Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NemMo


NemMo
őstag

Elég kis csúnyácska szegény :))
Persze ez szubjektív

[ Szerkesztve ]

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

“És mire ezeket a mondatokat leírtam, kiderült, hogy Virág Daninál is van egy ilyen motyó véletlenül, ő pedig úgy ébredt ma reggel, hogy a készülék szerint 120-as volt a pulzusa. Épp ásított.”

Ez olyan lehet, mint amikor az első (vagy második) generációs band-em volt, feküdtem az ágyban és jelzett, hogy elértem a kitűzött lépésszámot… :DDD :C

Dehogy ON legyek: nem szép, de legalább csúnya a karperec. Igazából nem tudom elképzelni a célcsoportot, ez nekem olyan műzlisdoboz kategória. (Pedig van Band5-öm, és imádom)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nekem a Band6 van, nagyon szeretem, a GPS+Fitness része nem annyira izgat, véroxigént és pulzust nekem aránylag pontosan méri (vérnyomásmérővel és "ujjas" pulzoximéterrel összehasonlítva). A lépésszám és az alvás nem a legpontosabb, de hozzávetőleges referenciának jó.
A szoftver angolsága engem is zavar (főleg, hogy a 3.x MiFit pl. tudott magyarul), de ár/érték arányban még mindig ez a legjobb ajánlat, ennyi hiba belefér.

B.Cs.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csúnya, mi band formája sokkal szebb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) NemMo


NemMo
őstag

Léteznek rendes óra formájú aktivitást mérő eszközök, akkor már inkább valami olyan

(#6) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

"azon kívül, hogy van benne egy QR-kód, ami a Xiaomi Wear alkalmazásra mutat, más haszna nincs"

Azért léteznek olyanok, akik a 17 nyelv legalább egyikét beszélik :D

(#7) Pew


Pew
tag

Én pont a teszt előtt pár nappal vettem, eddig bejön. Direkt tetszik, hogy nem hosszú, hanem inkább szélesebb a kijelző. Egy jó átmenet a négyzetes okosórák és a vékony mi band között.
Kijelző, akksi, menü, funkciók szuperek. Igaz csak az említett sétálást/túrázást próbáltam.
Sok év mi band után lehet furának tűnhet ez a képarány, főleg képeken, de jól kihasználja a rendszer a területet, letisztult, könnyen áttekinthető statisztikákkal edzés alatt/után.
Ma jött is rá valami frissítés és a kezdeti Xiaomi wear már Mi fitness, de kb ugyan az, csak dark mode-al :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Gömbike


Gömbike
senior tag

Ezt ki és mire használja? Ki a cèlközönség?

Mert aktivitás mérésre alkalmatlannak látszik, műanyag tucat órának meg drága.

Body battery, stb, mondjuk ez lenne az alap.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#10) Fall-N válasza Pew (#7) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ezt akartam írni, hogy a Xiaomi Wear már Mi Fitness, a Mi Fit pedig Zepp Life lett.

A DND módot pedig eddig is a karperecen kellett beállítani, lásd Mi Band 6.

[ Szerkesztve ]

(#11) RBJ


RBJ
addikt

Honor band szakadt le a kezemrol sos ba vettem 2 hete. Nekem semmi bajom vele, nálam inkább értesítés jelzésre van. Én szépnek találom. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12) Bl.Gyo. válasza Fall-N (#10) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

automata DND jól működik, nekem azon van a mi band 5. jól érzékeli mikor alszok el és kelek fel annak függvényében kapcsolja be és ki, még kézzel sose kellett állítgatnom.

(#13) Gerr0XL


Gerr0XL
csendes tag

Az egy dolog, hogy csúnya de még pontatlan is, ez ám a remek vétel.... de ugyan kinek? :C :U

(#14) una038


una038
csendes tag

Azért ez is csak olyan, hogy emitt hozzáadtunk, amott elvettünk. Nem érem fel ésszel, hogy hiába a szép nagy kijelző, hiába több tartalom jön a notikban a Band 6-nál, ha érkezéskor nem lehet őket elolvasni, csak menüből belépve. A rezgőminta konfigurálhatóságának hiánya már-már mellékes. És hogy minek kellett ehhez új app, végképp rejtély :) Amúgy nem élőben nem csúnya. A nagyobb kijelzőt is könnyű megszokni, és pontatlanságon sem kaptam egyelőre.

Csak az el nem végzett munka nem vész kárba.

(#15) bbéla


bbéla
csendes tag

Sziasztok!

A cikk íróhoz vagy a tulajdonosokhoz lenne, kérdésem. A képernyővillogás mennyi idő után szűnik meg? Tegnap vettem át, azóta csinálja egyfolytában, már nagyon idegesítő. Milliószor próbáltam resetelni, újratelepíteni az appot, AOD, auto fényerő ki - be kapcs is megvolt , de nem segített.
Ha valaki tud rá megoldást azt előre is köszönöm.

(#16) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!
Ennek ugyanolyan f*s szíjzárja van minta Mi band 6-omnak volt, sikerült egy fejesugrással a duna mélyére küldenem. Most úgy néz ki veszek egy ilyet, de tuti egyből cserélném a szjjat. De nem találok infót, hogy milyen méretű mm-est nézzek.

Meg tudja valaki mondani tehát, hogy milyen méretű pótszíj jó hozzá? Gondolom/remélem univerzális a csatlakozása...

Köszi
MagicRat

(#17) potyi23


potyi23
senior tag

hall. Milyen mas programot lehet ehhez a Redmi Smart band pro - hoz hasznalni? My fitnes jelenleg semmit nem er,nem jonnek meg az ertesitesek, fagy is.. :F Valami mas alternativa?

(#18) RBJ válasza Magicrat (#16) üzenetére


RBJ
addikt

Én se szeretem ezt a megoldast. Mindenen kiakad a szíj.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19) fateless válasza RBJ (#18) üzenetére


fateless
veterán

Ezért is lett nálam végül Honor band (előbb 4, majd 5).

Persze, lehetne venni másik szíjat, de jobban bejött a konkurencia

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) RBJ válasza fateless (#19) üzenetére


RBJ
addikt

Honor band ment tönkre így lett xiaomi.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#21) fateless válasza RBJ (#20) üzenetére


fateless
veterán

Nekem most az szól a xiaomi mellett, hogy ők még csinálnak kisebb méretű modellt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) NoX


NoX
senior tag

Én egy kicsit lassabbnak érzem a Mi Band 6 után. Itt van most nálam mindkettő, és a felemelésre is a 6-os kapcsol be előbb. Mindkettőnk high-on van az érzékenység.

(#23) Iggyboy


Iggyboy
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van a cuccal, hogy éjfélenként nem mindig nullázza le a lépésszámlálót a szoftver. Van úgy, hogy több napig halmozódnak a lépéseim.
Semmit nem módosítottam a beállításokon a megvétel óta, szinte minden gyári beállítás és nem értem, hogy miért nem konstans a jelenség (tehát van amikor nulláz).
Találkozott már valaki ilyesmivel?
Külföldi oldalakon nem találok erre a hibára (gondolom az) irányuló bejegyzéseket más fórumokon.

Köszi előre is a segítséget. ;)

Szép napot/estét mindenkinek!

(#24) OsakaPhoenix válasza bbéla (#15) üzenetére


OsakaPhoenix
csendes újonc

Sziasztok,
sikerült megoldani valahogy a képernyő villogást. Ma vettem én is Redmi Band-et és ugyanezt csinálja, érdemes várni, hogy megjavul vagy inkább küldjem vissza?

(#25) Eladó445


Eladó445
tag

Sziasztok!
Támogatja az iOS 16-ot? A mi band 4-et most ezért szeretném leváltani. Mert ha nem, akkor várok ameddig nem lesz hozzá frissítés...Illetve akkuja mennyit bír ? (nekem csak az általános appok értesítésére kellene..semmi sport, pulzus stb. mérés)

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#26) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Én lassan egy hete használom és egészen bejön a Band 2->Band 4 után.
Sportra nem használom, inkább a teló hurcolásának kiváltására lett véve, ezen felül még a zenét vezérlem róla és persze az alvás/véroxigén/pultus/stresz monitorozás megy...érdekességnek jó.
Az app a teszt óta már full magyar nyelven kommunikál, de maga az óra maradt angol (faék egyszerű) pont nem hátrány.
A kijelző jól olvasható, a pulzus mérő nálam nem olyan pontatlan, végre nem kell mi bandage-el csesztetni a magyar lokalizáció miatt.
Pofon egyszerű kis szerkezet, de nekem eddig bejött és 12 ropit bőven megért nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.