Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak nekem van tele a tkm ezzel az egyre jobban lekerekített kijelzőkkel? Tehát nem a készülék, hanem a kijelző...ha így folytatják a gyártók, a végén kör alakú lesz.

(#22) I02S3F válasza vegyszer (#17) üzenetére


I02S3F
őstag

(#15) Obyboy - De jó!

(#17) vegyszer - Halottam olyan ellenérvet, hogy a gsm boltok megszűnhetnek és akkor ugrik a gari. Ezzel nem szükséges számolni?
Média Makrt, Euronics nem adja 0% THM-re? :R (Inkább onnan vásárolnék, mint egy "kis" boltból!)

(#23) vince válasza ΞΔGLΞ (#21) üzenetére


vince
őstag

Nekem bejön, szóval igen ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#24) ΞΔGLΞ válasza vince (#23) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha még legalább 5 ember beírja, hogy igen és nem lesz ellene senki, akkor elismerem. Amúgy készülék és a teszt is frankó, viszont emiatt biztos, hogy nem vennék ilyet, egyszerűen nem a stílusom. Az M9-nél azért ennyire nem faragott a véső! :)

(#25) noro79


noro79
tag

Samsung hová tünt a teljesítmény tesztből? Miért nem lehet végig vinni ugyan azon készülékekkel?? Kiváncsi lennék a teljesítményére,mert készülék vásárlás elött vagyok. Ez bosszantó... :(((

(#26) AliceWake válasza noro79 (#25) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Melyik Samsungra vagy kíváncsi? A40? A50? Csinálhatok olyan táblát is.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27) Graphics válasza noro79 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj lusta az ember, tehát lusta vagy két böngészőlapot megnyitni egymás mellett, és összehasonlítani... Azért ennyire nem kényelmes a világ szerintem.

Ez a bosszantó, hogy ennyire nagy a lustaság... És ezt nem bunkóságból mondom.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Csapoati válasza ΞΔGLΞ (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kb egy nap után már fel se tűnik. A notch-csal is így voltam, ódzkodtam tőle, aztán már észre se veszem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) kopidoo válasza ΞΔGLΞ (#24) üzenetére


kopidoo
senior tag

Én is a szögletes kijelzőt preferálom.
Inkább megvárom a K20-at, azon legalább nem lóg be a kamera a képbe.

(#31) regener válasza AliceWake (#26) üzenetére


regener
veterán

Szerintem az A40-re gondolt, hiszen a képernyős táblában ott van.
Viszont akit tényleg érdekel az meg tudja nyitni annak a tesztjét :D

(#32) natë


natë
nagyúr

Frankó. A Note 5-öt is nagyon szerettem, főleg Gcam-mel. Nagyon eltalálták.

(#33) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Számomra csak a szokásos elbsztott előlap (lekerekített, noccsos, elnyújtott kijelző). innentől kezdve nincs is miről beszélni.

(#34) Graphics válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon mást nehéz lesz most találni a piacon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Postas99


Postas99
senior tag

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha a NOTE5-ben kiküszöbölték már a kamera fókuszpont ugrálást itt ez miért nem megy?
Konszenzusan mindig benne kell hagyni bugot a készülékben. Lehet hardveresen fejlődött a készülék, csak szoftveresen maradt alul az előző modellhez képest.
Ez a hiba már januárban tudott volt, azóta sem javították.:
[Kár érte]

Az érdekes az hogy a NOTE5 jónéhányszor felülmúlja az utódját. Érdemes megnézni a videót.

(#36) aelod válasza Postas99 (#35) üzenetére


aelod
veterán

Hmm érdekes. Azt hittem ezt a fókusz ugrálást már javították. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy camere2 Api-val mit tud.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) Viktor0610 válasza Postas99 (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy a konszenzus szót kerested? ;]

Samsung Galaxy A54

(#38) vince válasza Postas99 (#35) üzenetére


vince
őstag

Konszenzusan Konzekvensen :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39) Postas99


Postas99
senior tag

Köszönöm.

(#40) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Soha nem merítettem még ennyire le, biztosan tud többet más szofttal és olyan helyen ahol nem a 2 pálcika harcol 3-al, hogy ki nyeri a térerő viadalt. [kép]
Más: 10W-os töltés téma. Kb mind1, hogy QC2 vagy 3, vagy 5v/2A, a vége 10W csak variálja a feszültséget meg az áramot. A vége valamiért 10W lesz, alig megy feljebb. Mértem. Persze akinek az kell mit ír ki annak ez mind 1.

Face unlock elég pontos és már van EU illetve Global stabilban is. Nem régen még csak az eu-ban volt. Persze régió váltással korábban is élő lehetett csalni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.