Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kingabo


kingabo
őstag

Így kellene alapból kiadni őket. :U Mármint egyből minden benne van, nem csak a gotyban... tudom szép álom :O

[ Szerkesztve ]

(#2) alratar


alratar
addikt

Remélem, hogy az L.A Noire pletyka igaznak bizonyul. :)

Azt meg nagyon ajánlom, hogy mindkét alkotás, Goty-ban érkezzen Pc-re... :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3) anulu válasza alratar (#2) üzenetére


anulu
félisten

1) én is, így fogom megvenni

2) hagyjuk már, könyörgöm...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) alratar válasza anulu (#3) üzenetére


alratar
addikt

Miért hagyjuk?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

Hmm, múltkor még majdnem 30 fontért volt kirakva Zavvin a Red Dead Goty és szeptemberi megjelenéssel, most meg már csak 23.85 és október 14-i megjelenés? Ha ezt tudtam volna akkor nem rendeltem volna meg 15 fontért a sima Red Dead Redemptiont. Mindenesetre LA Noire-ból akkor már megvárom a Goty-t, a Red Dead remélhetőleg sokáig le fog kötni.

alratar: röviden szerintem azért mert egyre több mindent egyáltalán nem, vagy csak késéssel adnak ki PC-re, és ez nem is fog változni, max. rosszabb lesz. Venni kell egy konzolt, és nincs ilyen gond (mondjuk akkor meg már az lesz a probléma, ha valamelyik másik konzolon exkluzív címek is érdekelnék az embert :) ). Remélem nem lesz flame a témából. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

ha kis extra pénz áll a házhoz: rdr goty befigyel :K gondolkoztam rajta, de drágálltam... viszont 15-20font körül a goty majd jó vétel lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) ProEvoFan válasza adalbert1 (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Engem a konzol vásárlástól csak a drága eredeti játékok taszítanak el.Új játék 13-14K.Külföldről rendelve is alig olcsóbb.Ha várok vele fél évet, akkor is újonnan 6-7K.Igaz a régebbi játékok külföldről olyan 5k környékén beszerezhető.

De egyik sem vetekszik a Steam szuper akcióival.
Sosem felejtem el a Grand Theft Auto 4 and Episodes From Liberty City 2Kért volt Steamen :Y :R

PCre is jönnek a multiplatform címek.Nem maradok le sok mindenről.Talán egy-két komoly x360 vagy PS3 címről.De hát erről egy kicsit lemaradnak az egy konzollal rendelkezők is ;]
De amikkel szeretek játszani, azok eddig PCn is vannak, sőt:)

[ Szerkesztve ]

(#8) alratar válasza adalbert1 (#5) üzenetére


alratar
addikt

Ha jól tudom, az L.A Noire már be van jelentve PC-re is, tehát simán jöhetne, mondjuk Goty-ban.
Ami pedig a Red Dead Redemotint illeti, a RockStart ismerve, csak idő kérdése a bejelentés.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#9) adalbert1 válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Én csak egy játékot vettem teljes áron konzolra, a Fallout 3 Goty-t, de az is csak 10k körül volt átszámolva.
Pár hónap után pedig 3-6k környékén meg lehet kapni rengeteg játékot kintről, tehát nem akkora érvágás (mondjuk attól függ ki mennyit játszik). Az tény hogy a nagyobb Steam akciókkal nem vetekszik, de szerintem nem akkora anyagi csőd a konzolozás mint páran gondolják (eleve ha valaki csak az itthoni tizenk-s árakat ismeri könnyen hibás következtetést vonhat le).
Az is közrejátszik hogy minél idősebb vagyok, annál kevesebb időm/kedvem van leülni játszani, így meg hogy egy évben veszek 5-10 játékot nem vág földhöz anyagilag (főleg hogy szinte mindet a tizenpár fontos kategóriából), nem úgy mintha évi 40-50 játékot szereznék be.
A legjobb megoldás persze az lenne hogy mindhárom gyártó aktuális konzolja és egy erős asztali gép is mellé :) , de szerintem ezt nagyon kevesen tudják itthon megfizetni. Így marad a régi gép (mondjuk ezen újítani nem szeretnék, ezután szerintem csak laptopot fogok majd használni) + konzol kombó, ami ugyan kompromisszumokkal jár, de bőven élvezhető így is.

alratar: azért a GTA IV wiki szerint csak fél év késéssel jött, a Red Dead meg másfél éve piacon van, így nem bíznék annyira benne.

[ Szerkesztve ]

(#10) alratar válasza adalbert1 (#9) üzenetére


alratar
addikt

Azért én bizakodom. :)

A reménység sosem árt. - Voltaire

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.