Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Nem is friss, tegnapi. :P
Laptopra meg csak dch van.
Amennyire én tapasztaltam az elmúlt években, célszerű a hotfixeknél maradni, annyira sikeresen léptek az amd nyomába. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) farkas1


farkas1
tag

Már nem is lesz főverzióban Standard driver, csak hotfixben?

Úgy jártam egy laptoppal, hogy a Microsoft Strore megnyithatatlan lett, 2 féle hibakódot is kiírt, de semmiképp sem akart csatlakozni, mindent megpróbáltam amit a neten találtam, hogy helyre hozzam, de nem ment. Újratelepítés lehet, hogy megoldaná, de az nem jöhetett szóba.
Store nélkül meg a dch driverrel nincs Nvidia vezérlőpult. Ezért töröltem a dch-t DDU-val, és hagytam felmenni a gyári w10 drivert, aztán ráfrissítettem a legutóbbi hotfix drivert, abból még van standard.
Ennyit a dch-ról :(((

Más meghajtóknál is tök szenvedés ez az Microsoftos Play áruház utánzat, HP nyomtatóknál pl., a HP programban eddig rendes kezelőfelület volt, a Store változat tök gagyi, átláthatatlan egy egyszerű felhasználónak és ahhoz is Store kell, ha az nincs meghalt az egész. :(

Kár ezt erőltetnie a Microsoftnak.

(#3) FLATRONW válasza farkas1 (#2) üzenetére


FLATRONW
őstag

Innen kell letölteni, ki lehet választani a standard változatot is.

(#4) farkas1 válasza FLATRONW (#3) üzenetére


farkas1
tag

Köszi!
Érdekes, hogy a nemzetközi oldalról levették a standardot, de az UK-n fennhagyták. Mi ebben a logika? Költői a kérdés.

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Miről is szólt a cikk?? Mert a Shemagos robot bicit kiütötte a biztosítékot.... Minek, miért pont oda.... nem is merem megtudni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) Predatorr válasza farkas1 (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Guru3D
nV slimmer
Nem kell HP és hasonló szarokat venni. Cégbe is csak szívtam. Minden win update-nél Lb.sztak valamit.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) b.


b.
félisten

Aki feltette nem vett észre változást a színekben/ képminőségben? Nálam valami oknál foga intenzívebbek lettek, mondhatnám szebbek,de hogy mások, az biztos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) TeeBee73 válasza b. (#7) üzenetére


TeeBee73
addikt

Kedden megnézem, melóhelyen van a lapos, abban van 1050Ti. (28-án este valamit lehúzott a GE, nem figyeltem, driver volt-e. Reboot után nem változott desktopon a szín, igaz, csak filmeztem éjszakai szolgálatban.) :B

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#9) Synthwave válasza ledgeri (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Manapság már a biztosítékok sem olyanok, mint régen.


:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Prof


Prof
addikt

Valami tipp, hogy lehet regebbi laptopra raeroltetni (650m)?
Elvileg minden 900m-nel regebbi sorozat nem tamogatott... pedig a desktop valtozatot tamogatjak az uj driverek.

(#11) #21180672


#21180672
törölt tag

miután az előző szétkúrta a windowsos netflix appot igy nincs vesziteni való alapon felrakom ezt és hátha megjavul :_D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.