Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Hajrá :C

Csináljanak egy jó G Pro 3-at is :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) papi77


papi77
addikt

Szép eredmény...
Azt lehet tudni,hogy mennyit adtak el a G3- ból?

Az első: NOKIA 1611

(#3) thx424


thx424
csendes tag

Helyes. Egy G3-mal én is hozzájárultam a sikerhez . :)

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mi lenne, ha jó telefont is csinálnának? (Vicc)

(#5) hue2000


hue2000
tag

Megérdemlik :C :C :C

Az élet mindig drága

(#6) Lionking01


Lionking01
tag

Szegény emberek. Nem tudják, hogy mi a jó. Csak a százar adatok, na meg a reklámok után választanak.
Az, hogy még a G3-nál is akad a szoftver csak majd vásárlás után fogják megtudni. Szánalmas, és kritikán aluli az LG szoftvereinek optimalizáltsága. Mármint a gyárilag telepített, és magáról az Android-ról beszélek, mint operációs rendszer optimalizálásról.

(#7) jenei1994 válasza Lionking01 (#6) üzenetére


jenei1994
addikt

Vegyél sonyt azt megtudod ,hogy nem az lg vacak optimalizálásban!

(#8) csordas11


csordas11
aktív tag

A g3 alapján kellett volna megcsinálni a nexus 6-ot. Jó a méret csak a hátlapi gombokat kéne lecserélni.

(#9) aladab válasza csordas11 (#8) üzenetére


aladab
tag

Semmi baj sincs a hátlapi gombokkal! :N G2-tulaj...

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#10) jacis válasza Lionking01 (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

Mennyi ideig használtál G3-at?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Senki se írta még le, hogy hogy állhatnak ilyen jól az eladások, mert mennyire laggos vacak már a G3 ugye? Meglepődtem.. :)

basszus, most olvasom, hogy de, leírták már :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) Márko88


Márko88
aktív tag

Elég sokan panaszkodnak a G3ra. De ezek szerint sokan szeretik :)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#13) wozzy válasza Lionking01 (#6) üzenetére


wozzy
tag

Érthetetlen, miért lett ilyen vacak.
Pedig hardveresen bírnia kéne!

(#14) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Csak engem zavar, hogy wonban és forintban van megadva az eredmény? Mindenki dollárt ad meg és nem lehet hozzá viszonyítani. Ki tudja Google nélkül, hogy ez mennyi dollár? Senki.

(#15) jacis válasza -FreaK- (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Bírom, hogy az akinek Note 3-om van beírja, hogy nem érti, hogy lett ilyen vacak G3 :Y
Biztos nem a rosszindulat meg az irigység vezérli :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) wozzy válasza jacis (#15) üzenetére


wozzy
tag

Ég és föld sebességben a 2 telefon... Magadnak persze tudsz hazudni.
Irigy természetesen nem vagyok a G3-ra! A Note 3 még mindig drágább ugye! És az is marad!
Ha vmire cserélnék, az csakis a Note 4 lenne!

[ Szerkesztve ]

(#17) tomtom98 válasza Lionking01 (#6) üzenetére


tomtom98
csendes tag

Amiért a G3-nak elsszurták az optimalizálását nem kell általanositani. A többi LG tulajdonost sem hallotam még panaszkodni ilyen problemákrol és pont hogy jol vannak optimalizálva...
:)

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#18) jacis válasza wozzy (#16) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem volt Note 3-am.
Neked volt G3-ad?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) istnag válasza tomtom98 (#17) üzenetére


istnag
addikt

A G2 is egy f.stalicska.

(#9) aladab
G2-n ha telefonálás közben halkítottál, vagy hangosítottál bizony zavaróan hallatszott a gombnyomás.

[ Szerkesztve ]

(#20) wozzy válasza jacis (#18) üzenetére


wozzy
tag

Már megint ez.. Gyerekes vagy ... "Nekem már ilyen is volt, neked meg nem" :W
Majdnem minden nagyobb műszaki áruházba ki vannak téve. Meg amúgy is sokszor volt már a kezemben! Van összehasonlítási alapom megnyugodhatsz. De lehet a te G3-ad vmiért jobb mint az összes többi, elhiszem!
Tovább nem kínozom a lelked! Nagyon jó telefonod van. Béke

(#21) aladab válasza istnag (#19) üzenetére


aladab
tag

Ha te mondod... :DDD

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#22) tomtom98 válasza aladab (#21) üzenetére


tomtom98
csendes tag

+1

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#23) Csapoati válasza Dr. X (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

50 millio USD sincs a nyereseg, szoval elajulni azert nem kell tole. De legalabb nyeresegesek, a gyartok tobbsegevel ellentetben.
Osszehasonlitaskepp: a Samsung rossz negyedeve 9x ennyi profitot termelt, s a beveteluk csak 3x volt tobb az LG-enel.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Baggins86 válasza istnag (#19) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Azta micsoda bug... :D

(#25) trachemysss


trachemysss
csendes tag

"G2-n ha telefonálás közben halkítottál, vagy hangosítottál bizony zavaróan hallatszott a gombnyomás."

Na, ez aztán a probléma. :K

(#26) istnag válasza trachemysss (#25) üzenetére


istnag
addikt

Szerintetek az nem gond, ha addig nem hallod mit mondanak? Én szoktam telefonálni is telefonon, néha szoktak fontos dolgokat is mondani,amiket jó ha nem értek félre.

Adok egy másik szép feladat a nagy G2-vel, csináljatok egy fényképet sötétben, amikor nincs világítás, az a szerencsétlen szoftver,arra nem képes, hogy fókuszáláskor felkapcsolja a vakut. :W
Amikor hívnak elkezd csörögni a telefon és 2 mp-el később jön be a hívóképernyő, könyörgöm..
Ezek amik nagyon megmaradtak, meg az sok lagg.

[ Szerkesztve ]

(#27) #86973952


#86973952
törölt tag

Nem rossz, de annyira azért nem népszerű, ha az 5. helyre elég a piacon. Elvileg már a Xiaomi is megelőzte, még a nyáron, de majd várjuk ki a teljes évi hivatalos jelentést.

[ Szerkesztve ]

(#28) pengwin válasza #86973952 (#27) üzenetére


pengwin
addikt

Ez az egész LG cégcsoport eredménye. Ahogy a Samsung eredményei is.
Ezeket pedig nem szabadna a csak okos eszközökkel foglalkozó cégekéhez hasonlítani, ezekből egyébként is elég kevés van, kb. csak a HTC, a Xiaomi és az Apple profilja ennyire tiszta, bár pl. az utóbbinál szintén ott vannak a számítástechnikai eszközök (viszont azok komolyan kapcsolódnak az iOS rendszerűekhez).

Huawei és ZTE tudtommal hálózatépítéssel is foglalkozik (igazából ez a fő profil, főleg as hüvelynél). Lenovo a legnagyobb PC gyártó, Sony tagja a legnagyobb LCD kijelzőket gyártó konzorciumnak, Microsoftról nem is beszélve, mint a legelterjedtebb PC-s OS és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások szállítójáról, ami mellett (jelenleg még) elenyésző a mobil üzletáguk. Az LG és a Samsung pedig benne van Dél-Korea összes iparágában, a nehézipartól a hajó- és járműgyártáson át az okoskütyükig. a

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#29) #86973952 válasza pengwin (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Természetesen én a mobilos üzletágra gondoltam. A cikk is főleg erre élezte ki az adatokat, ebből a szempontból indifferens, hogy mit gyártanak még mellette.

"A legjobban a mobilos divízió teljesített rekordmennyiségű, 16,8 millió értékesített okoskészülékkel (telefon, phablet és tablet), ami 39%-os növekedést jelent 2013 hasonló időszakához képest, a részleg eddigi legmagasabb profitját összehozva." Ami arra volt elég, hogy ismét lecsússzon egy helyet.

Főleg annak tükrében, hogy már nyáron is nőtt az okostelefon piac, durván számolva 233 millióról 295 millióra.

[ Szerkesztve ]

(#30) Luck Dragon

Szép volt LG, reméljük tudjátok hozni ezt a teljesítményt a közeljővöben is. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) ricinus13 válasza wozzy (#20) üzenetére


ricinus13
senior tag

És szerinted azokon milyen gyakran frissítik a szoftot?

(#32) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem rengeteg Samsung S széria tulaj váltott idén a G3-ra, ez is okozhatja a jó eladásokat.
Hozzátéve, hogy meg is érdemli a gyártó. Okkal voltak mélyponton anno, de most okkal vannak az egekben is.

(#33) kiezTe90 válasza wozzy (#16) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nem akarok beleszólni (és félre értés ne essék, nem hadakozni akarok), de azért mert a Note 3 drágább, akkor jobb is? Érdekes.

Amúgy Neken G2-m van, nem zavar amikor hangotállítok telefonálás közben. Ha hívnak, rögtön megjelenik, nem lassú a rendszer. Szóval nemtudom miről lehet szó.
Na de mind1.

Hajrá LG csak így tovább, szerintem lesz ez még jobb is. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#34) wozzy válasza kiezTe90 (#33) üzenetére


wozzy
tag

Azt az irigysegre irtam! Ugyanis szerinte irigy vagyok az o telefonjara... :D

(#35) jacis válasza wozzy (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Maradjunk annyiban hogy nem állok le egy olyan emberrel vitázni aki párszor megnyomkodta a G3-at és így már tud mihez hasonlítani :N
Én mind a kettőt használtam/lom így nem vagyunk azonos szinten ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) halkow


halkow
őstag

Éljen az LG G széria és a tanítható irDA led! Amit a konkurencia nem tud!

Alcatel onetouch idol2s the king

(#37) aladab válasza istnag (#26) üzenetére


aladab
tag

En fotozok sotetben, es vilagit a vaku fokuszalas kozben, talan picit tul sokaig is tart neki, de attol meg vilagit, ugyhogy ezt nem tudom, honnan szedted! :D

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#38) Quqesz válasza istnag (#26) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jé kitalálták és bele is tették a manuális fókuszt...mik vannak....ja hogy mások nemigazán...:Y
Life is good :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#39) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó telefonjaik vannak, megérdemli a sikerét.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) RECSKA válasza wozzy (#20) üzenetére


RECSKA
veterán

Hetvegen megnyomkodtam 4, ismetlem 4db note4-et, es 2db alpha-t. Akkora szart... lagzott mindketto, volt, amelyik egy home gombra elottem rajzolta ujra az asztalt... mondom mi ez, te...

Aki kiallitott telefon alapjan itel, megerdemli...

Es pont egy samsungos ocsarolja az lg-t... vicces, vicces...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#41) lacruise válasza Márko88 (#12) üzenetére


lacruise
tag

vagy csak megvettek 2 eves huseggel es nem tudnak szabadulni tole!

LG G5 & BB Z30

(#42) lacruise válasza wozzy (#13) üzenetére


lacruise
tag

talan mert android :))
a cegnel 500 S4 van kint atleg felhasznaloknal, limitalt lehetosegekkel max 3 progi futhat, playstorebol semit nem lehet letolteni es megis mindenki panaszkodik, hogy sz@r a telefon es vissasirjak a regi Motorola PDA-kat windows-al

LG G5 & BB Z30

(#43) istnag válasza aladab (#37) üzenetére


istnag
addikt

Onnan vettem, hogy kb 1 hónapja adtam el azt a sz.rt és én voltam a legboldogabb. (néha én is próbáltam magam meggyőzni, hogy jó ez, de amikor lett másik telefonon, rájöttem, hogyhiba volt)
Nekem ne mond, hogy világít, mert, mikor fókuszál egyszerűen NEM kapcsolja fel. Értsd, teljsen sötét van, le szeretnél fotóni valamit, rátapicskolsz a kijelzőre, hogy hova szeretnéd a fókuszt, de nem bírja megugrani ezt a hatalmas feladatot, sosem lesz "zöld a fókusz jelzés". Ha nem tapicskolsz sehová, csak simán lenyomod és hagyod neki, hogy ő találjon valami pontot, ahová tud fókuszálni, akkor néha sikerül, de inkább nem, mert elmosódik az egész.

(#38) Quqesz
Nem nagyon értem itt most mit szerettél volna mondani, de mindegy is.

[ Szerkesztve ]

(#44) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem hiába :) Nagyon jó készülékei vannak az utóbbi időben :)

Finn the human

(#45) aladab válasza istnag (#43) üzenetére


aladab
tag

Mondom, hogy vilagit! 2 drb G2 van a csaladban, es mindketto talal fokuszt sotetben.. sot akit fotozok, arra panaszkodik, hogy megvakul, mire elkeszul a kep.. ugyanis ahogy irtam, eleg lassan talal fokuszt, de talal 10-bol 9-szer.. ugyhogy te kitudja milyen peldanyt fogtal ki, de ilyen panaszt en meg nem hallottam eddig.. Es ha nem erted, amit a #38-asban irtak, akkor nagy hozzaerto lehetsz.. :D

[ Szerkesztve ]

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#46) Simi37


Simi37
őstag

Csak így tovább LG! :C Nekem L9 II-m van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#47) wozzy válasza RECSKA (#40) üzenetére


wozzy
tag

Énis nyomkodtam a note4et! makulátlan! lagmentes, de tényleg (lehet velem van a baj, hogy nem vagyok annyira Samsung ellenes mint te)!
az hogy te úgy látod, hogy a Goldstar G3 lagmentesebb mint pl a N4, hát nem tudom... "HIHETŐ" ;)

(#48) RECSKA válasza wozzy (#47) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem tudom te hol nyomkodtad...

Ahogy idéztem, várj segítek : "Aki kiallitott telefon alapjan itel, megerdemli..."

Hol írtam olyat, hogy én úgy látom, laggmentesebb??? Mind a kettő szuper telefon. De... Azt írtam, hogy a kiállított telefonok szét vannak állítgatva, le van rájuk minden sz@r töltve, egyszerűen nem életszerű használat amit ott kapnak...

De sikerült ebbe is belelátni a pffff samsungot, gratulálok... :W :W :W
Arról nem is beszélve, hogy rohadtul nem 1 ligában játszik a kettőőő...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#49) istnag válasza aladab (#45) üzenetére


istnag
addikt

Nekem biztos más G2 -volt, meg, akkor neki is:
[link]

nem azért, de mi köze a hozzáértésemnek, ahhoz, ami ő írt, amit én írtam, ahhoz köze nincs a manuális fókusznak, ezért nem értettem, hogy jött ide.

Mindegy legyetek boldogok a telefonotokkal, én örülök, hogy megszabadultam tőle és a véleméynem továbbra is az, hogy ipari hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#50) aladab válasza istnag (#49) üzenetére


aladab
tag

Mar ketten vagytok. :D Annyi koze van a manualid fokusznak hozza, hogy beallithatod, hova fokuszaljon segedfeny nelkul is. Csakhogy erre nincs szukseg, mert vilagit, mint a legtobb telefon, tema lezarva. ;)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.