Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#761) Bl.Gyo. válasza lócitrom (#760) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ja arra válaszoltál. Elnéztem.

Nos. Csak egy ötlet volt. Mert amint írtam Mi4-eket hamisitották régen (igen kinaiak egy kinai márkàt hamisitottak, fura mi?!) és esetleg biztosra menni hogy ez nem egy copy, nem mondtam hogy ezt is hamisitják csak mivel fura volt a hiba jelenség és semmi ötlet nem volt rá nekem ez eszembe jutott. Az oldal meg megmondja hogy létezik e az adott készülék a hivatalos bázisukba vagy egy kitalált imei egy hamis készüléken, akkor meg nem fogadja el. És ha nem fogadja el tovább lehet kutakodni a témában, miért nem, stb. Ez a varázsgömb. Az meg hogy miért is ne menne az insta attol még meg annyi hogy ha hamis rátolhatnak valami 4.4es androidot, 9esnek hazudva és ezért azon már nem menne mert régi,nem kompatibilis.

Ennyi az egész.

Nem a józsefvárosin veszik a telokat az emberek igaz. Csak kínából jönnek. az ugyan az. :)

Nem légből kaptam a dolgot. Van egy hamis tabletem is ilyen trükkel megoldva. Belefutottam. Továbbá segíteni akartam akár evvel is, jó indulat vezérelt. Te meg vegyél egy hideg zuhanyt, és nyugi :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.