Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hajbel válasza b. (#100) üzenetére


hajbel
addikt

:DDD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#102) cyberkind válasza b. (#100) üzenetére


cyberkind
félisten

Az is nonstop hasznos infó, hogy a Zelda mekkora csoda és társai, de a pöcsömet se érdekli egyszer se, pláne nem egy R*/CDPR játék mellett. :K De lehet ezt görgetni tovább.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103) djozsi válasza cyberkind (#102) üzenetére


djozsi
senior tag

Ne vedd magadra, ha nem látod jónak, de nekem az ilyen megnyilvánulásokból mindig pont az érződik ki, hogy az illetőt frusztrálja, hogy ennyire dícsérnek egy játékot, amivel ő nem játszott, tipikusan platform hiánya miatt.
Én bátran ajánlom, hogy vegyél egy használt Switchet, esetleg kérj kölcsön egyet egy ismerőstől, aztán a BotW és az Odyssey után adj tovább rajta, nem fogsz igazán anyagi veszteséggel kijönni, viszont gazdagodsz két fantasztikus játékélménnyel vagy utána már elsőkézből írhatod, hogy naugye megmondtad, hogy kit érdekel.
Ha félreértettem és tényleg a legkevésbé se motoszkál ott legbelül az, hogy azért mégiscsak kíváncsi lennél rá, még ha ki se mondod hangosan, akkor elnézést.

(#104) cyberkind válasza djozsi (#103) üzenetére


cyberkind
félisten

Biztos, hogy nem mert nem érdekel, értsd ezt úgy, hogy nem érzek/éreztem égető vágyat a játék és platform megvételére soha, minth mondjuk egy Sony exkluzívnál és egy Gta-nál, amikor mással se akarok és tudok játszani. Engem a teljes Nintendo mizéria mindig kihagyott és elkerült, az MGS is ilyen, bármilyen jó is lehet, a TES, Fallout szintén, csak mondjuk utóbbi 2 tervben van, ennyi az egész.

Paranormal Cocktivity

(#105) b. válasza cyberkind (#102) üzenetére


b.
félisten

nem csoda és társai, hanem egyszerűen egy OW interaktívitási mérce amit nehéz átugrani.RDR2-t meg nehéz lesz átugrani grafikában ebben a generációban. sőt...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#106) Grath válasza cyberkind (#102) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Egy picit sem érdekel egy nyitott világú akciójáték, amire sokan azt mondják, hogy nagyon jó?

És amikor elolvasod ezt?

[ Szerkesztve ]

(#107) b. válasza Grath (#106) üzenetére


b.
félisten

The Big Winner 2010 RDR :) kíváncsi leszek erre az évre. Te kinek adnád?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#108) cyberkind válasza Grath (#106) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem igazán, nálam ezek a díjazások nem döntik el érdemben egy játék sorsát, ha valami tetszik és várom, akkor az úgy van, de ezt se nem vártam se nem tetszett, egyikkel se játszottam, nem is tervezem, tényleg nem tudok erre mást mondani, minthogy nem érdekel az egész a Nintendo témával együtt, ha akkoriban konzolozok az valszeg a PS1 lett volna, de erre a lépésre a 3-ig vártam.

(#109) b.
Csak úgy jött, mivel jó pár helyen látom ezt is, és mostanra idegesítővé vált, szerintem ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109) b. válasza cyberkind (#108) üzenetére


b.
félisten

Még mindig nem értem az előző hozzászólásod után sem hogy az miért kompetens infó ebben a topikban 2 OW játék összehasonlításánál vagy egy játék kiválóságának a szempontjából ,hogy téged nem érdekel?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#110) Grath válasza b. (#107) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Hát idén nincs olyan egyértelmű győztes, mint amilyen a Zelda volt, de szerintem a legtöbb díjat a God of War, a Red Dead és talán a Super Smash fogja kapni.

Most hirtelen azt mondom, hogy a God of Warnak adnám. De szerintem idén nem volt 10 pontos játék.

(#111) keIdor válasza djozsi (#103) üzenetére


keIdor
titán

Én kipróbálnám, csak annyi, hogy nem akarok egy negyedik játékora használt eszközt venni már. Megtehetném, csak felesleges, a meglévő háromra is sokszor kevés a napi 24 óra...

Mit tud a Zelda hogy ennyit dícséritek? Komolyan érdekel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#112) Scholes9 válasza keIdor (#111) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A 72. hsz-ben Grath több példával remekül ír róla. Amúgy megértelek. PC-n én már nem játszom, marad a PS4 meg a a Switch. Bőségesen elég ez a 2 platform is, úgy érzem ez így számomra megfelelő, többre biztos nem lenne már időm.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#113) Grath válasza keIdor (#111) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Ismétlem, van emulátor.

(#114) F_Peter válasza cyberkind (#108) üzenetére


F_Peter
őstag

Félreértés ne essék, engem is sok játék teljesen hidegen hagy - pl. olyan nagy cím is mint a GoW -, de nekem úgy tűnik hogy keményen elutasítasz valamit, hogy téged nem érdekelne, miközben nem tudsz róla semmit. Ezt ebből a mondatodból vettem le: "ha akkoriban konzolozok az valszeg a PS1 lett volna, de erre a lépésre a 3-ig vártam".
A GoW-ot csak azért vártad, mert végig figyelted a marketingjét mivel Ps-d volt, de ha nem lett volna, akkor most az hagyna hidegen.

[ Szerkesztve ]

(#115) cyberkind válasza F_Peter (#114) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából ezt a GoW-ot se vártam, de nagyon jó lett, meglepően jó, a régieket gyűlöltem még nézni is, azokból a 3-at próbáltam és játszottam, de nem hiányozna az se ha kimaradt volna. A Zelda-ra nem tudok mit írni még mindig, olvasgattam arról mikor kijött, lestem pár 10 perceket ettől-attól, de elég volt, nem vágyom rá még gép beruházás nélkül se, engem az kicsit se szólít meg. Amit pedig írsz nem (teljesen) igaz, hogy nem érdekelne és tudod miért, mert PC-re nincs rendes játék számomra a 3 és fél ves Gta 5 és Witcher 3-tól számítva, nincs system seller, csak a sok okádék fos multiszar vagy folytatás szar, amíg oda (PS4) évente legalább 3x jön olyan cím, ami miatt bűn kihagyni azt a konzolt ha szeret az ember játszani, a Nintendo valahogy nem tartozik ebbe a körbe nálam, talán máshogy képzelem el a minőségi játékot mint amit a Nintendo tud adni, vagy ilyesmi.

Paranormal Cocktivity

(#116) DavePlayer


DavePlayer
újonc

Amatőr kérdésem lenne: én most lépnék be a konzolok világába. A Red Dead Redemption első részével nem játszottam soha, ez nem jelent hátrányt?
Csak mert az ezzel kapható PS4 Pro-bundle igencsak mozgatja a fantáziámat (pláne, hogy ebben a kombóban van csak a legújabb Pro elvileg). :)

(#117) dabadab válasza DavePlayer (#116) üzenetére


dabadab
titán

"A Red Dead Redemption első részével nem játszottam soha, ez nem jelent hátrányt?"

Az RDR később játszódik, mint az RDR2 és az RDR hőse egy mellékszereplő az RDR2-ben (az RDR2 hőséről meg egy szó se esik az RDR-ben), szóval a történet miatt egyáltalán nem fog hiányozni.

Egyébként pont az RDR2 valamiért sokkal jobban megy X1X-en, mint PS4Pron.

DRM is theft

(#118) Scholes9 válasza cyberkind (#115) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pedig a Nintendo nagyon is minőségi címeket tesz le az asztalra, amíg nem volt Switchem én sem hittem el :) Leginkább a PS exkluzív játékokhoz tudnám hasonlítani :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119) b. válasza Scholes9 (#118) üzenetére


b.
félisten

csak ahhoz lehet. :K

Super Mario Odyssey- nél csak kapkodtam a fejem , hogy ember ezek az ötletek honnan? Lányommal együtt játszottuk ki üvöltve egyik joycon nála másik nálam sokszor:D
Utána leültem befejezni valami játékot Ps mellé és azon vettem észre magam , hogy unatkozom közben :)
ha valaki túllát a színes mézeskalács világon meglátja benne azt a rengeteg fantáziát és ötletet, Zelda , Splatoon,Donkey,Undertale ugyan ez de sorolhatnám még az ilyen címeket ...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#120) F_Peter válasza cyberkind (#115) üzenetére


F_Peter
őstag

Hát azért a Ps-en is van pár folytatás. 🙂
Engem az írásaidban csak a nagyon határozott elutasítás lepett meg, miközben írtál ezt a mondatot ("ha akkoriban konzolozok az valszeg a PS1 lett volna, de erre a lépésre a 3-ig vártam") amit nem is értek, a Zelda összefüggésben.

(#121) Scholes9 válasza b. (#119) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van :) Nekem már a Zelda és a Mario Odyssey miatt simán megérte beszereznem a Switchet :) És jönni fog mellé még pár ilyen cím az biztos :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#122) ProEvoFan válasza b. (#119) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez pontosan így van.Szóról, szóra. :K

(#123) cyberkind válasza F_Peter (#120) üzenetére


cyberkind
félisten

Van csak nem mindegy milyen, ha az minőségi jöjjön nyugodtan, de nem ez a példa PC-n.
Mert kimaradt a Nintendo mindig is, de visszanézve nem is volt olyan játék ami engem akkor érdekelt volna, PS-re se sok, sőt akkoriban még aranykora volt a PC-nek, iszonyat jó és minőségi játékokkal, nem volt indokolt a másik platform keresése az igényeimnek, ma meg bőven elég amit a PS tud adni, nem érzem szükségét se a Nintendo-nak se a Zelda-nak.

Paranormal Cocktivity

(#124) djozsi válasza b. (#119) üzenetére


djozsi
senior tag

Remek összefoglaló, a Nintendo játékokkal játszani jó, sőt, abban szerintem a legjobb. Nem hajt a realisztikus, high tech grafikára, nem helyezi a sztorit az első helyre, de a játékmenet és a játékélmény mindenért kárpótol, abban egy magasabb szintet képviselnek. Mindig elmorzsolok egy könnycseppet, amikor valaki azt mondja egy nintendo játékra, hogy nézett belőle gameplay-t és az alapján nem érdekli, mert azt én is aláírom, hogy ezeket a játékokat egyáltalán nem lehet úgy eladni egy streammel, mint egy épp aktuális csúcsgrafikás cutscene-ekkel teleaggatott interaktív mozit.
Érdekes, hogy nem sok olyan gamert látni, aki azt mondja, hogy van nintendoja, néha azzal is játszik, de azért nem igazán szereti, eléggé közepesek rá a first partyk (nyilván van ilyen is, de ritka). Inkább az szokott lenni, hogy valaki alapból elutasító vele szembe, meggyőzi magát, hogy nem érdekli vagy kipróbálja és akkor szinte garantáltan meg is szereti.
Nem véletlenül hangsúlyozza a Nintendo rendszeresen, hogy a legnagyobb kihívás számukra az új közönség megszólítása.

(#125) Csabbiii válasza Grath (#79) üzenetére


Csabbiii
újonc

Szevasz.A 75 pont egy átlagos játékot takar,és erre a cuccra azért ez a jelző kicsit gyenge.Valóban vannak hibái,de az élményhez képest ez elenyésző szerintem.A rablásnak,tűzrakásnak,lovaglásnak stb pontosan azok a funkciói amik.Nem értem mi kéne még plusszban.Pontosan ettől zseniális ez a világ.Ha TE kint az utcán köszönsz valakinek az valszeg vissza köszön,ha meg beszólsz neki akkor belever a fejedbe,pontosan úgy ahogyan a játékban.Én komolyan nem értem,hogy itt egy stuff amiben gyakorlatilag bármit lehet,és akkor jönnek a kritikák hogy szar,mert nem életszerű,hogy kifizeted a vérdíjat meg mittudomén.A rettenthetetlenbe meg a Mel Gibson halomra veri egyedül az egész angol hadsereget,az sem életszerű,de attól még egy kurva jó film.Én bele tudom magam élni,egyáltalán nem tartom a hibáit kritikusnak,simán belefér.Nem vagyok elfogult csak tetszik.A kritikád viszont egyáltalán nem független és alapvetően csak fingfaragás.Jó sztori,jó környezet,baromi jó hangulat egy hihetetlen szépen kidolgozott játékban.Ha ez Neked átlagos,hááát lelked rajta.Az pedig,hogy többet vártál...:D Jó.

(#126) Xaels válasza Csabbiii (#125) üzenetére


Xaels
félisten

Metacritic User Critics, olvasgasd kicsit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#127) dabadab válasza Csabbiii (#125) üzenetére


dabadab
titán

"A 75 pont egy átlagos játékot takar"

Ahol én élek, ott a 0 és a 100 pont átlaga az 50, a 75 pont (normális eloszlást feltételezve) a legjobb 5%-ba tartozik.

Persze létezik az a gyakorlat is, ahol a teljesen játszahatatlan és értékelhetetlen játék is 50 pontot kap a százból, de ez szerintem hülyeség.

DRM is theft

(#128) Csabbiii válasza dabadab (#127) üzenetére


Csabbiii
újonc

Ahol én élek az 50 pontos játékot a kutya nem veszi meg,és arra inkább szarként gondolnak az emberek ,mint átlagosra.Persze lehet, hogy csak én gondolom így.

(#129) bulikavagyok válasza Xaels (#126) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ok, de minek??? Az szinte teljesen irreleváns. Rengetegen pontoznak úgy (ki tudja hányan?), h ki sem próbálták a játékot. Sőt, aki trollkodni akar simán pontozhat többször is. Pár nappal ezelőtt néztem össze pár játék Xbox Store-os és Metás pontozását. Kicsit sem meglepő módon jóval magasabb pontszámot kapnak a játékot ott, ahol csak azok tudnak szavazni akik birtokolják is az adott játékot. Például a FM7 5.9 pont 791 szavazatból a Metán és 4.8 (9.6) pont 64 ezer szavazatból a US Store-ban. De a RDR2 is 7.2 ponton áll 1500 szavazatból a Metán, ezzel szemben az amerikai Store-ban 4.7 (9.4) pont kb 6000 szavazatból (itt sajnos minden régió és minden edition külön van pontozva). Szerinted melyik szám mutatja jobban az adott játék valós "értékét"?
A teszthez meg direkt nem szóltam hozzá, mert hihetetlennek találtam, h a szerző 90 pontot adott a HZD-ra erre meg 75-öt. Ez tényleg nagyon átlátszó, és számomra teljesen hiteltelenné teszi ezt a tesztet.

dabadab: Pedig a gyakorlat igen is azt mutatja, h 70-75 pontot a tök átlagos, semmi extrát nem mutató játékok kapnak manapság. Ha egy játék egy kicsit jobb az átlagnál már 85 pont a minimum. Legalábbis a legtöbb tesztelőnél.

[ Szerkesztve ]

(#130) Xaels válasza bulikavagyok (#129) üzenetére


Xaels
félisten

Ha az átlaghoz közeli pontszámmal rendelkező kritikákat olvasod és nem a szélsőségeseket akkor azért elég normális írásokat lehet találni.

Nem ismerem az Xboxos rendszert így erről nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#131) bulikavagyok válasza Xaels (#130) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, de én a pontozásról beszéltem! A legtöbb játékosnál ez egy 9 és 10 pont közötti játék. Hiába áll a Metán 8 pont alatt. :B

[ Szerkesztve ]

(#132) Xaels válasza bulikavagyok (#131) üzenetére


Xaels
félisten

És azoknak mennyi része szerinted objektív? Pont azért kell olvasni a normális írásokat és szelektálni az infókat, hogy rendes képet kapjon az ember, ne torzat. Nálam sem jobb egy 8-asnál pont azok miatt amiket a teszt is leírt és ezeket a dolgokat a teszt előtt is leírtam már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#133) bulikavagyok válasza Xaels (#132) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valaki játszik vele, és pontozza. Ettől hol van objektívebb pontozás szerinted?

(#134) Csabbiii válasza Xaels (#132) üzenetére


Csabbiii
újonc

No.Azt gondolom egy tesztnek függetlennek kell lenni,a tesztelő ízlésétől.Nehéz,de talán így kellene,és egy tesztelőnek,újságírónak ez a feladata..Aki vásárlást fontolgat és elolvassa pl ezt a cikket,nagyon valószínű,hogy ez alapján kihagyja a játékot.Miért?Azért, mert alulértékelt,a hibái fel vannak nagyítva az érdemeit pedig alap elvárásként kezeli emberünk.Ez a játék teljes mértékben megéri a húszezret,másik negyvenet meg nem sorolok ami nem.Véleményem szerint is a teszt hiteltelen és rendkívül személyes,ami nem lenne baj,csak ez nem egy blog.

(#135) b. válasza Csabbiii (#125) üzenetére


b.
félisten

és erre beregeltél egy új accountot? vajon kinek lehetsz a másod regje? van egy tippem nézegetve a topikot :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#136) Xaels válasza Csabbiii (#134) üzenetére


Xaels
félisten

Rengeteget adnak el belőle, sőt most BF-kor még annál is több fogyott. Nagyon sokan emiatt vesznek konzolt, aztán mivel találják magukat szembe? Egy nehézkes irányítással, pocsék gunplay-jel amit próbáltak a deadeye-jal menteni meg az alapból brutális autoaim-mel. Van mögöttem már pár év konzolozás, sőt több mint 2 éve már az FPS-eket is azon játszom de ezen a téren az RDR2 az egyik legpocsékabb játék amivel játszottam. A bugok, amik néha arra kényszerítenek, hogy újratölts egy küldetést sem dobják fel az embert. Vagy az, hogy beállítod milyen fegyverek legyenek nálad, de tuti amint felülsz a lóra el van felejtve vagy ráderőszakol valamit a küldetés amit nem akarsz és persze a saját kicsinosított puskád amire egy vagyont elvertél ezerszer jobb lenne. Tök jó, hogy van 100+ küldetés amiből jó ha 10 emlékezetesebb a többi menj ide, kövesd azt és ölj meg mindenkit szint csak olyan aránnyal, hogy a 2 perc akcióra jut 10 perc lovaglás. Tök szép a táj tenyleg, de amikor tizedszer is megteszed ugyanazt az utat oda-vissza már unalmas.

(#133) bulikavagyok egy üres pontszám, hogy lehet objektív mindenféle indoklás nélkül?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137) dabadab válasza bulikavagyok (#129) üzenetére


dabadab
titán

"Legalábbis a legtöbb tesztelőnél."

Grath nem "a legtöbb tesztelő" és ennek teljesen őszintén örülök.

Egyébként meg a teszt nagyjából húszezer karakterből áll, aminek az elolvasása sokat segíthet az utolsó kettő értelmezésében.

"hihetetlennek találtam, h a szerző 90 pontot adott a HZD-ra erre meg 75-öt."

Értem. Tehát Grath része valami világméretű összeesküvésnek, ami lepontozza a RDR2-t, mert így törnek világuralomra? Jézusom :D

DRM is theft

(#138) bulikavagyok válasza Xaels (#136) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engedjük el! :R

dabadab: "Értem" - úgy tűnik, h mégsem. :U

[ Szerkesztve ]

(#139) Döglött Róka válasza bulikavagyok (#138) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Soha nem fogom megerteni hogy ez a pontszamosdi egyeseknek miert olyan fontos, hogy novellakat irjanak forumokra puffogva...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#140) dabadab válasza Döglött Róka (#139) üzenetére


dabadab
titán

"I’m not a game reviewer, and I’ve never been a game reviewer because I don’t hate myself enough to draw the ire of strangers for daring to assign a grade to a subjective experience" [link]

:DDD

DRM is theft

(#141) Silenzio


Silenzio
addikt

"Mivel nem magányos hősről van szó, mint az első Red Dead esetében (még nem említettem, de a második rész előzmény)"

Melyik első Read Deadben? Mert ez már a harmadik játék...

#40 .LnB: szerintem te szánt szándékkal vagy buta. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#142) dabadab válasza Silenzio (#141) üzenetére


dabadab
titán

Nyilván a Redemption 1-ről van szó, a Revolvert mindenki elfeljtette, bár Grath tud róla :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#143) Silenzio válasza dabadab (#142) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi, így már okés a dolog. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#144) _drk


_drk
őstag

Érdekes!
Itt nem az a baj, hogy ez 75 pontot kapott, hanem hogy a HZD 90et.
Akiknek meg az nem tetszett, itt panaszkodnak. Legalább az AC-t szidnátok, hogy az is többet kapott, azt úgy is divat valamiért fikázni, Horizon-t meg békén kell hagyni mert egy játékban nincs olyan mint ami abban!

(#145) hajbel válasza _drk (#144) üzenetére


hajbel
addikt

+1 szerintem aki a HZD-t fikázza és azt mondja rá, hogy klisés az 100% hogy nem játszotta.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#146) Döglött Róka válasza hajbel (#145) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én pl egy videót se láttam róla ezért kimaradok a HZD-ből teljesen. Nem fogok exkluzívokért konzolt venni:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#147) _drk válasza Döglött Róka (#146) üzenetére


_drk
őstag

Ezért nem fogják sokan tudni milyen a Zelda!
Mondjuk engem zavar is, hogy az év játéka lett mindenhol egy olyan cím amit csak egy konzolon lehet játszani.
De én, úgy mint sokan mások csak azért venni egy Switch-et nem fogok. Sőt, hülyeségnek is tartom 1 játék miatt konzolt venni. Vegye az aki egyáltalán kihasználja, a hordozhatóságát, meg kellenek neki a Márió-k is a többi címével együtt.

[ Szerkesztve ]

(#148) hajbel válasza _drk (#147) üzenetére


hajbel
addikt

Valaki írta itt, hogy van PC-s emlulátor is, de erről én személy szerint nem tudok :D Egyébként Wii U-n is fut, azt is lehet ezért venni, majd eladni, habár én inkább Switchet vennék az Odessy miatt, azt legalább el lehet adni később a Wii U kutyának sem kell már, szerintem simán bebukhatod.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#149) Döglött Róka válasza _drk (#147) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megleszek Zelda nélkül. De ennyi erővel sokan nem fogják tudni milyen jó a Halo 5 pedig szerintem a földkerekség legjobb multi shootere:) Vagy sokan nem fogják tudni milyen jó a God Of War, én sem, de annyi baj legyen, nem?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#150) hajbel válasza Döglött Róka (#149) üzenetére


hajbel
addikt

Hát nem tudom. Én PC-s vagyok, ha nem erőlteti folyton a haverom, hogy vegyek PS-t az exkluzívok miatt és hogy co-opozzak vele, akkor sohasem ismerem meg a God of Wart, a Horizont és a Last of Ust, ami igazából pont azt volt amit kerestem játékokban egész életemben, csak nem tudtam róla :D Szóval jó játékot, multiplatformra mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#151) Döglött Róka válasza hajbel (#150) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem volt segám, ps-em Nintendo-m PC-m aztán megálltam a boxnál:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152) F_Peter válasza Döglött Róka (#149) üzenetére


F_Peter
őstag

Exkluzívokra elég kölcsönbe egy megfelelő gép, ha valaki nagyon le akarja nyomni őket. 🙂

(#153) Döglött Róka válasza F_Peter (#152) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hidd el, annyira se érdekelnek:) Ezek csak játékok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#154) Dr. Akula válasza Grath (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azzal a különbséggel hogy a GTA mindig is volt pc-re, az RDR meg sose.

(#155) b. válasza Dr. Akula (#154) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a játékon belűl lehet változtani a "célkereszten" Ami van pont, az nekem nagyon kicsi. Köszi a válaszokat! :R

(#157) marcarc válasza Lazika (#156) üzenetére


marcarc
senior tag

Igen lehet, a beállításokban van rá mód.

(#158) simonzé


simonzé
addikt

Nem voltam oda az ötletért, hogy a lovas GTA megérdemel egy második részt is. Biztos nagyon szép, de a gta5 után ezen annyira nem kell meglepődni.

Maradjunk annyiban, hogy a RDR2 minden idők egyik játéka.

I don't fit in. I fit out.

(#159) arc82 válasza simonzé (#158) üzenetére


arc82
tag

Rockstar játékai a Wowra emlékeztetnek csak szerencséjére nem évente jön az új játék,hatalmas játékidő rengeteg feladat benne. Wowba is annyi teendő volt már,hogy inkább második munkahely mint sem játék, a sok lovaglás rengeteg üresjáratot eredményez kocsizni jobb móka nekem.10/7,5 pont inkább.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.