Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ReJim


ReJim
őstag

lehetséges, hogy túl elrugaszkodom a talajtól bizonyos dolgok megfogalmazásakor, és ezért nem érthető a kifejezésmódom? mindig röhögnek rajtam amikor hasonlókat mondok, de igazából egyértelműen szoktam kifejezni dolgokat. csak más szavakat, és kifejezéseket használok.

</end.?>

(#2) Bordoi


Bordoi
őstag

Nem lennék már gyerek, sőt nagyon nem.
Viszont a mai napig nagyon sok dologgal vagyok úgy, hogy csak addig érdekel amíg megszerzem. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#3) ReJim válasza Bordoi (#2) üzenetére


ReJim
őstag

de egy kapcsolattal is így vagy? normális, hogy valaki így van a kapcsolattal? én ha vagyok valakivel, akkor mindig a biztonságot szeretem érezni, hogy ott van mellettem. de más meg azt, hogy teperhessen felém... nem értem a világot. mentem volna papnak, vagy akasztott embernek, vagy egyszerűen zigótaként mutattak volna egy előzetest, akkor biztos nem ülök be az élet mozijába... :(

</end.?>

(#4) Bordoi válasza ReJim (#3) üzenetére


Bordoi
őstag

Kapcsolattal semmiképpen nem játszok, azt szent és sérthetetlen dolog.
Igen az élet produkál nekünk nem tetsző dolgokat, nem keveset.
Ahogy egy barátom mondotta volt"Az élet nem osztály kirándulás".
Nem elkeseredni, lesz ez másképp is. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5) Thunderzolee

"Az élet nem osztálykirándulás.."

Naná, erotikus akciófilm.. Yeah! ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) ladybug


ladybug
őstag

Nagyon aranyos történet, és teljesen érthető, amit közölni szerettél volna. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7) ReJim válasza ladybug (#6) üzenetére


ReJim
őstag

köszönöm. :)
az élet nem oszt kir. azon mindig ivás és dugás van....
amúgy most úgy néz ki, együtt vagyunk, de ez még megbeszélésre kerül, csak sajnos alkohol. (jaj, de lassan írtam le ezt a hsz-t) :) )

</end.?>

(#8) Thunderzolee válasza ReJim (#7) üzenetére

Látom Te is élvezted a kirándulásokat.. :C :))

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) molecula válasza ReJim (#7) üzenetére


molecula
csendes tag

Nyugi öcsi én is eldobtam párszor a piros dömpert és ez sajnos így normális, hogy a következőekben jól meggondolja mi kell és ne játszon másokkal. Csak a saját hibájából tanul mindenki. Igaz, hogy nem lesz többé dömperem, hiába hívogat a kirakatból, de otthon van egy plüssmacim ami miníg vár rám. ;)

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#10) Hálószövö


Hálószövö
csendes tag

"Ami nem lehet a Tiéd, Mindig az kell,
Neked ez a kereszted, a sorsod ami hajt,
De ha megkaptad már nem érdekel,
Ott rohad a szemétdombon majd."

Ez néha addig megy, amíg egy játék majd nem 10 percig köt le, és többé nem játékként kezeled, vagy addig míg a végén már nem lesz játék, amit megszerezz, és akkor elgondolkodhatsz, hogy mit is ér az élet játék nélkül.
És persze van egy olyan variáció is, hogy egyszer csak majd nem akarsz már ilyen játékokkal játszani, felnősz, és valami komolyabb "játék" után nézel. :)

Bár véleményem szerint a Ti korotokban még bőségesen belefér ez a piros dömper, sárga kisautó, építőkocka, stb. kipróbálás.:D aztán majd eldöntöd, hogy melyik is kell:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#11) ReJim


ReJim
őstag

:)
tudom, hogy ez az élet... csak szar piros dömpernek lenni, itt a sarokban :(

</end.?>

(#12) molecula válasza ReJim (#11) üzenetére


molecula
csendes tag

Ne hagyd magad! Ezt csak azzal lehet megcsináni aki engedi! :(((

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#13) Hálószövö válasza ReJim (#11) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Mi lenne ha nem piros dömper lennél, hanem kisfiú aki a piros dömpereket cserélgeti?
Rájöttem, h amíg a "diákcsemege" irányít, sokkal kevésbé fáj, mint amikor érzelem vezérelt vagyok.. szóval lehet, h nem a legjobb tanács, de válasszuk már meg, h a szopott "gombóc" melyik felére állunk..:) aztán majd úgyis jön valaki, akit már nem piros dömpernek nézel, és majd jól a nyakadon marad..:D

lincseljetek meg, ha hülyeségeket beszélek..:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#14) ReJim


ReJim
őstag

hancurléccel gondolkozni? :U
engem az nem boldogít. nem olyan vagyok...
biztosan lesz valahogy, nem vagyok magam alatt, csak csalódott vagyok kicsit, hogy megint nem kellettem... de talán így a jobb, újabb esély a többieknek. :D

</end.?>

(#15) molecula válasza ReJim (#14) üzenetére


molecula
csendes tag

Te ezt most nem vágom! Tegnap nem a csajodhoz mentél? Akkor ki volt a "kisfiú"?

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#16) eastsider


eastsider
nagyúr

Ismerős... így voltam a hardverekkel is, mostmeg már meg se veszem őket

u.i. tök jól néz ki az a 4 tengelyes csoda :D

[ Szerkesztve ]

(#17) ReJim válasza molecula (#15) üzenetére


ReJim
őstag

Tegnap nem a csajodhoz mentél?
de
Akkor ki volt a "kisfiú"?
Ő

úgy ismersz mint aki hamar feladna bármit is?

</end.?>

(#18) molecula válasza ReJim (#17) üzenetére


molecula
csendes tag

"Ember küzdj és bízva bízz!" A te dolgod, ha úgy érzed megéri a küzdést, hat rajta! ;]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#19) ReJim válasza molecula (#18) üzenetére


ReJim
őstag

ha az ember meghátrál, nem küzd tovább,
és elfogadja vereséget: önmaga ellen száll harcba.

szerintem. :)

</end.?>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.