Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Uhh, az Oreo mekkora agyonhájpolt cucc. Nálam az csak egy gagyi pilótakeksz klón. Közel dupla áron...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) the_blu36 válasza lezso6 (#1) üzenetére


the_blu36
tag

Szerintem még annyit sem ér...

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#3) Klaus Duran válasza lezso6 (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Teljes mértékben egyetértek. :K

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem fogok Adbloc-t használni. -> Akkor meg deal with it...

(#5) Klaus Duran válasza KaiotEch (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jelenleg az indavideo a hiba, nem a reklámok.
Csak nekem van olyan anomália hogy 1x lehet fulscreen-t használni. Másodjára csak fekete képernyő.
Windos és Linux alatt is. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

nem muszáj direkte adblock beépülőt telepíteni, be lehet írni a hosts-ba is a felesleges doméneket.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Megkérdezhetem miért nem fogsz adblockot használni?
Az internet feltalálása óta a legjobb dolog. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) the_blu36 válasza t72killer (#6) üzenetére


the_blu36
tag

...vagy custom filtereket létrehozni. Esetleg kivételek, pl. PH lapcsalád ;]

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#9) Klaus Duran válasza nonsen5e (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Lehető legkevesebb fölös(külsős) alkalmazás. Volt már fent még régebben, és nekem nem tűnt annyira fontosnak. De ezt a "szűrös" dolognak még utánanézek.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) nonsen5e válasza the_blu36 (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én is hozok kivételeket. Tudom, hogy mennyi oldalnak ez a bevételi forrása, kell a fenntartáshoz, stb...

Főként a hatalmas, színes, villogó, csillogó, hangos, beúszó és intruzív reklámok azok amiket rögtön tilttatok. YouTube-on is semmi bajom nem volt addig, amíg oldalt meg a videó alatt volt 2 , de, hogy megszakítsa a videót, fél percig skippelhetetlen legyen és üvöltsön, abból nem kérek, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#11) t72killer válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Különálló progit nem kell telepíteni - hacsak nem tűzfallal akarja megoldani a dolgot (a comodo és az outpost tud egész doménlistákat blokkolni).

Internet exoplorerben a TPL-listákat tudod használni (fogaskerék->Manage Add-ons), egyéb böngészőkben pedig beépülők vannak, amiket nyom nélkül lehet fel-le pakolni, nem fárasztják a rendszert.

A hosts fájl amit a #6-ban linkeltem pedig egy szövegfájl, a rendszer része - ide lehet írni, hogy adott domén milyen IP-n keressen kapcsolatot -> a hirdetőszerverek doménjeihez direkt rossz IP-t rendelünk (mindenkinek 0.0.0.0) és máris eltűnnek a hirdetések az összes böngészőből, ami a rendszeren van.

#12: pontosan, ott is ez van, ráadásul ott is hosts-nak (kimenő) meg IPtables-nek (bejövő) hívják:R.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) Klaus Duran válasza t72killer (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Linux ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) Kasya válasza lezso6 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Orulok hogy mas is igy gondolja. Korulottem minden ismerosom oda van erte, csak en keresem a Pilotat :(

(#14) the_blu36 válasza nonsen5e (#10) üzenetére


the_blu36
tag

...a jelentkezz be fb-vel a tartalom megtekintéséhez jellegű oldalakkal karöltve ;]

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#15) razorka777


razorka777
veterán

Párommal imádjuk az oreo-t.A reklámjától viszont falra mászok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#16) nonsen5e válasza Kasya (#13) üzenetére


nonsen5e
addikt

+1 :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) pit stop válasza Kasya (#13) üzenetére


pit stop
addikt

Azt ugye tudjátok, hogy mindkettőt ugyanaz gyártja?
Annak örülnének, ha a pilótáról átszoknának emberek, és elég lenne az oreóval foglalkozni. Pilóta az csak egy kis helyi márka szinte marketing nélkül, Oreóra meg egyszer elég megcsinálni a reklámot, és azt mindenhol lehet adni csak le kell fordítani.

Szerintem mindkettőnek jó az íze, kicsit más.

Adblock-ot pedig én sem használom, mert pont írtátok a youtube-os példát... Ha ezzel kilőjük, akkor valahogy máshogy megoldják, és az még erőszakosabban jön majd arcunkba...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) Lenry válasza lezso6 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

duplaárú meg hype annak, aki most látja először itthon és még sosem járt a szabadkai piacon (vagy bármely random délmagyar vásárban).

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) t72killer válasza pit stop (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jah, a yt-nál és más videómegosztóknál is elkezdték a magában a lejátszóban közvetített reklámok nyomatását, bár érdekes, nem mindenhol látom. A leggusztustalanabb, hogy amikor a kicsifiammal nekiültünk mesét nézni, benyomtak minden epizód elé egy reklámot. B&#szák meg, ezzel csak azt érték el, hogy le fogom tölteni... A TV-is gyakorlatilag már csak a vásárolt/letöltött/saját anyagok lejátszására szolgál, nincs 4órám egy 2órás film végignézésére...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) Kasya válasza pit stop (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hiaba gyartja ugyanaz, ha mas a recept es mas az izvilag.

Lehet hogy nekik olcsobb erre a marketingre epiteniuk, de ez engem nem vigasztal. A Pilota sokkal termeszetesebb osszhatast ad a szineivel, meg ugye azt szoktam meg, valamint szajba veve finomabb.

Ettol meg nem lesz rossz es gonosz termek a szememben az Oreo, ahogy a Pepsi se az (csak mert Coca fan vagyok), csak kozel se izlik annyira.

Emlekszem, regen kaphato volt a kremturo...a sarga dobozos, habszeru kremturo... Az sincs mar nagyon piacon, nem is eszek kremturot. Amik jelenleg a boltokban vannak, azok mar nem azok.

[ Szerkesztve ]

(#21) pit stop válasza Kasya (#20) üzenetére


pit stop
addikt

Nem vígasztalni szerettelek volna. Csak felhívtam a figyelmet. Ha pedig egy gyártónak van két szinte ugyanolyan terméke, ritkán tartja meg hosszú távon mindkettőt...
Amelyiket jobban kajálják (szó szerint is itt) az marad.
Nem rég cisnáltam egy marketingkutatást pont ebben a témakörben, és érdekes dolgok vannak. De az már nem ide való.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#22) lezso6 válasza Kasya (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Engem az zavar, hogy elég agresszív marketingje van, s remélem nem a régi brand kiszorítása a cél.

(#21) pit stop: pont ezaz, ebből a hatalmas reklámozásból csak erre tudok következtetni, hogy csak egy maradhat. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) szakatsa


szakatsa
csendes tag

Én a legtöbb oldalon greasemonkey / klónjait használom. Megírni a scriptet, ami kiveszi a reklámot kifejezetten onnan 2 perc. Sem. Ráadásul egy csomó praktikus script íródott, és kerül írásra hozzá

(#24) Kasya válasza pit stop (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt latom en is. Elobb lattam minden kavezoban, koktelbarban es plazakban az Oreo palakatakot, mint magat a termeket a boltokban...

Erre rajon hogy uj dolog itthon, valamint a fiatalsag konnyebben kaphato a nyugaton nagyon felkapott dolgokra. Raadasul a Pilota arazasa se tul "csaladbarat".

Akarhogy is, nem orulok en se az elnyomasanak, mert egy jo termek.

Ha a Cadburry csokik bejonnenek, szerintem azt is konnyen fellehetne futtatni egy ilyen agressziv marketinggel.

[ Szerkesztve ]

(#25) pit stop válasza Kasya (#24) üzenetére


pit stop
addikt

A transzzsírsavas változtatások már régen kifutottak.
Ha kifut az a generáció, aki reklám nélkül is ismerte és kereste, akkor hosszabb távon lehet arra építeni, hogy nem kell - hacsak retro hullámban vissza nem jön.

Nekem személyes kedvencem volt a Chokito, meg az üveges Milky Way. Nem magyar brand-ek, de jók voltak és sokan szerették itthon - csak nem elegen :(

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#26) Kasya válasza pit stop (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozben toroltem, mert azt hiszem a vanilias karikat fogtak meg a teszttel, nem a Pilota kekszet. Igy nem illett a szovegbe. :B

(#27) nonsen5e válasza Kasya (#24) üzenetére


nonsen5e
addikt

A Cadburry csokik szerintem tök jók. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

AdBlock felrakva.
B+ indavideo és Oreo.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.