Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zhata


zhata
senior tag

Meglepődve látom, hogy a fejlesztői beállítások megnyitása után, annak egyik menüpontja szarint a készülék bootloadere legálisan nyitható! (Tehát rootolható is a készülék garanciavesztés nélkül.)
Úgy tűnik, hogy átlagos használat mellett kibírja a három napot!

(#152) Skillet


Skillet
addikt

muter végül ezt kapta meg (redmi 8), nem adtam el.
viszont most kapott miui 11 frissítésről értesítést, és frissítés közben állandóan felugrik egy ablak, hogy csatlakozzunk wifi hálózatra, mert a frissítéshez az szükséges :U persze, a wifi végig elérhető. szóval valamiért eldobálja ezek szerint, de aztán azonnal vissza is csatlakozik... a felugró ablak is 1mp után eltűnik.
tapasztalt valaki ilyesmit? nem kezdődik jól... :(
amúgy a telefon nagyon egyben van, rendben van. gyors, masszív, kamera is okés... a hozzá adott szilikon tok is szuper, a kijelző fölé peremet is csinál, így pofára is nyugodtan rakható!
a közelség szenzor passz... gondolom itt is bajos lesz, de hát ez van.
szerintem hamarosan ki is lépek a sáomisok táborából, részben emiatt. nem nagyon szeretnék én már ilyesmikkel szívni.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#153) aprokaroka87 válasza Skillet (#152) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A wifi ikonja kint van olyankor is az állapotsávon?

(#154) Skillet válasza aprokaroka87 (#153) üzenetére


Skillet
addikt

már lefrissített. de amúgy kirakta a 4G jelét olyankor, amikor felugrott ez az ablak. :K
a mobilnetet kikapcsoltam, akkor nem jött fel a 4G, maradt a Wifi jel, de ugyanúgy feldobta az ablakot.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#155) aprokaroka87 válasza Skillet (#154) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem

(#156) kecsawi válasza Skillet (#152) üzenetére


kecsawi
senior tag

Ugyanezt csinálta a legutóbbi frissítéskor a redmi 7 is.

(#157) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Van a telefonnak saját topikja PH-n ezen kívül? Vagy ez lenne a "hivatalos"? Konkrétan GCam problémám lenne. Nem igazán működik jól.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#158) aprokaroka87 válasza zsiz (#157) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez a hivatalos teszt topik.

(#159) zsiz válasza aprokaroka87 (#158) üzenetére


zsiz
őstag

No akkor írom is :) A fentebb linkelt XDA topikból letöltöttem a fényképező apk-t. Sötétben/kevés fénynél éjszakai módban valóban csodát művel a gyári apphoz képest. [kép] [kép] Viszont sima fotó módban összeomlik, kilép, videó módban szintén kilép. Létezik ennél frissebb, stabilabb GCam app? [kép] Van a topikban egy HyperCam apk is linkelve, ott a fotó működik, de a videó módnál az is kilép. [videó] Természetesen gyári appal megy a videó is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#160) aprokaroka87 válasza zsiz (#159) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én nem nagyon használok ilyen kamera appokat, úgyhogy majd segít aki igen.

Bocsi:)

(#161) zhata válasza zsiz (#159) üzenetére


zhata
senior tag

Egy kérdésem van: az eredeti gyári kamera ettől független?

(#162) zsiz válasza zhata (#161) üzenetére


zsiz
őstag

Ezt hogy érted? A gyári kamera app fent marad és használható marad, ha erre gondolsz.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#163) zhata válasza zsiz (#162) üzenetére


zhata
senior tag

Pontosan. De ekkor nincs baj. Este használd az újat, nappal a gyárit. Este az új tényleg sokkal jobb.

(#164) sajtjani válasza zsiz (#159) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Az apk-hoz való xml fájlt hova másoltad a telón?
Nem tudom hogy R8-ra mennyire alkalmazható ez a leírás, R7-en igy kellett beüzemelni a gcam-ot: [link]

(#165) zsiz válasza sajtjani (#164) üzenetére


zsiz
őstag

Hali. Sehova :B A topikban nem is említettek semmi ilyesmit. Most látom, a hozzászólások között már viszont igen. Majd kipróbálom és jelentkezem, hogy változott-e valami.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#166) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Mi 8 literől váltanèk erre a telóra csak az akksi miatt. Mennyire lesz a többi hardver visszalèpès? :U Felhasználás: telefon, gps ès szabadisőben tán face... Ja ès nagyon fontos, hogy max fènyerőn szeretem használni a telefonokat, abban az eserben is jó lehet az üzemidő? Válaszokat köszi.

(#167) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Mègis csak beruháztam egy ilyen telóra. Viszont nem találom a gyorshívás beállítását. A tárcsázót megnyitom, rábökök hosszan egy számra ès nem törtènik semmit.esetleg valaki tud segiteni?

(#168) szaki04


szaki04
senior tag

Szerintem, akiket a kedvencekbe teszel be, azokat tudod úgy hívni, ahogy szeretnéd.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#169) amdboy válasza szaki04 (#168) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi, akkor ez kicsit máskèpp működik mint más xiaomin.

(#170) szaki04 válasza amdboy (#169) üzenetére


szaki04
senior tag

Nincs mit, nekem ez az első Xiaomi-m. Lehetséges , hogy más a megoldás. Nekem így működik... :)

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#171) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Nekem nem ismeri fel a windows 10 a telefont, már mindent feltelepítette mamit lehetett. ABD drivert stb.... Csak Xiaomi telefonok vannak, 3, 4, 5, 7, 8 Mi 8 stb egyiket sem látja. N-es a windows 10. köszönöm az uniónak bármi is legyen abaj. A régi win 10en simán futott.

Valaki tudja mi a megoldás. Már próbáltam hozzáadni is de azt írja nincs driver hozzá....
A Start > Gépház > Eszközök ben látja de azt írja Az illesztőprogram nem érhető el.....

Akinek sikerült megoldani kérem írja már meg.

(#172) internetezoo válasza Dzsolo (#171) üzenetére


internetezoo
senior tag

(#173) matthews


matthews
aktív tag

Üdv.
Valaki tud olyan szoftvert ami képernyős értesítő ledet jelenít meg és működik is?
Remélem jól fogalmaztam.... :)
Köszönöm.

"No brain, no problem"

(#174) zhata válasza internetezoo (#172) üzenetére


zhata
senior tag

Hülye kérdésem van. Nem tudok belépni, mert elfelejtettem a felhasználó nevemet. Ez hogy pótolható? :O

(#175) Castell


Castell
aktív tag

Üdv mki, 3 hetet várva végre megjött a teló. 38 k-ért rendeltük. Ár-érték arányban kimagasló. A rendszer pattogós, de lassulások olykor vannak. A kijelző nem egy szuper minőség, na meg a felbontás, de kellően "világos"

Lett a családban egy másik teló is: nokia 5.1 plus, ott a helio p60 erősebbnek tűnik és a kamera is jobb, de mindent összevetve 40 ezerért csodák nincsenek a piacon. Tehát ebben az ársávban én jó szívvel ajánlom a telót.

Vásárlásli tanácsként annyi, hogy érdemes onnan vásárolni, amelyik cég régóta tolja az ipart valamint a 2 év (gyári) garis opció sajnos feláras történet > 50 k-t nekünk már nem érne meg...

(#176) amdboy válasza Castell (#175) üzenetére


amdboy
senior tag

Èn a mi8 liteomat cserèltem erre az akksi miatt. Visszalèpès számomra a többi hardver, de egyenlőre nem bántam meg. Te 4/64-et vettèl?

Ui: másnál is nagyon lassan tölt a play áruházból? :F

[ Szerkesztve ]

(#177) aprokaroka87 válasza Castell (#175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel technikailag a helio p60 erősebb chipset mint a snapdragon 439, így lehetnek akadások.

Sajnos a 439 nem egy erőgép.

(#178) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem!
Egy kérdésem lenne. Adott egy telekomos redmi 8 4/64-es teló. A fiamé és az a gond, hogy beszélgetés közben házon belül simán megszakad a hívás. De ez máshol is ugyanígy megszakad, ha be van kapcsolva a 4G. Nem az én telőm! Nem ismerem ezért kérdezem, van-e lehetőség arra, hogy hívás csak GSM legyen viszont a mobil net menjen 4G hálózaton? Ja fontos csak egy sim kártya van!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#179) Castell válasza amdboy (#176) üzenetére


Castell
aktív tag

Szia!

3/32 verziót vettünk. Nálunk egyenlőre a YouTube-nál figyelhető meg némi lassúlás: kilépés majd visszalépéskor a memóriában hagyva is, kicsit hosszan tölt vissza. Illetve a gmail-es levél értesítés egyenlőre nem jön meg. Hozzáteszem még nem lett teljesen belakva/ill. nincs használva teljes mértékben a telefon. (Fóliára várva éppen...)

(#180) Castell válasza aprokaroka87 (#177) üzenetére


Castell
aktív tag

Nem egy erőgép ez Redmi 8-as, valóban, de nagyon jól sikerült -ismét- a Xiaomi-nak az optimalizáció. Kipróbáltam a szintén snapdragon 439-es lapkával szerelt Nokia 4.2-t is: hiába a vegytiszta android, olyan csúnya akadások voltak már az elején is, hogy azon nyomban "elvetettük" a telefont, mint opció, így maradt a Redmi 8. Szóval a készülék kitűnő ár-érték arány, a jelenlegi 40 ezres ársávban.

[ Szerkesztve ]

(#181) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Hi
Vettem egy 3/32-est a smartshopból amíg ott voltam még 3-at eladták belőle 1/4 óra alatt

(#182) lumesz válasza matthews (#173) üzenetére


lumesz
tag

Ez engem is érdekelne. Nagyon hiányzik az értesítési led. :(( :((( :O

(#183) matthews válasza lumesz (#182) üzenetére


matthews
aktív tag

3 fajtát próbáltam ki de mindegyik f..s.... Mondjuk nem vagyok IT guru, nem tudom mennyire egyszerű egy ilyen programot írni.. Annyi biztos, hogy más nem hiányzik belőle. Sajnos nem figyeltem eléggé, így megvettem a telefont, de a feleségem szereti nagyon, csak ez hiányzik neki. Majd megszokja ha nem lesz semmi. Legfeljebb sűrűbben nézi a telefont...

"No brain, no problem"

(#184) Sgr_A válasza matthews (#183) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem erőltetném
amik vannak azok amoledre jók mert csak azokat a pixeleket kapcsolják be amik világítanak ips-es kijelzőn meg az egész panel világít így hamar merül a teló
a legjobb a noled nevű program

(#185) matthews válasza Sgr_A (#184) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm! Na legalább értem miért nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#186) svgyula válasza matthews (#185) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nekem anno volt egy olyan helyettesítő ami a telón a kamera led-et villogtatta. Sajna régen volt és talán a Ledblinker volt az? Már vagy 5 éve minden telómba van értesítő így ezt nem használom. De volt egy érdekessége csak akkor szűnt meg villogni ha valóban meglett nyitva az alkalmazásban az értesítés. Ennek ugye az az átka, hogy azt az érzést keltette az emberekben, mintha a szerszámot vakuztam volna folyamatosan a zsebben. :B

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#187) zhata


zhata
senior tag

Az árához képest is nagyon meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal. Az akksija bámulatos.
[kép] [kép]
Közel ötnapos üzemidő mellett több, mint kilenc óraé SOT, le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

(#188) sajtjani


sajtjani
tag

Jonap!
LED villogtató hívás értesítő: [link] . Az RN8 topik össze foglalójában van. Magyar, reklámmentes. De pl a viber értesítők csak a fizetős változatban működnek, de ha jó az app, akkor 990 pénzt megéri a pro verza. Én nem próbáltam.

(#189) internetezoo


internetezoo
senior tag

Én még novemberben kérdeztem mi az a "led visszajelző" amit a szenzorok leírásban volt még a weboldalukon. Válaszolni nem akartak, most látom kivették azt a részt. Tehát nincs benne LED értesítő. 20 Ft-on spóroltak.

(#190) amdboy válasza zhata (#187) üzenetére


amdboy
senior tag

Milyen fènyerőn használod? Mert nálam maxon megy ès az akksi kb 1 nap.

Más: esetleg valaki nem tud hivásrögzitő programot ami müködik is normálisan? Olyan kellene ami elmenti a hívás idejèt ès a telószámot illetve a hívást jó minősègben veszi fel. :R

(#191) amdboy válasza sajtjani (#188) üzenetére


amdboy
senior tag

Hol találom össze foglalót hol találom? Mert googleba beírom ès rögtön az első hsz-re dob :F

(#192) zhata válasza amdboy (#190) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam két általam megírt MD minimakró vezérli. Ha a külső megvilágítottság meghalad egy bizonyos értéket (nálam 7 Lux), bekapcsolja az automata fényerőt, ha viszont ez alá csökken, egy általam a sötétben kellemes fix fényerőt állít be. (Ekkor kb. 35-40%-os az indikátorsáv állása.)
Pie alatt root nélkül általában nem lehet jól felvételt r0gzíteni, "hála" Google!
A hívott fél hangja nem hallatszik valami jól, ha egyáltalán hallatszik.
Roottal megy, (Skvalex féle Call Recorder, + a megfelelő Magisk modul együttesen.)
Ez csak az OP készülékeknél nem garivesztős.
Szerintem nincs összefoglaló, én sem látom.

(#193) zhata válasza amdboy (#191) üzenetére


zhata
senior tag

A kolléga a Redmi Note 8 topicjára utalt.

(#194) amdboy válasza zhata (#193) üzenetére


amdboy
senior tag

Ezelött mi8 liteot használtam ès azon is pie volt. Abban gyárilag volt felveő, ès bizony tökèletesen hallatszott mind 2 fèl. Viszont ha root a megoldás, akkor megtennèm. Gondolom leírás mèg nem nagyon èrhető el hozzá? :U

(#195) zhata válasza amdboy (#194) üzenetére


zhata
senior tag

Néhány bejegyzéssel korábban. [link] Nem próbáltam.
Ezt a készüléket nem akarom rootolni, mert OP7 Pro-m rootolt.

[ Szerkesztve ]

(#196) amdboy válasza zhata (#195) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszönöm

(#197) zhata


zhata
senior tag

Nemrég óta tapasztalom, hogy a telefon a wifit - jó hálózat esetében is - önmagától kikapcsolja. Arra gondoltam, hogy ezt az alvó módba történő belépése okozza, de mikor ennek az idejét átállítottam, a wifi eldobálás ideje nem változott!
Ez az első komoly probléma a telefonnal. :F
Ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#198) Castell válasza zhata (#197) üzenetére


Castell
aktív tag

Passz. Szerintem lehet, hogy komoly baj lehet nálad. Esetleg gyári beállítások visszaállítása segíthet.

Párom meg a következőkre panaszkodik:

- Gmail-es levélértesítő nem érkezik meg
- Nem fogadott hívást nem jelzett, a hívó fél "szóvá tette" (ez lehet csak figyelmetlenség volt részünkről)

Majd ma-holnap megnézem a fenti hibákat, hogy valóban fennállnak-e.

(#199) kecsawi


kecsawi
senior tag

Na megjött végre, frissített 11.0.2(PCNEUXM)-ra a miui, majd a kamera gyengesége miatt próbaképpen a PXv4.2_GoogleCamera_7.2.014.apk-t próbáltam felrakni, egyelőre működik, jobbnak tűnik mint a gyári. :C

(#200) lumesz válasza Castell (#198) üzenetére


lumesz
tag

Az alkalmazásoknál az engedélyeket kell ellenőrizni, ott nincs beállítva,hogy megjelenjen az értesítési sávban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.