Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Ez csak az én véleményem. Nem látjuk egyformán, de ez jó, ezért különbözünk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) Csapoati válasza Redneck (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen igazad van. Ez igenis megérdemelt siker, most küzd és egész jól játszik a csapat. Én olyan 22-23 éve nézem a válogatott meccseit, de ettől a szinttől messze voltunk végig. Az értelmetlen stadionépítés meg más kérdés, nem ide tartozik és nem a válogatott kérte.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Redneck válasza Csapoati (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Azt nem mondanám hogy értelmetlen, de pár csapatét túlzásnak tartom. Az viszont biztos, lennének fontosabb projektek is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) Csapoati válasza Redneck (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nézzük, hova kellenek stadionok: Nyilván a Fradié nem hülyeség, ott azért viszonylag sokan vannak. De azon kívül egy lehetne Debrecenben (van is), egy valahol a Dunántúlon, meg egy nemzeti stadion (ez ugye épül). A többi értelmetlen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Redneck válasza Csapoati (#4) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyjából egyetértek. 😎

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Valószínűleg azért köpködnek, mert úgy gondoljàk, ha nem nyerünk felesleges is kimenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Medocsabi válasza Wesder (#6) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igen,sokan így gondolják.Az,hogy 44 éve nem volt érdemben nemzetközi szereplésünk(1 EMBERÖLTŐ!! ) ,most pedig úgy emlegetik a válogatottat,mint az angol,a francia,vagy akár a portugál csapat méltó ellenfelét,az ezeket a begyöpösödött barátokközt fanatikusokat nem érdekli :)
Dzsudzsákról már most sincs rossz szavam a norvégok óta,megesküdtem ha Szalai még 1 gólt lő,róla sem lesz :D
Én igenis libabőrös lettem,amikor tegnap nyertek németek,csak kezd zavarni,hogy egy hete folyamatosan rekedt vagyok :D
Hajrá Magyarok! :R

(#8) Redneck válasza Wesder (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Ez a szomorú! Nem csak akkor vagyok magyar szurkoló ha jól megy.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, na? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Thome válasza Csapoati (#9) üzenetére


Thome
addikt

Mindenre számítottam, de erre nem. Extrém volt! :K

(#11) Medocsabi válasza Thome (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

Apáááám...3-3!!!
ez....ez...Brutális,amit a csapat művelt a pályán! :)

(#12) letepem válasza Redneck (#8) üzenetére


letepem
aktív tag

Egyet kell értsek! Jók a srácok, végre focit látunk, van cél, akarat! Rég láttam magyar futballistát a 95. percben futni, futni mintha az élete múlna rajta. Ezt köszönhetjük a kiábrándító szereplésnek, hollandok elleni zakónak és nagyban hozzájárult a mentalitásváltáshoz Dárdai közreműködése.

Még anno Hajdú B szomorúan kommentálta a hollandok elleni meccs hajrájában, hogy csak kemény munkával lehet eredményes a magyar válogatott és volna mit tanulni Királytól, Gerától. Igaza lett, nincs klasszis futballistánk, de végre megtanultak keményen robotolni.

Gera és Király pedig megérdemel minden elismerést! :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#13) Thome válasza letepem (#12) üzenetére


Thome
addikt

Storck is bevált. :K
Tetszik a magyarok játéka, azt hittem a mai az zakó lesz, de felvettük a versenyt a portugálokkal. A szurkolók pedig...mintha MO-n lett volna a neccs, hazai pályán! :D

Szerintem még a belgák/svédek is meglehetnek. :K
De ha nem lesz, akkor is maximális büszkeség, nagyon jót mentünk.

(#14) Redneck


Redneck
veterán

Nagyon örültem tegnap, munkából rohantam a legfoglalt kis standunkhoz. Portugál győzelmet tippeltem volna, de sikerült felülkerekedni a nyomáson. Nagyon boldoggá tettek!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) letepem válasza Redneck (#14) üzenetére


letepem
aktív tag

Ezt a hozzászólást kellene mutogatni a sok namajdénmegmondom embernek!:)

Kint a körúton is jókedv volt. Szemetelni szemeteltek az emberek de nem vandálkodtak!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#16) Euromail


Euromail
aktív tag

Látod a cikk megírásánál sőt még a 3-3 után se gondolták volna sokan, hogy milyen nagyszerű szereplést mutatott a válogatott.
Mert nem semmi, hanem tét meccsen mint később kiderült az eb első helyezettjével sikerült az eb legizgalmasabb és legjobb meccsét játszani a válogatottunknak.
Én vettem is egy magyar mezt amit végre büszkén hordhatok de azért módjával mert ezt szerintem lehet majd mutogatni az unokáknak :DDD .

[ Szerkesztve ]

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.