Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Azok a kvarcik... Volt egy focis, amit gyerekként alig tudtam megunni...

Windows-ra van egy pár eredeti quarci emulátor, de Android-ra még nem láttam. Nem tudtok ilyeneket? Mert nyilván telón vagy tableten lenne az igazi.

(#2) bLaCkDoGoNe válasza SunMount3r (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én csak online-t ismerek: Pica pic. Sajna Flash kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Itt van a szomszèdban (szó szerint), de dolgoznom kell, ezèrt most ez kimarad :(((

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Csóró™


Csóró™
senior tag

Az Autoslalom-ot órákigy nyomtam, az pl. letölthető a Play áruházból :K

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Marha jó volt az idei rendezvény is!
Már csak a Vakondok 4 vetítés miatt megérte, de volt még PS VR kipróbálási lehetőség, Nintendo Switch, és persze a lényeg: tonnányi jobbnál-jobb retro konzol, flipperek, árkád gépek, tombola, kvízjáték, kiváló szervezés és iszonyatosan jó fej szervezők.
A Kahoot-os megoldás a kvízhez különösen jó ötlet volt, nagyon tetszett.
Kíváncsian várom a jövő évi, 10. jubileumi rendezvényt! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.