Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Lumia 950 és talán a Mate 20 Pro.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) tboldi


tboldi
nagyúr

Az év legjobbja és legrosszabbja egy és ugyanaz: Nintendo Switch.

Anyagi szempontból marhára nem volt jó üzlet (beleértve a játékokat, kiegészítőket), viszont ennek ellenére imádom, és egy percig sem bánom, hogy beleugrottam.

[ Szerkesztve ]

(#3) domos


domos
senior tag

Legrosszab: első kocsi - Lada Samara. 60k volt, ráköltöttem vagy 300k-t, autószerelő átbaszott, eladtam ócskavasnak 20k-ért, hatalmas bukta. Ennek ellenére pozitívan gondolok vissza rá, jó hogy már az első nap tudtam vezeti miután megjött a jogsim.
Legjobb: második kocsi - '99-es Audi TT, néhány apróságot cserélni kellett ezen is, de találtam egy nagyon jó szervizt ahol becsületesen elvégzik a munkát. Nagyon szeretem vezetni, 180LE egyelőre elég nekem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) Alex91


Alex91
félisten

Egy iMac Retina 21,5” 2017 ujonnan, es egy Yamaha WX-010 multiroom hangszoro hasznaltan, amit jo vetelnek tartok,
Amit mar nem annyira jonak, az a Q Acoustics 2020i hangfal. Hasznaltan vettem, egy regi Jamo Studio 170-et valtott. Bar nincs baj a hangfallal, de nem erzem ugy, hogy erdemes volt levaltanom az elozot vele...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5) cappa72 válasza domos (#3) üzenetére


cappa72
nagyúr

Legrosszabb: 19 éves Opel Astra F rendberakás. Gyakorlatilag annyit költöttünk rá, mint amennyit ér.
. De azért így is terveztük, tehát nem bukta, csak rossz üzlet. De így legalább újra jól használható és szép is (karosszériamunkák is voltak).

Legjobb: új autó vásárlás nagycsaládos támogatással. Tudom, új autó nem jó üzlet, de mi úgy gondoltuk, hogy belevágunk, és így értékeltük.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#6) wody21


wody21
tag

Igazán kiemelkedően jó üzletem idén nem nagyon volt (2018 karácsonyán vettem magamnak egy új, Vaude bringás hátizsákot Amazonról ~20 EUR-ert, ami szuper). Talán a használt, de újszerű állapotban lévő LG V30 vásárlása, de csak azért, mert nagyon bejött maga a mobil, számomra szinte tökéletes.

Rosszabb üzletek sajnos gyakoribbak - használt cuccok eBay-rol, egy-két vacakság Kínából, ilyesmik. Pl szerszámok, amiket alig fogok valaha is használni, vagy pl karóra, ami azóta is a fiók mélyén pihen. Vettem másfél hónapja egy használt freeride bringát is (2011 Propain Spindrift), kicsit lesajnált állapotban, érdekesnek tűnő setup-val. Úgy gondoltam, hogy majd eladom róla a spéci cuccokat, és összeállítok egy alap verziót, de mostanra sikerült eléggé elbizonytalanodnom, nem akarom, hogy ebből a projektből is csak felesleges pénzköltés legyen...

(#7) Urby66 válasza cappa72 (#5) üzenetére


Urby66
aktív tag

Mi lett végül az új autó? Emlékszem egy régi blogon írtad, hogy kellene új, de arra már nem emlékszem mi lett a vége.
(tudom, tudom mit kellene tenni, de lusta vagyok visszakeresni :DD )
Szóval ha nem titok, mert kiváncsi vagyok... :R

(#8) cappa72 válasza Urby66 (#7) üzenetére


cappa72
nagyúr

Vettünk végül egy benzines Ford S-Max-ot.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9) Urby66 válasza cappa72 (#8) üzenetére


Urby66
aktív tag

Gratulálok! Használjátok egészséggel!

Az nekem is titkos kedvenc volt de végül csak egy Lodgy-ra volt "kedvünk". :O

[ Szerkesztve ]

(#10) Kasya


Kasya
nagyúr

Eskuvo :DDD

(#12) Somatom


Somatom
veterán

A legjobb:
Több jó is volt a 10 rugós kütyütől, a millás bringáig. Nem tudom, hogy melyiket tekintsem legjobbnak.

A legrosszabb:
Ezt pontosan tudom. Bebuktam a szöszimet. Ha összeadom, akkor az évek alatt sok millába volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) cappa72 válasza Urby66 (#9) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi!

A Lodgy sokkal kisebb fenntartási/karbantartási rátával bír, kisebb gyerekekhez lehet, hogy jobb. Én az sem kicsi! :)
(mieink nagyok már, remélhetőleg nem kenik bele az ülésbe a csokit, a fagyit, nem hánynak, ésatöbbi)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Legjobb és legrosszabb is egyben: babaváró+10+15 és 20 év :)

(#15) akaido válasza Kasya (#10) üzenetére


akaido
addikt

Jó vagy rossz értelemben? Vagy mindkettő :F

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#16) Kasya válasza akaido (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jó, mert egy orok elmeny. Kimondottan elveztuk es a baratokat/csaladokat is jo volt osszehozni.

Rossz, mert ugy ereztuk hogy egy szempillantas volt az egesz, nagyon draga es nem terul meg (de nyilvan nem errol szol). Valamint problemas a szervezes is, amire plusz raadas, hogy az utolso oraban is erhet meglepetes, hiaba van minden egyeztetve.

(#17) akaido válasza Kasya (#16) üzenetére


akaido
addikt

Gratulálok! Sok boldogságot!
A lányomék is most tartották decemberben(volt benne elsősorban szervezési problem), ezért bátorkodtam rákérdezni.
[Már egy unoka született2018-ban (lány, Patrícia) és jan. végén érkezik még egy kislány.) :) ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.