Hirdetés

2018. augusztus 14., kedd

Gyorskeresés

(#1) Agyturbina

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Hello, a Magyar nők NEM zárkózottak, a baj inkább az általánosságban férfiakkal van.
Akiket megismertem nőket, éppen hogy szellemileg és érzelmileg fényévekkel előttem jártak, és az a baj, hogy renget nálam idősebb "férfinél" meg magam is előrébb jártam.
Nap mint nap láttam, hogy 12-14 éves lányokat 25-30 éves "férfiak" treníroznak, a lánynak már megvan az igénye egy kifejlett érzelmi kapcsolatra, míg ezek "férfiak" megrekednek egy szinten, vagyis a lányok azért is keresik az idősebb 30 ev körülieket.
Persze a baj amikor forditva ülnek a lovon mindkét oldalon, a férfiak inkább a színvonalban hozzájuk közelebb álló üresfejű cicababákat keresik, vagy a lányok a biztos anyagi hátteret.

Az hogy TE a kapcsolatot a feleséggel teszed egyenlővé, elég "primitiv" látásmód, Tudod nem sértés csak nehéz megtalálni a megfelelő szavakat.

Amit latok a férfiak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem fejlődnek érzelmileg, az okait mar fejtegettem, mert minden összefügg mindennel, és mivel egy újabb átmenetbe kerültünk, ahelyett hogy a férfiak nyitottabbak lennének inkább egyre jobban bezárkóznak, ebből ered a nők egyre jobban előtérbe helyezett nyomulása, szexuális figyelem felhívása, mert ok sem latnak ebből kiutat.
Ennek mellékterméke az amit az üresfejű réteg művel, hiszen eddig ok próbáltak a figyelmet felhívni magukra a külsőjükkel, ezt kezdte utánozni a többi réteg, és ezert most az üresfejűek egyre extrémebb módon próbálkoznak, hogy kitűnjenek.
Egy agyament verseny a hormonok és a józan esz határán mindkét nemnél :R

A megoldás sokkal egyszerűbb mint gondolnád, csak bizonyos helyeken a társadalom ezt nem támogatta.
Az adott hölggyel/úrral le kell ülni beszélgetni, beszélgetni és beszélgetni. NEM a Való Világról meg Baratok köztrol, hanem a saját belső motivációdról, arról hogyan érzed magad, miként gondolod a világ dolgait, ezek gyorsan kiszűrik a fejben gyenge embereket, és segít zárkózottaknak, hogy kinyíljanak.

Saját tapasztalat, a barátnőm, NEM akart megpuszilni, és nem hagyta magát megpuszilni pl a boltban, mert illetlenségnek tartotta, aztán megkérdeztem tőle: Jól esik ha én megpuszilom?
- Azt mondta igen! A
- Akkor nem illetlenség, mert akik latjak azt latjak hogy mi szeretnénk egymásnak örömet szerezni,és szeretjük egymást, de nem akarunk szexbe bocsátkozni mindenki előtt.
Azóta semmi gond, és egyre pajkosabb lett maga is, mert "kinyílt", nem azon agyal, hogy más mit gondol rólunk hanem azt hogy hogyan érezzük egymást :R
Itt van kutya elásva amit nem látsz a dolgok alatt meghúzódni, ahogy sokan mások sem sajnos :(

A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek.

(#2) Agyturbina válasza Agyturbina (#1) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Közben főzök így lejárt a szerkesztés

Ha el olvasod az aláírásom sokat elárul, gyakorlatilag a birtoklási vagy kielégítésével próbáljak stimulálni a jutalom központodat . Ezt a szabályrendszert próbálja mindenki(nagyon sokan) átültetni a párkeresésbe, maga a hazásság semmi más, ezen értelmezés szerint csak egy kölcsönös birtoklási szerződés.

Az hogy ribancnak hívod a nők egy részét, elég irritáló :U
Nehéz elfogadni, hogy nekik is ugyan olyan motivációkat adott a torzsfejlődés mint a férfiaknak?
Mégpedig a szex endorfinokat szabadit fel, férfiban, nőben egyaránt, egyfajta "Pavlovi örökség", hogy az öntudatra ébredés után is legyen motiváció a populáció fenntartására. Az hogy a szex utóddal végződhet, az mar az anyasági(szülői) ösztönökhöz tartozik.
Es akármilyen érzelmes, szerelmes egy no/férfi igen is szükség van szex re az egészséges/tartalmas élethez.
Az hogy ki, mit, hogyan, és miként próbálja meg ezeket az ösztönöket kielégíteni, igen csak külön téma, amibe szerintem TE sem szeretnél belemenni :R de ha mégis állok elébe mert igen is érdekes.

Az hogy Te az Életet megpróbálod ismét egy szabályrendszer menten leírni, hat elég necces, e mentén pedig leélni szinte őrültség, inkább ajánlom nézd meg Hector and the Search for Happiness cimu filmet, a végen inkább egyfajta fikció de nagyon jol mutatja mi a különbség ha a társadalom álltál modellt követed, és mi az igazi boldogság. :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Agyturbina

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Én eljutottam oda, hogy magyar nővel már nem is akarok ismerkedni. Tudom, hogy úgyse kapnám azt a melegséget, amit értékelni tudnék.

Ez pont az egoista, egyoldalú gondolkodásmód amit említettem, a férfiak fejlettségéről, egyfajta gyerekes, egy helyben toporzékoló, nekem minden kell látásmód, elvárás az van, de TE mit adsz? Ez a kérdés!

Én mindent odaadok annak aki kiérdemli, és nem kell hozza semmit tennie, csak önmagának lennie, és csak ennyi, és tudom ennyit varnak el tőlem is.
Nem kell bocsánatot kérnem azért aki vagyok, mert az vagyok aki.
Nem kell, hogy menő autóm legyen vagy épp csillagaszati fizetés vagy ház, nem is érdekel ez a partnerem részéről sem(a mai napig nem tudom mennyit keres, számszerűleg a barátnőm mert nem érdekel), de nem úgy nyitom ki a számat, hogy 6-szor meg kell gondolnom hogy mit fogok mondani, hanem tudom, hogy a gondolataimból alkotott mondatoknak, pontosan ugyan az a jelentése az O fejeben is mint az enyémben.
Ezt nem lehet megjátszani, vagy szabályrendszerbe iktatni :R

(#4) buherton válasza Agyturbina (#1) üzenetére

buherton
(őstag)
LOGOUT blog

A fiatal lányok azért buknak a jóval idősebb férfiakra, mert otthon nem kapták meg az apa szerepét betöltő férfit. Aki megkapta, ő már nem egy apát keres, hanem egy partnert.

Egyébként nem értek veled egyet.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, eben - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) buherton

buherton
(őstag)
LOGOUT blog

Lehet értelmes nőt találni idehaza is, akivel lehet tervezni és együttélni. Viszont nehéz őket megtalálni. Nekem az egyetem alatt sikerült.

A pénz csak az életet könnyíti meg. Persze, ha van pénz akkor jellemzően kevesebb a konfliktus.

Ha ez embernek támogató családja van, akkor nem kell 35 éves korig várni a gyerekvállalással. 27 éves voltam, amikor a lányom született, és addigra már megházasodtam, vettünk lakást, és befutottam a szakmámban.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, eben - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) Agyturbina válasza buherton (#4) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Nem is kell, miért kellene. :DDD

Nekem nem célom az utód, nem érzem szükségesnek, és magamat sem érzem erre megfelelőnek, akkor most nekem mindenáron a társadalom elvarásának megfelelően, meg kell hogy hazásodjak és legyen 5 gyerekem?
Én ezzel nem értek egyet, hogy mi a kötelező, és miért kötelező.....
Ugyan ez a párkeresés...

Az hogy az adott hölgy/úr mit keres az csak önismereten múlik SZVSZ :R

Különben kifejtened miben nem értesz egyet, mert valamit tanulhatok belőle én is :R

(#7) snecy20 válasza buherton (#5) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

"vettünk lakást"

Ez manapság a lehetetlen küldetés, nem is tudok sokan hogyan csinálják - mármint hogy egyben honnan áll valaki rendelkezésére 20-on, 30-on millió ft...
A pár évvel ezelőtti ingatlanárakat nézve csak 20 évre adósította volna el az ember magát, a mai árakkal nézve ez inkább 35 év ha lakáshitelről van szó...

1080Ti érdekel! Keress privátban...

(#8) Agyturbina válasza snecy20 (#7) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

"vettünk lakást"

Ez manapság a lehetetlen küldetés, nem is tudok sokan hogyan csinálják - mármint hogy egyben honnan áll valaki rendelkezésére 20-on, 30-on millió ft...
A pár évvel ezelőtti ingatlanárakat nézve csak 20 évre adósította volna el az ember magát, a mai árakkal nézve ez inkább 35 év ha lakáshitelről van szó...

Ezen jót nevettem.... Te azt gondolod lehetetlen küldetés.....
Akkor ezt szorozd meg 5-el és mint minimum ár, de a kereset mostanában csak 4-5 a magyarhoz képest, ergo években 35-rol indul, és ez nem japán, hogy 3 generáció keljen egy lakáshoz, hanem Melbourne, ahol ~40~50 km-re veszed a házat/lakást a centrumtól $500-$600K, Sydney meg meg ennél is rosszabb, de akkor más nagyvárosról nem is beszeltünk pl New York.

Csak a te kedvedért Melbourne átlagos lakó ingatlan ár $800K Sydney meg $1 milla korul van.
Egy sima munkás bére meg jószerivel $1000 hetente..... amit kézbe kap.

Szerintem nem is olyan vészes az a 20-30 milla :R :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Sethdobaloah

Sethdobaloah
(senior tag)

Kapásból a felütés sem stimmel. Én simán házasodtam a semmire. Lehet van akinek csak a pénz számít, de biztos lehetsz benne, hogy vannak akiknek nem.
(hja nem 10+ éve volt... még az én generációm a családalapítás közepén tart)

...csak én vagyok helikopter?

(#10) snecy20 válasza Agyturbina (#8) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

Én csak az itthoni, 180.000-es átlagfizetéses viszonyokról beszéltem.

(#11) Agyturbina válasza snecy20 (#10) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Ezert irtam az aranyokat egybol, mert a heti $1000 netto az kb egyenlo 4X 180E huf netto, de az ingatlanarak mar nem 4X szorzoval jonnek. :R

(#12) buherton válasza snecy20 (#7) üzenetére

buherton
(őstag)
LOGOUT blog

Egyedül valóban az, hitel nélkül lakást venni. A feleségem oldaláról örökség, az én szüleim pénzzel támogattak és nekem is sikerült 5 év alatt jó néhány milliót összegyűjteni. A szülők nélkül csak egy szobásra jutotta volna és az is csak hitelből. Cserébe a támogatásukért "kaptak" legalább egy unokát. Ez főleg anyósomnak jó, mert a feleségem egyke.

[ Szerkesztve ]

(#13) buherton válasza Agyturbina (#6) üzenetére

buherton
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy gondolom hogy mindkét nem ugyanannyira "bűnös" a párkapcsolatokért.

Egy kis túlzással a nők a Don Juan-ra vágynak, míg a férfiak egy szexgépre. Ellenben a valóságban sem a nők, sem a férfiak nem kaphatják meg ezeket. Aki képes ezt elfogadni, és képes valós igényeket támasztani a másik fél felé, neki lehet boldog párkapcsolata. Aki nem képes ezt elfogadni, ők vagy akarattal vagy mártírsággal próbálkoznak, ami megmérgezi a kapcsolatot. Mindenki családjában vannak ilyen emberek, csak az álca mögé kell nézni.

Természetesen a párkapcsolatokat nem lehet egy szempont szerint ketté választani.

A másik nagy bajnak azt látom, hogy az én előrébb van, mint a mi. Az legyen, amit én akarok. Csak nekem legyen jó. Én keresek többet arra költhetsz, amire megengedem.

A féltékenykedés legalább ennyire mérgező, ami ugye a birtoklásra vezethető vissza. Ez szintén kíváló példája annak, hogy már a bizalom sincs meg, ami az egyik alapja a párkapcsolatnak.

Ismétlem, ezek mind nemtől független jelenségek!

(#14) Agyturbina válasza buherton (#13) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Akkor nem is áll távol tőled, az amit írtam :R
Mindkét oldal hibás is meg nem is. Csak ugye az egyik oldalt halljuk folyamatosan, mint ahogy ez az írás is hangsúlyozta .

A többivel meg egyetértek, én azért írom oda mindig En mit láttam, nem azt jelenti hogy minden így van, hanem azt hogy az szerzővel szemben En pont az ellenkezőjét láttam, és ha ebből általánosítok akkor pont az ellenkezőjét kapjuk :)

Azt meg egyáltalán nem rovom fel senkinek, hogy úgy elvezi a testi örömöket ahogy tudja, nemre tekintet nélkül.

:R

A másik nagy bajnak azt látom, hogy az én előrébb van, mint a mi. Az legyen, amit én akarok. Csak nekem legyen jó. Én keresek többet arra költhetsz, amire megengedem.

Erre írtam a példában felhozott viselkedést a szerző részéről, és természetesen a nőknél is megvan ez a probléma, mint mindegyik. De ami érdekes, aranyaiban több érett személyiséggel találkoztam fiatal nők koreben mint férfivak koreben.

(#15) Hieronymus válasza Agyturbina (#14) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

"De ami érdekes, aranyaiban több érett személyiséggel találkoztam fiatal nők koreben mint férfivak koreben."

Talán.
Azt gondolom ez ügyben, hogy a két nem eltérő motivációval bír.
A nők elsősorban az utódok biztosításában érdekeltek.
A férfiak elsősorban a genetikai értékeik továbbadásában érdekeltek.
A két motiváció hasonló, de nem azonos.

A gyermekek neveléséhez biztosabb körülmények előnyösebbek. Család, otthon, jövedelem. Az egyedülálló nő, egy vagy több gyerekkel, elve hátrányban van általában. (Kivételek nyilván vannak.)
Ezzel szemben a férfiak a gyermek nemzési kísérletért járó jutalom szintjéig érdekeltek a dologban. Az évek múlásával alakulhat ki az igény a családra, gyerekekre, ...
Ráadásul mind a két oldal képes tolni a dolgot "észérvekkel". Most még nem, mert valami hiányzik. Egészen odáig, míg a még, már lesz. Most már nem, mert kiértem a szülőképes korból.

___ Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.___

(#16) MrDerekas

MrDerekas
(őstag)
LOGOUT blog

Felépíteni? Két napra nem tudok előre tervezni kb. A feleségemet 10 nap után jegyeztem el, 5 hónapra rá feleségül vettem. Volt mézes hét, perpatvar, féltékenység, megalázás, düh, forró szex, hideg korszak, érdektelenség, plusz az élet is olykor odab@szott keményen. Most 23 évvel és három gyerekkel később, úgy gondolom jól van ez így. A döntéseimet meghozom, az élet meg vagy igazolja, vagy nem :D Plusz ha már döntöttem, el is követek mindent, hogy működjön is a dolog. Ha ez egy párkapcsolatban kölcsönösen megvan, nincs semmi ami kívülről ezt bomlaszthatja. Lehet jönni a pénzhiánnyal, karrierrel. Nyilván ezek hozzák is a súrlódást, a rossz kedvet. De több pénzzel sem leszünk jobb emberek a másiknak, csak kevesebb lesz az ok a hullámvölgyekre.
A két-három hónap és három- öt éven belül elválókat meg szívem szerint kukoricán térdeltetném jó sokáig. Semmi más nincs a hátterében ezeknek, mint a túlzott én igény és hogy haza lehet menni anyuhoz, apuhoz. Az élet problémáit nem megoldják, hanem otthagyják, elkerülik és ezzel a büdös életben nem tudnak egy helyes családmodeltt felmutatni, ha mégiscsak gyerekvállalásra adják a fejüket. A média sem segít és pont ugyanezen emberek miatt lehet misztifikálni a celebeket és szép lassan elfeledni a valódi embereket, hősöket.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu

(#17) REIT válasza MrDerekas (#16) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Igen, rengeteget számítanak a közös célok és a kompromisszum képesség.

Gondolom látta rajtad a párod, hogy nem kétségbeesésből veszed el, hanem vagy olyan tökös bevállalni mindezt $$$ nélkül is :DDD
:R

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében - magamnak. | Pénz nem vész el, csak átalakul.

(#18) REIT válasza Hieronymus (#15) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

A férfiaknak 5 évvel később kezdenek csajozni és 5 évvel jár le a szavatosságuk, mint a nőknek. De ugyanúgy lejár, ha gyereket szeretnél, semmivel nem jobb nekünk, csak ki van tolva a "házastárs-jelölt" kor 5 évvel a nőkhöz képest... (20-35 vs 25-40, ideális esetben 25-30 vs 30-35)

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében - magamnak. | Pénz nem vész el, csak átalakul.

(#19) MrDerekas válasza REIT (#17) üzenetére

MrDerekas
(őstag)
LOGOUT blog

:R Vagy nem látott a szerelemtől :DDD
Akkor teszek bele még egy kunkort a történetembe, a kövi hsz-od kapcsán. A párom három évvel idősebb nálam :DDD

www.derekas.webnode.hu

(#20) REIT válasza MrDerekas (#19) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Kivételek mindig vannak, én is ismerek olyan 53 éves nőt, aki 35-nek néz ki. Meg olyan 35 évest, aki 25-nek.

De többnyire nem ez a jellemző :DDD

Honnan tudtad fiatalon, hogy jó ötlet megházasodni (illetve pont vele) ?

[ Szerkesztve ]

(#21) MrDerekas válasza REIT (#20) üzenetére

MrDerekas
(őstag)
LOGOUT blog

Egyébként teljesen igazad van. Asszonyom 20 éves osztálytalálkozóján voltunk. A legtöbb "csaj" hozta első vagy második férjét. Hááát... elég suttyónak éreztem magam a tisztes korú urak között :B Valóban 3-6 év a tender.

Szerk:
Honnan is...? Ránéztem, és eltöprengtem. El tudom-e képzelni az életem párjának és a gyerekeim anyjának? Mivel igen lett a válaszom, saját magamnak, ezért belevágtam és megkértem a kezét és gyűrűt is húztam rá. Melós volt együtt maradni, de megérte. Sőt! Pár éve kaptam meg életem legnagyobb ajándékát tőle, de az egy másik történet :B

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu

(#22) Chaser

Chaser
(Jómunkásember)

általánosítás nagy butaság, olyan nincs, h xy nemzetiségű nők zárkózottak avagy sem, max nem a megfelelő helyen keresgéltél
pénz kérdésben egyet értek, szabadságot ad
rövid távú kapcsolatok sem feltétlen annak indulnak, ahogy rövidnek induló is lehet hosszú, részemről pl biztos nem mennék "hivatásoshoz", túl jó vagyok ahhoz h ingyen csináljam, nemhogy még én fizessek ( : levadászni az élvezet igazán, aztán ha csak pár alkalom v néhány hét legalább tudom h megpróbáltam
eleve nem úgy kell ennek menni h feleséget v akármit keresek

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#23) REIT válasza MrDerekas (#21) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

2 lány után 1 fiú? :D :D

(#24) Agyturbina válasza Hieronymus (#15) üzenetére

Agyturbina
(tag)
LOGOUT blog (1)

Akkor úgy írom, több keresett boldogságot, mint anyagi előnyöket, akar az én társaságomban is, az mar más téma, hogy ez miért nem volt sikeres az én oldalamról :B
Es a boldogság nem a szülői örömökben merült volna ki.

Az, hogy kinek mi a célja, végleg nem lehet általánosítani, de elmondható, hogy mindig is volt/lesz aki a külső nyomásnak eleget teve, a kijelölt utakon próbálja meg és nem érti miért nem sikerül, annak ellenére hogy mindent úgy csinált ahogy a nagykönyvben meg van írva.
Ezert tartom értelmetlennek, magát a címet, hiszen egy eletet nem felépíteni kell hanem élni SZVSZ, a többi jön vele. :R

(#25) MrDerekas válasza REIT (#23) üzenetére

MrDerekas
(őstag)
LOGOUT blog

Két fiú után egy lány :C De mégsem ez a szóban forgó ajándék. Emberileg adott nagy dolgot ;)

www.derekas.webnode.hu

(#26) janeszgol válasza Agyturbina (#1) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Beszelgetni? Meghulyultel? Akkor megismernenk a masikat. :D
Viccet felre teve valoban azt kellene csinalni. Aki szamomra normalis, az szamodra nem biztos. Az olyanokkal nem is akarom bonyolitani, hogy lehet olyan lesz megfelelo, akirol nem is gondolnad. Nem csak egy Ő van, de egyet keresni kell.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#27) Lacc válasza snecy20 (#10) üzenetére

Lacc
(fanatikus tag)

Itthon az atlag netto fizetes: 215 000 Ft (lasd KSH)

(#28) snecy20 válasza Lacc (#27) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

Elhiszem, a 2-3 évvel ezelőtti adat volt meg bennem.

(#29) rushty válasza Chaser (#22) üzenetére

rushty
(fanatikus tag)

levadászni az élvezet igazán vagy teher :D

"Mindenkiben van egy Torrente, amit megpróbálunk elfojtani" -Santiago Segura-

(#30) marositech

marositech
(senior tag)

A pénz nem boldogít vagy izgat.
Hanem nyugtat.

;)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#31) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Aki más(ok)ban keresi a boldogságot, az máris elveszett.

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#32) Realradical

Realradical
(őstag)

Egy nő el sem fog gondolkozni a házasság lehetőségén ha nincs semmilyen anyagi biztonság
Micsoda butaság. A házasságnak semmi köze nincs az anyagiakhoz. Ha a pénzre épül egy kapcsolat az semmit sem ér, mert kb. az első problémánál szét fog menni

Mostantól a pislogásod nem automatikus

(#33) Feruendios

Feruendios
(fanatikus tag)

:D Szuper a ezeket a párkapcsolati meglátásokat meg a nők természetének elemzését egy IT blogon olvasni :D

PC!

(#34) REIT válasza marositech (#30) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

:K

(#35) Tel Elek válasza buherton (#12) üzenetére

Tel Elek
(PH! addikt)

Micsoda hősies önfeláldozó tett volt ez részetekről, hogy így megháláltátok. :DDD

(#36) Mamuska válasza snecy20 (#7) üzenetére

Mamuska
(őstag)

Néztem 30 misiért panelt kapni, nevetséges. :D Szerintem nagyon sok fiatal fog kimenni 5-10 évre dolgozni, mert itthoni fizetésből még a panelre is elég nehéz összespórolni. Ráadásul most azt mondják még drágulni fognak a lakások, szóval lehet még 35-40 is az a vacak panel. :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.