Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

kezdek csömört kapni a sok videótól :) jöhetne inkább a játék... ha minden jól megy: jövő hétvégén már lehet nyomni ezerrel :)

minden videóban belső nézet esetén mutogatják az oldalról elhasító kocsit... ez játék közben is így lesz? mert engem zavarna nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Megint sok újat láttam...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) boeing


boeing
senior tag

Na akkor ilyen is lesz benne,Gird-ben is volt ilyen küzdelem,de másolni nem szégyen ha jó és élvezetes LESZ a kihivás.VÁROM.

(#4) Enton


Enton
addikt

Jaj de rég várok már egy játékot amiben "rendesen" össze lehet mérni Evo-kat. :D
Voltak a Pro Streetben is de ott valahogy nem nyűgözött le a dolog.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

De könyörgöm, miért kell az összes videóban lökdösődni az autókkal? Ez valami NFS betegség? Vagy sok roncsderbit néztek a készítők?

(#6) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Úgy kéne mint a Gran Turismo 5-ben.., kicsit nekicsúszol a másiknak és máris 4,5 sec büntető..., lehet kevesebbet nagyfiúskodnának :DD

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Jol lattam, hogy szaggatott a video a zold autos resznel amikor kanyarodtak?

(#8) Fortissimus


Fortissimus
őstag

lesz benne motorhaztetos nezet is, vagy csak cockpit-es?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9) Ice!? válasza twollah (#7) üzenetére


Ice!?
őstag

NFS-éknél előfordul.

(#10) Ősember válasza Fortissimus (#8) üzenetére


Ősember
őstag

lesz mindenfele "klasszikus nfs nezet" :)

ígyvanferi: en sem ertem... amit a videokban latunk az nem versenyzes

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) Fortissimus válasza Ősember (#10) üzenetére


Fortissimus
őstag

juppiii

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.