Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) Puma K


Puma K
veterán

Remélem ez csak egy rossz vicc akar lenni.

Az Origin csak azért van fent, mert az Alice Madness returns felrakta...
A Uplay csak azért van fent, mert a Far Cry 3-Assassin's Creed Black flag valamelyike felrakta...
A Rockstar Social Club csak azért van fent, mert a GTA V felrakta...

Sem az Alice, sem az FC-AC, sem a GTA szériákhoz és sem a többi címhez amit megvettem anno nem kellet kliens külön hogy menjen a játék... x év után jött be az, hogy újratelepítettem az adott játékot (friss OS és/vagy MB-CPU csere miatt) és jött kliens ami települt és futott a háttérben...

Kurvára jó lenne ha nem kellene ezt a sok szar klienst felrakni és akár egyidejűleg futtatni őket... mert máskülönben nem indulnának el adott címek... egyenként kilépegetni meg játék indításnál belépegetni sem vicces...

Így is néztem hogy mi ez a faszság hogy a Steam-en vásárolt játékok indításnál indítják az adott klienst ami aztán belép és utána indul a játék...

Csak úgy nem mellékesen megemlítem, hogy Steam-hez képest az összes többinek (már amelyiknek van ilyenje) a játék közben elérhető felülete egy kalap szar.

Továbbá minden más kliensben tiltom a játék közben elérhető felületet vagy már a chat-et is...

Mert.
Nincs.
Szükségem.
n+1-ik.
Felületre.
Mert.
Nem.
Használom.
Így.
Felesleges.
Számomra.

Jó lenne ha én dönthetném el, hogy a játékon kívül még mit telepítek a gépemre és nem mindenféle háttérbenfutó-frissülő baromság dolgozik még pluszban...

A gyökér Uplay minden alkalommal jelzi ha véletlenül belépve maradtam és onnan indítok egy címet amit amúgy Steam-en vettem meg, hogy nincs bekapcsolva az ő Uplay-es játék közben elérhető felületük és ezt ők nem javasolják... Le. Szarom. Magasról.

Játékok száma:
Steam: 150
Uplay: 16 ebből 14 Steam-en vásárolt
Origin: 10 ebből 6 Steam-en vásárolt

Az Epic nálam csak az Unreal Engine miatt van fent...

5 egész kliens amiből 1-et használok napi szinten és csak arra az egyre lenne szükségem.
A telefonomon meg fent sincs egyik sem mert nincs rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.