Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csizo13


csizo13
tag

Már előrendeltem.
Vagyis csakazértis is játszok vele, még ha sz*r is lsz.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Na végre! Már komolyan azt hittem gameplay trailer nélkül adják ki :)

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Televan74 válasza csizo13 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

PC -n nincs ilyen gond! Soha vagy csak jó sokára lesz.. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) LÁZ


LÁZ
addikt

akarom...most :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#5) hogabesz válasza LÁZ (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A játékot is vagy csak a gameplay videót? :)

[ Szerkesztve ]

(#6) noPublicFG válasza csizo13 (#1) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Tízmillió légy nem tévedhet! :)) :DDD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) hombre[EU] válasza Televan74 (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egész biztosan lesz. Ha igazak a pletykák akkor jön hozzá BattleRoyale is. Adott lesz egy friss Rockstar game+BR+FPP&TPP+western. Szerintem elég sláger szaga van

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Gery9112 válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

Az első rész se jött ki PC-re. A második résznél max. annyiban lehet esélye, hogy PC-n sikeres az online (+ lehet fejni azt a tábort is a mikrótranzakcióval).

Várom a játékot én is de nagyon remélem, hogy nem helyezik annyira az online részre a hangsúlyt mint a GTA V esetében. A korszak miatt se állna jól neki + inkább sztori kiegészítőt adjanak majd ki mert az Undead Nightmare anno nagyon király volt.

+ erről a Battle Royale hülyeségről leállhatnának már. A Rockstar piacvezető és nem a piackövető szerepét kéne betöltenie.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) hombre[EU] válasza Gery9112 (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō részbōl technikai gondok miatt nem készült pc port. Én is jobban örülnék a 1-2 story dlc-nek,mert nem multizok,de látjuk mi a trend. 4-5 év után is egyik legaktívabb community a GTA Online.
A BR-hez csak annyit,hogy nincs vele semmi baj. Ugyanolyanolyan mód,mint a S&D vagy CTF. A gond az,hogy eddig még senki sem csinálta meg AAA minōségben

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Gery9112 válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

A BR-el úgy nekem sincs bajom, nem én vagyok a célközönség. Csak értelmét nem látom minden játékba belerakni. Kiadói oldalról igen mert trendi=pénz és viszonylag kevés energiát kell belefektetni (szerintük). Viszont ez ugyanaz a trend mint az előző generációban a kólofgyúti előtte pedig a WOW.
Sok mmorpg és modern kori fps készült de totál feleslegesen mert úgyis 1-2 cím maradt fent. Ezt a BR őrületet se látom másképp. Minden nagy kiadó be fog vele próbálkozni de fennmaradni a Fortnite fog meg a PUBG ha nem járatják le még ennél is jobban magukat.

Nagyon új példaként ott a Battlefield 1 Incursions módja. Hónapokig készült, nagy csinnadrattával lett bejelentve és ahogy jött úgy el is tűnt. Senkit se érdekel amikor a kompetitív fps vonalat lefedi a RS Siege és a Counter Strike. Az EA/DICE ezt az energiát fektette volna inkább egy DLC-re vagy a játék jobbá tételére.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) hombre[EU] válasza Gery9112 (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meglátjuk mi lesz,de a Rockstarnak nem szokása átlagosat vagy azon alulit kiadni a kezébōl :)
Én eltudok képzelni egy vagány western br-t. Változatos környezet a sivatagi faluktól a havas hegyekig. Napszakváltozás: alkonyattól-pirkadatig tart a game. Dinamikus idōjárás a meccsek alatt. Gazdag élōvilág,vadak stb ami akár nyersanyag a craftoláshoz. A loot nem egyszerūen egy doboz a helység közepén,hanem pl banda (botok) ōrzik a tábortūz mellett. Ezeket az ötleteket ha valaki,akkor ōk meg tudják valósítani.
Aztán lehet kapunk egy hibáktól mentes pubg-t és ennyi ;)

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.