Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tényleg ennyire viszik ezeket a gamer telefonokat? :F
Nálam valahogy kimerül 8 ball poolban meg fruit ninjaban a játék

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Game... Game...
Biztos van piaca, de nem játszom semmivel.
Arra még mindíg ott vannak a célgépek... szerintem.
Érdekes kis, tömör olvasmány volt. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) ben11 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


ben11
őstag

Brutál pénzek vannak benne.

(#4) joey04


joey04
titán

olcsó húsnak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) mihione


mihione
őstag

Pont ezert nem vennek mar semmi kinai telot,papiron jo de tele van szoftveres szarsagokkal amit mokolhat az ember..

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#6) #90305280


#90305280
törölt tag

Ugyanez a kamera fotóminőség 500-ért viszont OK (persze, 108MPix).
Lásd Samsung Note 20 Ultra 5G. Aha, értem...

(#7) doooo válasza #90305280 (#6) üzenetére


doooo
veterán

Ha szerinted jelen mobil, alig értékelhető teljesítménye megegyezik a Note-éval, akkor vagy vak vagy, vagy egy ócska troll, aki tudatosan hazudik és próbál flame-elni. Más megoldás nincs. És sajnos elég nyilvánvaló, hogy utóbbi opció a valós. Na nem baj, ne rendezkedj be hosszú időre, még ha másod-, vagy épp harmadreg is vagy véletlenül.

(#8) bostone


bostone
addikt

Az újdonsült kézi konzolok hiába erősek papíron, ha a játékok támogatása rendszer szinten elhanyagolt android oldalon.
Az éppen aktuális legerősebb processzorral szerelt fenevad is csudákra képes, negatív értelemben.

Apple karmai közé sem kergetek senkit, de nah...

Vegyetek egy kutyát! Egy kutyával minden játékot meg lehet nyerni, sosem kell keresni a töltőt, az érintő felület elég érzékeny, a grafika első osztályú 8K-ban is és az FPS soha nem esik 144Hz alá.

(#9) ADAM1337 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Biztosan, sok ismerös simán venne. :K
Én speciel mecha kontrollert használok, de ezek az airtriggerek ha bindelhetők lennének mindenre és oldalanként 2-2 lenne már mennék érte. (Bár nálam a fotós képességek is kellenek, azokba meg a gamer phone-ok annyira nem jók)

(#6) .PG.: ne is mond még mindig forgolodok, de utána megnyugszok mikor rájövök, hogy visszaküldtem, azt a ....

[ Szerkesztve ]

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

2020 van. Nálam nem fér már bele a jó hardver nem jó szoftver párosítás. Évekig ezt lestük a Xiaominál (és még előfordul náluk is ma is). Szóval arra talán jó, hogy néha használja az ember, de telefonnak alkalmatlannak érzem.

(#11) #76500480


#76500480
törölt tag

Ventit nem tartom jó ötletnek. Mozgóalkatrész, jobban koszolódó belső, cseppállóság 0.

Qi töltésről nem olvastam :( 30 hónap, ha jól értelmezem nem jelenti az Android frissítéseket.

(#12) kretenallat válasza #76500480 (#11) üzenetére


kretenallat
senior tag

az a gond hogy a hőt szétterítő fémréteg ugyanoda kerül, mint a qi töltő vevőegysége menne.

(#1) enginev3.0
itt hollandiában is rengetegen játszanak a telefonjaikon, pláne, akik mondjuk ázsiából jöttek, de pl japánban az állam leesett, hogy mindenki farmolós nyomi hackandslash játékokat tolt, még az 50+os korosztály is rá volt tapadva a kijelzőre...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13) mihione válasza kretenallat (#12) üzenetére


mihione
őstag

Mobilon szerinten csak az jatszik aki nem tud pct vagy konzolt tartani,hely vagy anyagi okok miatt.Nekem egyik kollegam a codot tolta orba szajba,en is kiprobaltam de 10 perc utan offoltam mert annyira rossz kis kijelzon jatszani,ugy hogy meg az ujjaid is belelognak.zte axon tapasztalatok miatt olvastam vegig a tesztet de azota se valtozott sok minden naluk szoftver teren.Bar ez tipikus kinai felfogas...telepakoljuk eye candy cuccokkal meg felesleges opciokkal,viszont az alap szukseges dolgok meg nem jol mukodnek. :(

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#14) Juhaszatti válasza mihione (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Mobilon szerinten csak az jatszik aki nem tud pct vagy konzolt tartani,hely vagy anyagi okok miatt"

Meg aki útközben játszik, mondjuk egy hosszabb vonat vagy busz úton, viszont erre nem akar külön eszközt venni és cipelni (Switch). Otthon konzol vagy PC, de azt ugye nem tudja magával vinni akkor sem ha órákat utazik.
Én speciel nagyon ritkán játszom telefonon, de ezt egy reális felhasználási módnak látom.

(#15) Cattle_Decap válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ha valaki gloryhole es notch nelkul keres telefont nincs sok opcioja. A remek uzemido es kijelzo szinten itt divat csak. Igaz, a kamera rovasara. Ami speciel szamomra nem problema.

Ennyiert pedig jo ajanlat ez a telefon.

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Kíváncsi vagyok, a Red Magic-nek mikor lesz almárkája? :)

(#15) Cattle_Decap: Én a gloryhole-ról eddig más kontextusban hallottam. :D

(#17) barabbas


barabbas
kezdő

Apró elírás:
Van belül egy ventilátor, amely a gyártó szerint 15 ezres percenként fordulatra képes, ha a maximumon jár,

10 naponta egy fordulat? Nem semmi!

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#18) Mezcal


Mezcal
addikt

Bírom, hogy azok szólnak hozz és kritizálják, akik nem is játszanak telefonon, sem. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19) bollokcs80 válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mesélj... :D

B.Cs.

(#20) Viktor0610 válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

🔞 téma tilos a fórumon! 🤣

Samsung Galaxy A54

(#21) Bwin87


Bwin87
tag

Red Magic 3-óta fejlődött a 8K funkció.

Sony Xperia 1 V

(#22) mbotnd válasza mihione (#13) üzenetére


mbotnd
tag

Én sem tudok telefonon játszani. Addig Cod Mobileoztam amíg meg nem jött a Modern Warfare.

(#23) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Azok a fiatalok, akik kiskoruk óta telefonon játszottak, azoknak ez a logikus továbblépés. Ők egyszerűen nem PC-ben, konzolban gondolkodnak, mert az idegen tőlük. Ezekkel a gémertelókkal viszont magasabb szinten tudják űzni a snaket, így rákapnak. Több streamer is telón játszik már, azoktól is ezt látják. Meg hát úgyis a szülő veszi meg nekik, akkor meg mindegy az ár is. A szülő is mivel indokolatlanul drága divatmárka telefont hord, ezért belemegy abba, hogy a gyerekének is drága telót vegyen. Az meg, hogy nem márkás, cserébe gémer, neki lényegtelen.
Kb. így van ez lefedve mind gyerek, mind szülő oldalról.
Tehát igen, van rá kereslet.
A kötelező köröktől, hogy nem csak gyerekek használják, stb tekintsünk el ha lehet...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#24) ADAM1337 válasza Mezcal (#18) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én telefonon is játszok. (cod multit, car x drift racing 2-t)
Jelenleg op8pro-val, de van egy p40 pro-m is (ahhoz létezik gamer case, 2 mecha gombbal, de sajnos előre 2db kéne/side)
Egy ilyen kieggel jobban ellennék mint a joy-al amit cipelgetni kell. (a built in megoldásokkal biztosan többet játszanék)
Még a fiókomba is van egy n-gage (első szériás 2004 óta), valamint az xperia play folytatását a mai napig várnám, az zseniális lenne.

[ Szerkesztve ]

(#25) janeszgol válasza AssAssynn (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Illetve van az a vékonyabb réteg talán, mint én, akiknél minden van, és azon játszik, amin szeretne. Nekem nem a gamer telefonok létezésével van bajom, hanem inkább a rávaló csonka tartalommal.

(#26) Mezcal válasza ADAM1337 (#24) üzenetére


Mezcal
addikt

Pedig a joy elég nagy előny Cod-ban is, még akkor is, ha akkor csak joyosokkal rak össze. LÉnyeg, hogy van létjogosultsága a gamer telóknak, ezért furcsa, hogy azok írkálnak ide először olyanokat, hogy minek ez, akik nem is játszanak. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#27) ADAM1337 válasza Mezcal (#26) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Előkelő engedni azokat a hsz-eket.

(#28) rigoberto


rigoberto
őstag

Nem gamer telefonon is ugyanúgy lehet játszani, mint ezen, szerintem.

(#29) ADAM1337 válasza rigoberto (#28) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A 2db airtriggerig eljutottál a tesztben, esetleg a hűtésig ?

(#30) Cattle_Decap válasza ADAM1337 (#29) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Razer Kishi.

(#31) ADAM1337 válasza Cattle_Decap (#30) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem teljesen értem a kontrollert, amit beírtál ide.
Ezt kell megérteni:
-A gamer telefonok előnye, hogy nem kell semmit cipelned az amúgy is nálad lévő dolgoknál.

Ha már a játékhoz kikell bogarásznom egy kontrollert. (jaj feltöltöttem ?)
Bekapcsolni bt csatlakozás stb. az már nyűg.
Viszont ebbe a telefonba 1x beállítod/game az airtriggerek mit vezéreljenek és kész. (igaz csak 2 gomb, de sokat számít, nekem is ha 4gomb lenne és vízálló már target lenne.)

(#32) Hallosz


Hallosz
senior tag

Hardcore gamer cucc - mindenhol lágy kerek szélekkel.
Csak én érzem ellentmondásosnak ezt a külsőt?

Mert lakni, muszáj.

(#33) Hallosz válasza Mezcal (#18) üzenetére


Hallosz
senior tag

Viszont Te játszol telefonon, csak nincs véleményed?

Mert lakni, muszáj.

(#34) ADAM1337 válasza Hallosz (#32) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Fel se tünt, de igen ez így elég bután hangzik. :DDD

(#35) Mezcal válasza Hallosz (#33) üzenetére


Mezcal
addikt

Én játszom telefonon több játékkal. Véleményem elég egyértelmű a témában

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36) Hallosz válasza Mezcal (#35) üzenetére


Hallosz
senior tag

Engem kifejezetten érdekel, megosztanád?

Mert lakni, muszáj.

(#37) Mezcal válasza Hallosz (#36) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha komolyabban játszol játékokkal mobilon -nem tetrix sé tsai- akkor szükség van egy erre a célra tervezett telóra, mert komoly előnyt nyújt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.