Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Postas99


Postas99
senior tag

Jahh +1, az az előlapi vaku is jó volt a NOTE5-ben.. Miért nem lehet ezeket a feature-öket megtartani? Igaz már a Note6-ból is kimaradt. :W

(#42) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Haaat nem tudom ... Nincs NFC , a Redmi 7 képes egyszerre 2 SIM-et kezelni + SD kártyát , míg ez nem....
A szokásos széria hiba - sárgulás a kijelzőn a SIM tálca felett előfordulhat...
Előlapi villanó zéró... :(

Szóval olcsó húsnak lassan híg a leve Xiaomimál.

[ Szerkesztve ]

(#43) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan a kijelzősárgulásos tipp? Meg milyen szériahiba?
Csak mert már vagy 6 Xiaomim volt, egyik sem sárgult. :F

Samsung Galaxy A54

(#44) vegyszer válasza I02S3F (#22) üzenetére


vegyszer
addikt

Én karira Mi Mix 2-t vettem, a notebook.hu oldalról. 0%-ra. Nem hiszem, hogy meg fog szűnni egyhamar...
Épp most pl itt is 0%-ban van: Xiaomi Redmi Note 7 64GB.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#45) Postas99


Postas99
senior tag

Most utána gondolva... inkább konszenzusan.. hisz megegyeztek a fejlesztők, hogy átemelik a régi kamerakezelést és csakazért is bennehagyják a hibát és nem javtják ki, hisz már egyszer megoldották ezért minek többet foglalkozni vele, jó lesz az a népnek.

(#46) I02S3F válasza vegyszer (#44) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!

(#47) ben11 válasza nyirog (#7) üzenetére


ben11
őstag

A GCammal a videó minősége is jobb?

(#48) batai15


batai15
félisten

Ismét kiváló telefon lett ,csak annyi a baj hogy miui futtat .viszont kétségtelenül ár érték bajnok .

(#49) Bolobi


Bolobi
tag

Màr vàrtam nagyon, ideje màr cserélni a Note 3 Pro-t, megviselte màr az élet :D
Köszi a tesztet :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#50) novinyul válasza ben11 (#47) üzenetére


novinyul
veterán

Valamivel jobb, de a fényképek sokkal jobbak vele.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#51) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mázlista.
Nekem 2 xiaomi készülékem is sargult , a kollégám 4A készüléke szintén , és volt egy , ami 1 év után alaplap hibás lett .
Most hogy szervizbe vittem a Note 5 készüléket a sargulás miatt , a szervizes is mondta , hogy típus hiba és sok ilyet kapnak javításra.

Arra lennék kíváncsi , hogy a csúcs telefonjaiknál is jelentkezik vajon. Nah majd megkérdezem a szervizbe ha elkészült telefonomért.

[ Szerkesztve ]

(#52) miqlas


miqlas
őstag

Már vártam ezt a tesztet! :K

42

(#53) Graphics válasza WhiteWalker (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem magyarázkodás a sárgulásra, hanem inkább tény, hogy a piac sebessége miatt ez sajnos előfordulhat. Túl gyorsan gyártják a készülékeket, nincs ideje a ragasztónak kiszáradnia rendesen. Ez használat közben szokott..

Én úgy tudom, ezek miatt fordulhat elő. Az tény, biztos, hogy lehet javítani ezen, de erre nem terjed ki a technológiai ismeretem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) vince válasza Postas99 (#45) üzenetére


vince
őstag

Akkor viszont konszenzusosan :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#55) WhiteWalker válasza Graphics (#53) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez rendbe is van és logikus magyarázat , de akkor a Samsung , Iphone készülékek miért nem sárgulnak? :U
Mert ezekből volt nekem is és a családba is egyaránt , de egyiknél se jelentkezett ez a hiba.
Azért ez több mint érdekes. :U

(#56) Graphics válasza WhiteWalker (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az LG miért sárgult pl. a Huawei miért zöldült, stbstbstb. Nincs olyan gyártó, ahol nem lehetne találni problémát. :)

Nálam ez nem kizáró ok. Hozzáteszem, a kezdetek óta van Xiaomim, talán az első Note-nál kapcsolódtam be, kb 4-5 készülékem volt, és a családban is, nem sárgultak, de ez nem jelenti azt, hogy nem sárgulhat. Ismerősnek a Redmi 5 Plus pl. igen, Garanciában javítva is lett.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Hallosz


Hallosz
senior tag

Felmerült bennem, hogy vajon mennyire időt állóak ezek a készülékek?

Mert lakni, muszáj.

(#58) kelzsoca válasza WhiteWalker (#55) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyugodj meg, azok is sárgulnak. :)

https://vertigostore.eu

(#59) novinyul válasza Hallosz (#57) üzenetére


novinyul
veterán

Lazán 2 év használhatóság benne van, ráadásul az ára is baráti. 1-2 évente ha cseréled, akkor sem kell bankot rabolni miatta.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#60) vadászcsiga válasza Hallosz (#57) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Összeszerelési minőségre gondolsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.