Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RedGól


RedGól
csendes tag

Meghalt :O

(#2) szablya


szablya
tag

RIP!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) .bableWes válasza RedGól (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

béke bitjeire!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) ricsi99


ricsi99
addikt

Ha a lap megal akkor nem is sipol.... mint alaplapos toicban is irták... ramcsere

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#5) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Csinálj belőle kulcstartót.

(#6) RedGól válasza ricsi99 (#4) üzenetére


RedGól
csendes tag

Kipróbálom másik rammal hátha :U :R

gamek!ller:
Azt a lesarkazott Athlon XP-ből csináltam :DDD

(#7) RedGól


RedGól
csendes tag

Kifütyült az egyik 512-es Samsung ram.
Kivettem és megint jó. Az egészben az a legjobb hogy szétszedtem és felraktam a hardverapróra mindent hirdetni :W :DDD

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nekem is P4S8X lapom volt az előző előtti gépemben. 4 évig ment, aztán leégett. A mai napig a szekrényben van. Valahogy el kéne juttatnom bacsishoz, hogy kirakhassa a falra a gyűjteményébe. :D
Akkor lényegében nem is kell új gépet venned, mert az a PII tud mindent, ami az internethez kell (kivéve videó nézés). :P

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) szablya


szablya
tag

És én potyára RIP-eztem :((( Egy ram nem ér ennyit :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Mr.Csizmás válasza szablya (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor ez most RIP fail. lájk :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) RedGól válasza JetiRulez (#8) üzenetére


RedGól
csendes tag

Hát ezen is tönkrement már a Lan alatti 2Usb port :(((
A P2-vel az a baj hogy lassú :/

Netre elég karcsú. Mert Agybajt kapok mire behoz valamit... Zenére Msn-re viszont tökéletes :))

(#12) RedGól válasza RedGól (#11) üzenetére


RedGól
csendes tag

szablya, Mr.Csizmás :D Rip visszavonva

szerkeszteni akartam... :W

[ Szerkesztve ]

(#13) JetiRulez válasza RedGól (#11) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nemrég volt szerencsém használni egy 600 MHz-es konfigot. Chrome-mal csodákra voltam képes. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14) RedGól válasza JetiRulez (#13) üzenetére


RedGól
csendes tag

Apám melóhelyén van még egy 700Mhz-es P3 512MB rammal. Chrome van rajta egész elviselhető. mert ő nem össze vissza kattingat mint én :D
Én még egy 4Magos gépet is kiakasztok a hülyeségeimmel :DDD

(#15) JetiRulez válasza RedGól (#14) üzenetére


JetiRulez
őstag

Volt már olyan, hogy Logoutot olvastam és 20-30 oldal meg volt nyitva egyszerre. Azt a Firefoxszal nehéz volt kivitelezni. Azóta használok Chrome-ot. :D

Én apám melóhelyén is lehetne valami kis gép, csak már nincs sok hely hozzá. Kicsi a műhely. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#16) RedGól válasza JetiRulez (#15) üzenetére


RedGól
csendes tag

Nah egész jól megy a P2-es Chrome-val. Lehet megkinálom Win98-al és megtáltosodna. 98-al megy a króm?

(#17) JetiRulez válasza RedGól (#16) üzenetére


JetiRulez
őstag

Szerintem nem, de megpróbálhatod. Nekem épp szükségem lesz a Win98-ra, mert akadt 1-2 játék, amit sehogy se lehet feltámasztani.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.