Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) peter6334


peter6334
csendes tag

Üdv!
egy kis segítséget kérnék, nemrég vettem redmi note 9 pro telefont és folyamatosan nem kapom meg rajta a facebook messenger üzeneteket(miközben a tartalék samsung telomon simán megkapom), a telefonon minden engedélyezve van.
valami ötlet?

(#302) gthomma


gthomma
senior tag

Üdv!
Én magam is bujoltam egy ilyen devicét :D Melyik az utolsó hivatalos szoftververzió rá, a gúgle 11-es MIUI-kal szórakoztat ....

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#303) gthomma


gthomma
senior tag

Kijött a 12.0.4 -es frissítés, elképesztően hangos lett a hívás közbeni hang, szinte leszakad a fejem pedig a legkisebb hangerőre van állítva,lehet ezt valahogy csökkenteni?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#304) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok, Huawei Mate 20 Lite után keresek telefont, ez a típus aránylag kedvező áron kapható Telekom-nál, szerintetek megéri erre váltani? Mi a véleményetek a telefonról röviden?

(#305) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv!

Most vettem újonnan a készüléket és folyamatosan eldobálja a wifit.
Van valami megoldás rá?
Köszönöm.

(#306) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Nekem nem a Wifi-vel, hanem a Bluetooth-tal van hasonló gondom. A Honor Band 5 többször is azt jelzi, hogy nem kapcsolódik a telefonhoz, de néha meg igen és nem tudom, hogy mi lehet az oka. A Huawei Mate 20 Lite esetén is volt ilyesmi probléma, de ott valamiként meg lehetett erőszakolni a Bluetooth-ot, hogy kikapcsolt képernyő esetén se kapcsoljon le. A karkötő a Huawei Health által csatlakozott, amit a Huawei App galery oldalról lehetett letölteni, hogy egyáltalán párosítani lehessen a két eszközt.

(#307) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Elgondolkodtam, hogy telefont cserèlek. Redmi note 10-re megèrnè cserèlni ezt a telot?

(#308) DvP


DvP
tag

Én egyre többet csalódok ebben a telefonban. Ezekkel a szar frissitésekkel egyre rosszabb lett a telefon.
Hívásoknál egy csomószor felvillan a képernyő és van hogy el is állítok valamit a fülemmel 😟, aztán már sokszor észrevettem, hogy érzéketlen a kijelző, de a legrosszabb az akku idő lett. Töltésnél lassabban tölt, főleg akkor ha közben használom is a készüléket illetve sokkal gyorsabban merül mint előtte. Frissítés előtt, reggel 6kor bekapcsoltam a telefont 100%on és 16 órakor kellett töltőre rakni. Ekkor volt benne még 20%, úgy hogy szinte végig használtam, neteztem filmet néztem rajta. Most ez az idő kb 3 órával lett rövidebb.
Egy vicc lett ez a telefon, azt hiszem ez volt az utolsó xiaomi készülékem

(#309) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni a kislányom telefonját nem tudom bekapcsolni, reggel még működött most meg hiába tartom nyomva nem reagál semmire. Próbáltam töltőre tenni de semmi,Próbáltam hangerőgomb + bekapcsológomb semmi mi lehet a baj a válaszokat előre köszönöm mindenkitől.

(#310) zsolez76


zsolez76
tag

Üdv! Miui 12-n, hogyan lehet mappát kirakni a kezdőképernyőre?

(#311) Pendragon911 válasza DvP (#308) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én ilyet nem tapasztaltam semmilyen frissítés után. Elképzelhető, hogy valamelyik update nem tett jót neki, de szerintem ez bármelyik gyártónál előfordul sajnos, később javítják majd, de erről nem maga a készülék tehet. Szerintem hamarosan kijön a 12.5-ös, ha azzal is gond lesz, akkor előbb jelezd a Xiaomi ügyfélszolgálatnál, hátha ott tudnak többet mondani. Nekem eddig pozitívak a tapasztalataim ezzel a telefonnal.

(#312) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok
Munkatársamnak van egy ilyen telefonja és belefutott egy olyan problémába, hogy pár óránként újra és újra megkapja ugyan azt az egyszer elküldött sms-t, a másik fél telefonján nyoma sincs a több kiküldésnek.
Valami ötlet?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#313) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Sziasztok!

Feleségem olyan alkamzást keres a 9 pro-jára,ami felébreszti a képernyőt értesítés érkezésekor.Van ilyen?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#314) sanyci válasza zsolesz967 (#313) üzenetére


sanyci
senior tag

Szerintem alapból tudja, csak be kell állítani:
"Az értesítések ébresszék fel a képernyőt" kapcsolót kell bekapcsolni

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#315) zsolesz967 válasza sanyci (#314) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Köszi,megnézzük.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#316) perszeferenc


perszeferenc
csendes tag

Sziasztok

A vodafone-nál kapható Redmik azok függetlenek?

(#317) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Hogyan tudom beállítani, h az Alapértelmezett Böngésző, na a Mi böngésző legyen, hanem a Google Chrome?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#318) Gubek-Einste válasza p2pp (#317) üzenetére

A Chrome beállítása alapértelmezett böngészőként

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#319) p2pp válasza Gubek-Einste (#318) üzenetére


p2pp
őstag

Sikerült. Köszi!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#320) Kikoma


Kikoma
csendes tag

Sziasztok!

Most jutottam oda, hogy lecseréljem az 5,5 éves Mi 4C telefonomat.
Kinéztem a Redmi Note 9 pro (6GB+128GB) 75.000Ft-ért, Poco M3 pro 5G (6GB3128GB) 83.000Ft-ért, Mi 10T Lite (6GB+128GB) 85.000Ft-ért
Redmi note 9 pro felé húz a szívem a kamera miatt, viszont a felsoroltak közül a legkorábbi telefon. Android 10-el és MIUI 11-el.
Van valakinek tapasztalata hogy frissebb android oprencszert és MIUI szoftvert használt vele: Megoldható ez is? Mert hardverileg elbírná.

Köszi a segítséget előre is! :)

(#321) elfelejtette válasza Kikoma (#320) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ezekből én a Mi 10T Lite-ot venném. Mennyi a tervezett használati idő? 5G-re van igény?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#322) Sanyai


Sanyai
csendes tag

Sziasztok! Van egy olyan, h a 3 hónapja nem használt alkalmazásokat a telefon letiltja, a menüben már nem lehet látni, beállításoknál az alkalmazásoknál ott van. Sehogy sem tudom visszaállítani. Konkrétan az fm rádióról lenne szó. Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#323) Nozy82


Nozy82
tag

Sziasztok!
Kijelzőt honnan érdemes rendelni?

(#324) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

melyik a legfrissebb szoftver a készülékre.
Várható rá android 12?

(#325) elfelejtette válasza Drughi (#324) üzenetére


elfelejtette
veterán

A másik [link] topicot olvasgasd, ott crok fórumtárs rendszeresen belinkeli a friss romokat.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#326) Drughi válasza elfelejtette (#325) üzenetére


Drughi
addikt

:R

(#327) Maestru


Maestru
lelkes újonc

Már 1,5 éve használom, nagy megelégedéssel kifutó modellként vettem. Akkumlátor 2 nap normál használat mellet. Nem játszom de a rendszer eddig egyszer sem akadt meg. Kamerában egyedül a széleslátó a gyenge a többi teljesen jó, akinek nincs szüksége csúcskategóriára még ma is teljesen jó szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.