Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Döglött Róka válasza hajbel (#150) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem volt segám, ps-em Nintendo-m PC-m aztán megálltam a boxnál:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152) F_Peter válasza Döglött Róka (#149) üzenetére


F_Peter
őstag

Exkluzívokra elég kölcsönbe egy megfelelő gép, ha valaki nagyon le akarja nyomni őket. 🙂

(#153) Döglött Róka válasza F_Peter (#152) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hidd el, annyira se érdekelnek:) Ezek csak játékok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#154) Dr. Akula válasza Grath (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azzal a különbséggel hogy a GTA mindig is volt pc-re, az RDR meg sose.

(#155) b. válasza Dr. Akula (#154) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a játékon belűl lehet változtani a "célkereszten" Ami van pont, az nekem nagyon kicsi. Köszi a válaszokat! :R

(#157) marcarc válasza Lazika (#156) üzenetére


marcarc
senior tag

Igen lehet, a beállításokban van rá mód.

(#158) simonzé


simonzé
addikt

Nem voltam oda az ötletért, hogy a lovas GTA megérdemel egy második részt is. Biztos nagyon szép, de a gta5 után ezen annyira nem kell meglepődni.

Maradjunk annyiban, hogy a RDR2 minden idők egyik játéka.

I don't fit in. I fit out.

(#159) arc82 válasza simonzé (#158) üzenetére


arc82
tag

Rockstar játékai a Wowra emlékeztetnek csak szerencséjére nem évente jön az új játék,hatalmas játékidő rengeteg feladat benne. Wowba is annyi teendő volt már,hogy inkább második munkahely mint sem játék, a sok lovaglás rengeteg üresjáratot eredményez kocsizni jobb móka nekem.10/7,5 pont inkább.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.