üzenetére


macskea
őstag

Amikor kijöttek az első 7-es rendszerrel, azt hittem sírógörcsöt kapok. Akkoriban használtam WM 6.1-et és WM 6.5-öt is, és bár az is egy avittas valami volt, de azokhoz képest a kezdeti WP egy primitív nulla volt, talán egy dolgot lehetett felhozni mellette, hogy akár milyen hardverre nem lehetett feldobni. Ami tovább rontotta a WP megítélését az a meglehetős zártsága, az apphiány és az érdemtelen frissítések sora volt. Valahol a 7.8 környéken lett a rendszer már azoknak is használható, akik nem egy featurephoneról költöztek át az okostelefonos szektorba, de azzal a 7-es (CE) vonalat ki is maxolták, és ezzel együtt jött is a 8-as (NT), ami viszont már inkább csak ízlés dolga, és javarészt nem a kompromisszumkészségé.

Az a tapasztalatom, hogy a legnagyobb WP haterek kb a 7.0-t utálják, és nem vették észre, hogy közben eltelt vagy négy év. :))

(még rosszabb esetben magát a Microsoftot, és a WP-ről lövésük sincs, csak bizonyos körökben sikk vallásosan utálni az MS-t. Van ilyen munkatársam, nagggyon gáz...)

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.