Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Ámen!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) m0h0senator válasza lofagi (#1) üzenetére


m0h0senator
őstag

szívemből szóltál :R :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3) Zolik


Zolik
senior tag

Soha nem fogom megérteni, hogy egy játékot amit PC-vel írnak, miért nem jelentetik meg pc-re? pláne ha ilyen sikeres..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#4) oriic válasza Zolik (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert nem PC-re írják őket, hanem céplatformokra. (+devkitekre)

Live-Die-Respawn

(#5) Silenzio


Silenzio
addikt

Az első rész se jött ki PC-re, se a Red Dead Revolver. Mondjuk a Dead Rising 11 év után jött ki PC-re, szóval lehet reménykedni. :D Anno megvettem a Resident Evil Code Veronicát és kivártam azt a 10-12 évet, hogy lehessen emulálni PC-n. :D

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) Revolit válasza Zolik (#3) üzenetére


Revolit
senior tag

Hat ez... erdekes logikai levezetes.

Ez olyan, hogy ha garazsban allok, akkor miert nem vagyok auto?

(#7) @rglaaf válasza Revolit (#6) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez most adta :C

PSN:BiZzare_0 ️

(#8) oriic válasza Revolit (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeee. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Szerintem csak K/M támogatást kapott konzolra. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Innentől szerintem ez hivatalos is, már csak az időpont a kérdéses.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ a gond, hogy akadnak kétkedők, ugyanis a kurzor mozgása furcsa, a kamera nem fókuszál rendesen, valamint a gomb feliratokat nem is lehetne elolvasni.

Live-Die-Respawn

(#12) Fitzgerald válasza oriic (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Viszont törölték az eredeti videót meg a hozzá tartozó accot, az viszont beszédes. Szerintem jön ez hamarosan pécére.

(#13) mike1334 válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


mike1334
veterán

Persze, csak idő kérdése..előbb-utóbb bekerül majd PS Now-ba ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14) Wesder válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Azért is törölhetik hogy ne terjedjen ilyen kamu a neten, aztàn meg majd szàmonkérik a R*-t hogy hol a PC port, hiszen itt van róla a felvétel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) #65675776 válasza Revolit (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

A garázsban tárolod az autót, nem ott készitették. Szóval logikai hiba van a te felvetésedben is. Nagyobb, mint az eredetiben.

(#16) kwzatz


kwzatz
őstag

Fake vagy sem, végül is mindegy. A GTA V-ből 10+ milliót adtak el Steamen, plusz a mikrotranzakciókból is iszonyatos pénz jött nekik össze. Ennek fényében szerintem egyértelmű, hogy ez is jön PC-re.

(#17) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tuti jön a pc-verzsön, de attól még januárba kénytelen vagyok venni egy ps-t a maradék exkluzív miatt. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) Fitzgerald válasza Wesder (#14) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem tökre nem érdekli őket hogy ki mit kér rajtuk számon, az egyik legelismertebb, legsikeresebb fejlesztőcsapat a világon. Inkább arról lehet szó, hogy meglepetésnek szánják a bejelentést (mondjuk a GTA5 pc-s sikere után nem hiszem hogy bárkit is meglepne a dolog).

@kwzatz

És akkor ebben még a dobozos, Social Club-ból letölthető verzió nincs is benne.

[ Szerkesztve ]

(#19) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az eddigi legbiztosabb bizonyíték a companion appban található sorok.

Life, Uh, Finds A Way

(#20) oriic válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én arra még mindig azt mondom hogy azért vannak benne a PC-s sorok mert az APP a GTAV Companion App-ra épült.

Live-Die-Respawn

(#21) Ragnar_ válasza Revolit (#6) üzenetére


Ragnar_
addikt

Annyiból igaza van, hogy pl. ha a GTAV kijött PC-re, (mert azért valamelyest hasonló egy Gamer PC egy konzolhoz, tehát valószínűleg nem kell újra írni az egész játékot egy PC verzióhoz) akkor a RDR2 miért ne jöhetne. És ugye ott a sok multiplatform játék. Egy oka még így is lehet, hogy ha nem jön a RDR2 PC-re, ha pl. a gamereket a konzol vásárlásra akarják ösztönözni, mint a konzolbrand exkluzív játékok esetében is ugye valószínűleg azért fogy a PS jobban.

De a hasonlat vicces lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#22) kwzatz válasza Ragnar_ (#21) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egy oka még így is lehet, hogy ha nem jön a RDR2 PC-re, ha pl. a gamereket a konzol vásárlásra akarják ösztönözni, mint a konzolbrand exkluzív játékok esetében is ugye valószínűleg azért fogy a PS jobban."

Valószínűleg ezért jön sokkal később a PC verzió, és ezért nem jelentik be/erősítik meg rögtön, hogy jön majd. 1-2 év múlva már kevesen fognak PS4-et, Xbox One-t venni az RDR2 miatt, aki nagyon akarja, az megveszi pár hónapon belül, így akkor már nem lesz akadály azelőtt, hogy a PC verzióval is beszedjék a pénzt.

(#23) Ragnar_ válasza kwzatz (#22) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én olvastam már olyat is, hogy aki konzolon már kijátszotta, várja a PC verziót is. Mondjuk ha tényleg jó lett a játék akkor persze kaszáljanak is vele amennyit lehet..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#24) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Konzoljátékosok:

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25) Zolik válasza Revolit (#6) üzenetére


Zolik
senior tag

Ez tényleg elég nagy hülyeség amit írtál. Mi köze annak hogy hol állsz? Azt írtam, hogy konzolra pc-vel írnak szoftvert. Ez így van vagy nincs így? Akkor meg egyből meg is lehetne csinálni a pc-s verziót. Csak nem akarták, ennyi.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#26) MageRG válasza Zolik (#25) üzenetére


MageRG
addikt

"Akkor meg egyből meg is lehetne csinálni a pc-s verziót."
Fárasztó olvasni ezt a sok marhaságot.
Androidra is PC-n fejlesztenek, mégse gondolja senki hogy "akkor már ki is adhatnák PC-re".
Más hardver, más OS, más beviteli eszközök.
Igen, persze hogy át lehet portolni, de az nem ingyen van.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#27) Silenzio válasza Zolik (#25) üzenetére


Silenzio
addikt

Fejlesztői toolkitek vannak, amik célhardverekra vannak optimalizálva. Az érved színtiszta baromság. Nyilván nem PS5-ön írnak programot PS4-re.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) Polllen válasza Silenzio (#27) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) Zolik válasza Silenzio (#27) üzenetére


Zolik
senior tag

Látom baromira nem ment át a iróniám mert annyira komolyan vettétek hogy még sértegettek is, gratulálok!

Csupán arra próbáltam felhívni a figyelmet (igen nincs ingyen a munkaerő, de itt tudjuk hogy marhára nem arról van szó, hisz a legtöbb jelentős játék egyszerre jelenik meg minden platformra) hogy szartak a pc-sek fejére, mert pont arra a platformra nem jelenik meg amin írják (IRÓNIA ÉRTED!!) és hiába költ valaki fél millát hogy atom PC-je legyen ha nem jelenik meg rá. Nem szól másról az egész minthogy több konzolt adjanak el mert a játék miatt sokan megvették a ps4/xbox párost. Ha ezek után sem érted akkor sajnálom!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#30) Zolik válasza MageRG (#26) üzenetére


Zolik
senior tag

"más beviteli eszközök" - mesélj még!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31) Silenzio válasza Zolik (#29) üzenetére


Silenzio
addikt

OMG!!! Hát ne haragudj rám! Sajnálom. Tényleg. Őszintén. Meg tudsz nekem bocsátani? :O

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.