Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) pluhm válasza Bl.Gyo. (#79) üzenetére


pluhm
aktív tag

Pedig Global Beta-n úgy néz ki javították... [link]

(#82) pluhm válasza aelod (#80) üzenetére


pluhm
aktív tag

Úgy, ha kapsz e-mail-t, viber üzenetet, vagy van egy nem fogadott hívásod... stb., akkor pár másodperc után ennek ikonja eltűnik az értesítési sávból, és csak akkor látod újra, hogy volt értesítésed, ha lehúzod a sávot...

[ Szerkesztve ]

(#83) dz1989 válasza AliceWake (#26) üzenetére


dz1989
senior tag

AliceWake. :)
Csak jó szándékkal jelezem. :) Nem 1,2" a szenzor méret hanem 1/2"
Ha 1,2 lenne megdöntené a Panasonic cm1 1"-os mobiltelefon szenzor méret csúcsát is. Ja és nem 8.1mm vékony lenne. :))

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#84) Reverting válasza vadászcsiga (#63) üzenetére


Reverting
őstag

Nekem meg mindig nem ert ide.... :) meg szerencse h adtak ezt a jatek tokot hozza... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#85) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez most így ~65eFt, nem nagyon tudom megmagyarázni magamnak, hogy megéri az S10+ az árát.

(#86) Reverting válasza pluhm (#81) üzenetére


Reverting
őstag

Mas forumon en is rakerdeztem, de nem tudtak mi ez a hiba... persze beta romot hasznalnak, szoval eleg szegyen h stabil romoban meg mindig ezzel kuzdunk, honapok ota... mert ugye a note 5 is ilyen stb...
Nem olvastam meg a tesztet meg de gondolom az alapos tesztelo sem vette eszre... :)))))

D1Rect S9+ melle vettem jatszosnak... aterzem a dolgot... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#87) AliceWake válasza dz1989 (#83) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szép is lenne egy akkora szenzor ;] Javítom, köszi :R

Non omnis moriar.

(#88) aelod válasza pluhm (#82) üzenetére


aelod
veterán

Majd javítják szerintem. És az ikonokon jelzi a képernyőn a számlálót?
Egyéb ismert bug? Rezgő motor mennyire erős?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89) novinyul válasza aelod (#88) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem ott vannak az alkalmazás ikonok felett a pöttyök, meg ott az értesítési led, ha ezek után sem látom akkor magamra vessek. Rezgő érezhető, de a MI9 SE rezgője jobb, nálam egyenlőre más hiba nem jelentkezett eddig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#90) aelod válasza novinyul (#89) üzenetére


aelod
veterán

Köszi. Üzemidő, hogy alakul egy átlagos felhasználás mellett saccperkábé?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91) vegyszer válasza nyirog (#7) üzenetére


vegyszer
addikt

Melyik gcam verziót használod nagy megelégedéssel gányolás (bl nyitás, root, magisk) nélkül?
Ehhez is külön készülékspecifikusan vannak készítve, vagy van ebből hivatalos is?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#92) novinyul válasza vegyszer (#91) üzenetére


novinyul
veterán


Én ezt használom

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#93) hemaka válasza AliceWake (#87) üzenetére


hemaka
nagyúr

A 48MP képeknél az első 404, rossz a link.

(#94) Wesder


Wesder
félisten

Helyette vettem egy Mix3-at. Remélem nem bànom meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95) novinyul válasza Wesder (#94) üzenetére


novinyul
veterán

Az akku idő gyászos nagyon. De ha ez nem fontos neked, akkor jó telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#96) Wesder válasza novinyul (#95) üzenetére


Wesder
félisten

Mihez képest gyàszos? A Redmi7 meg Note7 mellett biztosan. Igazàból jó àron jutottam hozzà. Ezért vàlasztottam, bàr Note7 mellett nem hiszem hogy megérte a 2x-es àrat. 6-7h SoT màr elég. A Note5-öm is màr csak ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97) novinyul válasza Wesder (#96) üzenetére


novinyul
veterán

MIX3 csúcson tud 4 max. 5 órát, de inkább a 4 óra amit tud. A Note 7 meg 7 felett tud.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#98) Hegezoo válasza vegyszer (#91) üzenetére


Hegezoo
tag

Május 18 az utolsó frissítés.
[link]

iPhone 12 Pro Max

(#99) ProEvoFan válasza D1Rect (#85) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ezt magyarázom a csak a csúcs telefonok a "normális" telefonok típusú ismerőseimnek, de nagyon nem tudom őket meggyőzni.Mondjuk nem is akarom megtéríteni a társaságot, de azon kiakadok, mikor leszarozzák a xiaomit... mert olcsó és az tuti szar...

(#100) Wesder válasza D1Rect (#85) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrható volt hogy elöbb utóbb a csúcskészülékek "értelmüket vesztik" mert mi az amit egy S10+-on vagy XS-en jobban meg tudsz csinàlni, mint egy Note7-en? Ja több pontod van Antutuban. Ojjé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.