Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) khron78


khron78
őstag

Nagy plusz a Sony-nak!

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Sony vs Microsoft
2 : 0
Márcsak az erősebb hardver miatt is őket éri meg választani.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) danikollar


danikollar
őstag

Ha mindez valóban így is lesz, akkor kezdek már én is a sony felé hajlani egy kicsit.

(#4) Gergosz2


Gergosz2
veterán

azt kell mondjam egyre jobban PS4 felé hajlok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Újabb megerősítés arról,hogy jó döntés volt anno a ps-t választani :K

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Ügyesen engednek a felhasználóknak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) zenwalk


zenwalk
senior tag

Csodálkoznék, ha ezek után a microsoft nem engedne valamiből mert ez így nagyon bukta.

(#8) AS


AS
félisten

Ez tényleg jó. De aki azt hiszi hogy Xbox One-k az hátrány .... hát nem.. Amcsiban sok vérpistikét és szüleit nem fogja érdekelni a korlátozások. Ahogy látom Ps4 lesz a szegényebb emberek gépe:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) MasterMark


MasterMark
titán

A PS3 is erősebb most...

Amúgy Good guy Sony.

Switch Tax

(#10) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Volt ps1-m, majd ps2-m, jeleneg a fő profilom az xbox lett, de van mellette ps3 is...aszem ha veszek új konzolt ismét PS(4) lesz.. :K . Kezd nagyon nem tetszeni az MS csőlátása... :((

(#11) Atom_Anti válasza haxiboy (#2) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Sony vs Microsoft
5 : 0

Erősebb hardware, használt játékok, régiokód mentes játékok, nem kell netkapcsolat és 100 Euróval olcsóbb.

(#12) Sami22 válasza Atom_Anti (#11) üzenetére


Sami22
aktív tag

Nagyjából ennyi :) Egyedül a hardver irreleváns szerintem. De marad az 5:0, mert a Sony nem tukmálja rám a casual kameráját.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#13) Lei559 válasza zenwalk (#7) üzenetére


Lei559
tag

Valószínűleg fog... csak az meg már elég nevetségesen fog hatni. Ők választották ezt az utat. Hát most szépen ki is írják magukat a konzolvilágból. :) GJ MS! :C

(#14) gianni85 válasza zenwalk (#7) üzenetére


gianni85
veterán

Talán egy rövid időre piackutatnak most és gyűjtik a reakciókat, aztán mennek a meetingek MS-nél ezerrel, tuti.

(#15) stvnppp válasza Lei559 (#13) üzenetére


stvnppp
senior tag

Azért attól még elég távol állnak! Arra, hogy melyik lesz sikeresebb, térjünk vissza jövő ilyenkor!

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fu nagy pont Sonynak, MS monnyon le. Ja varj, vettem valaha is amcsibol vagy japanbol jatekot? Hja nem, akkor nem is erdekel a dolog.

Most komolyan, jelenlevok kozul vett barki is mas regiobol jatekot ?

Live-Die-Respawn

(#17) gianni85 válasza oriic (#16) üzenetére


gianni85
veterán

Valamikor 2007-8 körül 140-150 között mozgott a dodó... annyi játékot vettem mint a huzat. Megérte ntsc boxot is venni, mert vámmal postaköltséggel is olcsóbb volt mint itthon. Day1 cuccok meg 7000 körül.
Nyilván jelenleg nem igazán érint a dolog, egyébként sem játszom keleti stuffal, ami nem jön ki Japánból hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#18) oriic válasza gianni85 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazad van, de az elmúlt egy két három évben pár ember kivételével szerintem senki nem hozatott be kinti játékot. És most sem fognak ezek után sem, szóval az átlag közép-európai játékost a fenti bejelentés egyáltalán nem érint. Kivéve persze ha UK-t átteszik másik régióba, mert onnan sokan rendelnek, de ez megint nem elképzelhető.

Live-Die-Respawn

(#19) Polllen válasza oriic (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

És akkor elegánsan át is ugrottuk a használt játékok kereskedelmét. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Atom_Anti válasza oriic (#16) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Hat mikor amcsik ráunnak majd GTA 5-re, ebayre feldobálják 2-3 dolláros áron és ugyanennyi postaköltséggel el is megy mo-ra, plussz ekkora értéknél vámosok sem szólnak bele...

(#21) D_r_u válasza oriic (#18) üzenetére


D_r_u
tag

Azért vaterán elég sok amerikai régiós ps3-os játékkal találkoztam, amikor még nézegettem ezeket.
Ráadásul, amikor meggondolatlanul beruháztam egy Condemned2-re, mert olcsó volt, az is usás kiadásban érkezett meg hozzám. Életem első konzolos játéka, konzolom sincs, a nagy számok törvénye alapján illett volna valamilyen Eu-s verziót kifognom, ha ennyire marginális a tengerentúliak száma, nem?:)

Btw, nekem azt mondták a témában nálam sokkal járatosabb egyének, hogy a magyar PS3 simán megeszi az amerikai lemezeket is. Akkor miért is olyan nagy szám, hogy a PS4-nél sem térnek el ettől?

(#22) Prof01


Prof01
veterán

Engem nem érint, de a japán játék kedvelőknek biztosan jó hír! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) sasa134


sasa134
addikt

ez inkább gesztusértékű a Sonytól sztem - mindenben ügyesen szembehelyekzednek a MS-al. Meghagyják a játékosok szabadságát amennyire lehet - míg az amcsik minden lépésükkel korlátozzák a gamereket az új konzolukon.

Bravó Sony! :K

Jön is majd egy PS4 nekem is, nem kérdés.

Avanti Roma

(#24) Atom_Anti válasza Sami22 (#12) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Már olyat is olvastam Xbox nak nem lesz cserélhető merevlemeze, mig PS4-nek igen. igy;

Sony vs Microsoft
6 : 0

(#25) Sami22 válasza Atom_Anti (#24) üzenetére


Sami22
aktív tag

Plusz itt maximum jövőre startol a box, de az sem biztos, a Live biztos nem ér el ide egy darabig. A ps pedig (ha minden igaz) karácsonykor itt is elérhető. Ha mégsem, nincs rajta régiózár. :) 7:0 :D

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#26) sasa134 válasza Sami22 (#25) üzenetére


sasa134
addikt

No igen épp ezt akartam írni.

Az MS nagyon lábonlőtte magát sztem...

Avanti Roma

(#27) Sami22 válasza sasa134 (#26) üzenetére


Sami22
aktív tag

Lábon lőtte, aztán bedörzsölte sóval. Látszik is, hogy az utóbbi nyilatkozataikban már mindenki damage-controll állapotban volt. Remélem, hogy megszívják és mindenki látni fogja, hogy ez az üzletpolitika nem tartható.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#28) p.mano


p.mano
csendes tag

Srácok én január végén kiutazok Dubaiba. Ott ha veszek egy Ps4-t akkor azt itthon simán tudom használni? Mert hallotam olyat hogy régió kód stb. Vagy ez csak az x-boxoknál van?

(#29) idegen lény válasza p.mano (#28) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez kész. :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#30) p.mano


p.mano
csendes tag

?

[ Szerkesztve ]

(#31) idegen lény válasza p.mano (#30) üzenetére


idegen lény
őstag

Olvastad a cikket? Amúgy meg gyere a PS4 topicba, és ott tedd fel a kérdéseidet! Ide már nem jár senki.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.