Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Konyika


Konyika
senior tag

A kijelző össze hasonlításnál az xperia 10 kétszer van, a tesztelt telefon meg nem szerepel :D

(#2) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Szóljon hát a Note-a. :) Azt hittem ez lett a frappáns bevezető mondat. Elég komoly telefonokat csinál már ez a márka. Lehet a Mate 10 Pro után Saomi lesz. Bár még a tesztet nem olvastam...

(#3) fateless


fateless
veterán

Komolyan mondom, elgondolkodtam egy pillanatra a tesztet olvasva, hogy milyen indokot tudnék kitalálni magamnak arra, hogy megvehessem ezt másodtelefonnak...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Noukoum


Noukoum
veterán

A redmi idén nagyot megy az biztos, ez is rendkívül jó modell lett.:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyi pénzért nagyon jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) I02S3F


I02S3F
őstag

Bárcsak a Telenor kínálna ilyen készüléket!

(#7) nyirog


nyirog
tag

65 ezerért szerintem nincs jobb ajánlat ma a piacon (nyilván itthoni beszerzésre értettem, nem kínai rendelésre). Vettem is egyet, és ennyire még soha nem voltam megelégedve telefonnal. Most már majdnem 2 hónapja használom, és eddig semmi olyat nem találtam ami nem tetszett benne, vagy amiben kompromisszumot kellett kötni. Ja és GCammal (ami gányolás nélkül simán telepíthető) brutál jó képeket készít

(#8) aelod


aelod
veterán

A videó elég gyatra lett...
Minden másban kiváló a telefon ennyi pénzért.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem vettem volna decemberben egy Note 6 Prót (ami szintén kiváló és elégedett vagyok vele), akkor nem is lenne kérdés, hogy melyik lenne a következő telefonom. Igazából én is keresem az ürügyet a váltásra, de a N6P-ról nincs sok értelme - sajnos. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) wierra


wierra
senior tag

Köszönöm a tesztet, már nagyon vártam. :R
Azt hiszem ideje lecserélni a 3+ éves Mi4C-met.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11) vegyszer


vegyszer
addikt

Végre!
;] :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#12) HKorn


HKorn
addikt

Milyen szerencse, hogy gyenge a videós képessége, mert már azt vettem észre, hogy elgondolkodtam a vételen, pedig van egy jó telefonom, amit nem is akartam lecserélni. De a videó nálam fontosabb, mint a fénykép, így könnyebben beszélem magam le erről.

Run&Ride

(#13) snorbi82 válasza HKorn (#12) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nálam meg az NFC a fájó pont... :(

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#14) novinyul válasza HKorn (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Még jó hogy van Gcam :) Nálam visz mindent ennyiért, tényleg nehéz belekötni.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#15) Obyboy válasza I02S3F (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Függetlenül miért nem jó? :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#16) kislg


kislg
tag

Szerintetek honnan tudok beszeretni egyet a legolcsóbban normális garanciával, ellenben nem fontos a magyar nyelv. Tehát lehet sima angol is. Ti honnan rendelnétek? mondom az ár a lényeges!

(#17) vegyszer válasza I02S3F (#6) üzenetére


vegyszer
addikt

Miért pont a telenortól kell?
Van számos GSM bolt, ami akár 0%THM-el is adja.

Mit adna pluszban a telenor, azon kívül, hogy drágábban mérik, és jobb garanciális hátteret ígér?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18) gyépés válasza kislg (#16) üzenetére


gyépés
aktív tag

Ahogy látom a laptopszalon talán a legmegbízhatóbb az olcsó boltok közül. Kínát nem ajánlanám, úgyhogy esetleg még az amazon.de marad. De ugye a jó garancia és az olcsóság nincsenek jó barátságban általában. Vagy ez, vagy az. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#19) Kapanyél


Kapanyél
őstag

1,2 hüvelykes szenzortól elég rossz teljesítmény...
:DDD

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#20) Konyika válasza kislg (#16) üzenetére


Konyika
senior tag

Mondjuk a mi storeból? 64.900 és két év gari.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.