Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) volvoguy


volvoguy
addikt

Sztem a vadnyugathoz jobban illik a TPS mint az FPS..márcsak a bejárható nagy területek, a felvehető missziók miatt is GTA-szerű az egész, ami jó...

Pl. nekem a GUN sokkal jobban tetszett, mint a CoJ, pedig a GUN egy bughalmaz volt....

mondjuk ez mindkettőt szanaszét....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Nah ez must have :Y

(#3) Def26


Def26
félisten

Ez nekem nagyon tetszik. A CoJ második része már nem annyira.

Ez valahogy a CoJ első részére emlékeztet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A mozgás nagyon látványos. Meg az állatok izomzata.De a színekkel valami nincs rendben, és emiatt nem tűnik olyan szépnek mint valójában.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#5) pee13


pee13
senior tag

Na, PC-sek megint cumiznak, szokás szerint. Szóval én is. :(((

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Már megszokhattuk volna!(Most majd jön a sok "Jaj a warez miatt...")

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Def26 válasza GegeWarrior (#6) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz csak annyi, hogy nem látnak benne annyi pénzt mint konzolokban. :U Amúgy ti miért nem vesztek konzolt? Pénz kérdése vagy csak egyszerűen irtóztok még a gondolattól is? :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) pee13 válasza Def26 (#7) üzenetére


pee13
senior tag

Hát a konzolba nem fér bele a hangkártyám, nem írom meg rajta a házit, és nem tudom, mennyire megoldott az egér-billentyű. Ezeken kívül még hangosak is. Nem irtózom a konzoltól, sőt. Csak nincs pénzem rá.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#9) fricz19 válasza pee13 (#8) üzenetére


fricz19
őstag

ezenkívül van rengeteg pozitív tulajdonsága...
nem tudom melyikre gondoltál de ps3 biztos hogy nem hangos...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#10) pee13 válasza fricz19 (#9) üzenetére


pee13
senior tag

Aminek hangja van, az hangos(nekem). A gépemnél tuti nem halkabb, avagy passzív hűtésű? :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#11) csaabz válasza GegeWarrior (#6) üzenetére


csaabz
őstag

Egyébként mi más miatt? :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12) eL Geri


eL Geri
őstag

Speciel én szeretek a kis PCs sarkomba leülni, nem a nappali közepén lévő TVt bámulni. Meg én is szeretem az összetettségét.

Plusz én bill+egér függő vagyok :)
PS kontrolleren csak a verekedős (TEKKEN) játékokat csíptem, de azt nagyon.

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát igen azért észrevehetjük hogy egyre kevesebb játék jelenik meg pc-re vagy csak jóval később egy konzol port, én nekem volt ps1-em anno szóval csípem a konzolokat, de most nem vennék xboxot mert pár játék megvételével ugyanott lennék, mert egy 5-6000-el drágábbak, ps3-ra meg nincs warez, jó ha két játékot megveszek ami 30ezer ft, és a régebbi játékok ára is elég sok, pl prey 890 pc-re 6000 ft boxra, meg left 4 dead ugyanúgy 6000, pc-re meg 2000, szóval nehezen képzelem el hogy akármelyik játék ami megtetszik egy embernek az egyből meg is veszi, kizárólag magyar emberekre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#14) menalcas


menalcas
őstag

Tényleg látványos kár hogy csak konzolra jön ki .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) namerke válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


namerke
tag

Plusz azt is hozzá kell tenni, hogy egy mai konzolhoz egy FullHD Tv dukál, ami megint nem 2 fillér........ persze lehet játszani gyengébb TV-ken is, csak ott hányás az egész, olyan ronda. Ez a saját tapasztalatom.

Sőt, az még eléggé vicc kategória, amikor lanra kivonulnak xbox standokat állítani, és még ott is olyan recések az élek és hányás a grafika némely játéknál hogy :W
Pl.: Állóképen neten nézelődve álejtős a Forza 3, de ott a helyszínen azt hittem besírok, amikor kipróbáltam... olyan randa volt.

(#16) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha ilyen in-game trailerek lennének a játékokról, az lenne a csúcs. Mindent bemutat, ami szerintük ér valamit, így meglehet állapítani, hogy jó-e a game. Én nem szeretem a western játékokat, nem tudom beleélni magamat :(

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#17) kommunism válasza pee13 (#8) üzenetére


kommunism
aktív tag

Olcsó pc-t kell összeállitani ami csak melóra jó. Bár nemtudom te mit végzel, de én is ezt csináltam, van 1 laptop(munka tanuás) és van egy xbox360(játék) nekem bevált.a kontrollerről való irányitás pedig megszokható(tudom ezt sokan elmondták) de ez majdnem minden nyugati országban sikerült az embereknek csak itthon megy miatta a hiszti..............
egyetlen egy dologban nem jó az xbox: nincs rá wow és ha lenne ahoz már télleg egér kéne:D

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#18) GegeWarrior válasza Def26 (#7) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Hát...valszeg a második, bár most mondjuk feles 100ezrem sincs+a játékok ára.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) kommunism válasza fricz19 (#9) üzenetére


kommunism
aktív tag

Az xbox se hangos csak ha dvd ről megy a játék.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#20) kommunism válasza namerke (#15) üzenetére


kommunism
aktív tag

Nem fullhd tv kell hozzá hanem kicsi szoba :D Ott elég egy 50ezres tv-is, vagy egy 40 ezerért megkapható 22 colos full hd monitor és kényelmesen fekve látom teljesen jól a játékokat.(ezenkivül kissebb szobába könnyebb rendet tartai:D)

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#21) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A mostani gépfejlesztésnél énis elgondolkoztam, hogy konzolra váltok legközelebb, de csak pillanatnyi idegroham volt :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#22) heihachi válasza namerke (#15) üzenetére


heihachi
addikt

Az hogy van, hogy PC-re jó a 19 colos 30k-s monitor, de ha konzolon akar játszani valaki, akkor rögtön 200k-s LCD TV kell :F Hagyjad már ezt a faszságot.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23) heihachi válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


heihachi
addikt

Erre már rég létezik költséghatékony megoldás, persze csak akkor működik, ha az ember nem gyűjti a játékokat, és van türelme. A módszer egyszerű:
Használt játékot veszek 3-8k-ért, és ha meguntam eladom 3-8k-ért. Ha ügyes vagyok, egy forintot nem bukok rajta. Én már 16 játékot bizniszeltem így el, szerintem összesen nem buktam rajta 4k-t :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) Def26 válasza namerke (#15) üzenetére


Def26
félisten

Azért a háztartások elég nagy részében már ott figyel egy HD TV, ami nem csak arra jó, hogy játsszál rajta... :U

BalaNce87: Aki Magyarországon boltból vásárol játékokat az magára vessen. A konzolosok nagyon jól tudják, hogy külföldről kell játékokat rendelni, mert jóval olcsóbb. Itt és itt keresgélhetsz. Amúgy, meg fogsz lepődni, hogy ehhez képest milyen lehúzás megy itthon.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) Def26 válasza heihachi (#23) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, a másik fele meg a cserebere és a használt játékok. Konzolon ezek valahogy sokkal jobban előtérben vannak mint PC-n.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) yakuza.tora válasza Def26 (#7) üzenetére


yakuza.tora
addikt

1. A gépet nemcsak játékra használom.
2. Nekem spec bőven elég a pc upgrade. A hátam közepe nem kívánja azt, hogy még az éppen aktuális konzolomat is cserélgessem x évenként;
3. Az általam kedvelt gémek pc-n számomra kezelhetőbbek. (stratégia, fps)

Alléz Olympique de Marseille!

(#27) Def26 válasza yakuza.tora (#26) üzenetére


Def26
félisten

1. Egyértelmű. :)
2. Ez vicces. Ilyen még nem hallottam. :) (Általában a PC upgradeket szokták megunni)
3. Nekem is nagy gond volt az fps irányítása, mára megszoktam.

Még hozzátennék annyit, hogy én sem bírtam elszakadni a PC -től, mert minden évben fejlesztem egyszer a lap+procit, a vga -t meg kétszer is. Xbox -ra az autós játékok vonzottak leginkább de amióta belejöttem az fps irányításába jöhet bármilyen fps is. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) fricz19 válasza kommunism (#19) üzenetére


fricz19
őstag

xbox360 ami nálam járt az hűtésmod-t kapot.
így rohadt hangos volt :)
de ezért is írtan, igazán csak a ps3-ról tudok valós tapasztalatot írni..

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#29) kommunism válasza fricz19 (#28) üzenetére


kommunism
aktív tag

Ugy lehet az enyém anélkül megy és nem is melegszik mint a vadbarom ugyhogy mondhatjuk hogy az új szériával máár nincs ez a baj

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#30) zumics


zumics
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.