Hirdetés

2019. december 7., szombat

Gyorskeresés

(#104) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

[link]

99% kamu volt az egész, szóval kár msot rajta vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#105) oriic válasza laceszgamer (#104) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Frissítettem is a hírt. :R

Live-Die-Respawn

(#106) wesder válasza laceszgamer (#104) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Aztàn kiderülne hogy tényleg igaz mindkettő.:C

(#107) Tsa-bika válasza laceszgamer (#104) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Remek... Van erre egy mondás: [link]

Van amit személyesen kell átélni, minden másra ott a darkweb.

(#108) ribizly válasza Tsa-bika (#107) üzenetére

ribizly
(veterán)

:DDD
Mondjuk én belevágtam PS4-en, de abba is hagytam. Annyira nem adta így ez nekem konzolon, hogy el is adtam. Így én kivárom, hogy megjelenjen PC-re. Ha meg mégsem jön, akkor ahogy az első rész, úgy ez is kimarad.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Audio-Technica ATH-AD2000X nyitott fejhallgató

(#110) Tsa-bika válasza ribizly (#108) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Az a fura egyébként, hogy akikkel élőben beszéltem többen is azt mondták, hogy chapter 2 után a sztori esik színvonalban és nem egy nagy szó, csak az open world atmoszférája miatt tolják. Mindegy, eldönteném szívesen magamnak.

Van amit személyesen kell átélni, minden másra ott a darkweb.

(#111) #80123904 válasza Tsa-bika (#110) üzenetére

(törölt tag)

Chapter4-től kezdve indulnak be igazán a dolgok

(#112) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

Akinek az Epic túl kínai, mit szól majd amikor a Tencent most induló saját WeGame kliensében lesznek majd az exkluzívok? Már megy a global verzió early access. [link]

(#113) ribizly válasza Tsa-bika (#110) üzenetére

ribizly
(veterán)

Engem tuti behúzna, mint ahogyan azt a GTA5 is tette, szóval ellennék. Csak ez szerintem tipikusan nem az a játék, ami kontrollerre van kitalálva, hiába a TPS nézet. Látszik, hogy már nagyon tervezgetni kellett, hogy az inventory-t hogyan paszírozzák bele ennek a lehetőségeibe. A célzás meg maga a halál. Amíg vannak címek, ahol nem akkora a gond (Horizon), vagy egészen durva a rásegítés (CoD, Uncharted, Gears of War), addig itt a lomha mozdulatoknak hála gyakorlatilag minden csak nem jó. És akkor a karakter mozgásáról meg reakcióidejéről nem is beszéltünk. Szóval én kivárom a PC-s megjelenést, legyen akármikor is az. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Audio-Technica ATH-AD2000X nyitott fejhallgató

(#114) janeszgol válasza wjbhbdux (#112) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Az Epicet 40%-ban a Tencent uralja.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#115) ribizly válasza janeszgol (#114) üzenetére

ribizly
(veterán)

Kb. mindenben van valamennyi részesedésük.

(#116) ribizly

ribizly
(veterán)

Ide vágó cikk azoknak, akik azt hiszik, hogy az Epic-et annyira fogja izgatni, ha nem vásárolnak Európában a Store-jukban:
link

(#117) #80123904 válasza ribizly (#116) üzenetére

(törölt tag)

Akik esetleg gyűlölik az ilyen facebookos átirányítós linkeket:
[link]

(#118) ribizly - Persze tudom, csak én se szeretem ezért raktam be sima linkként is :R
Egyébként na igen. Furcsa (és ijesztő is egyben) látni, hogy mennyivel többen élnek ázsiában.

[ Szerkesztve ]

(#118) ribizly válasza #80123904 (#117) üzenetére

ribizly
(veterán)

Jogos! Bocs. Nem volt szándékos.

(#119) rottenbull válasza janeszgol (#114) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Sooooo?

(#120) ribizly válasza #80123904 (#117) üzenetére

ribizly
(veterán)

Elég, ha csak Kínát nézzük akár Amerikához mérten. Azért is linkeltem be, mert érdemes ezt felidézni, amikor valaki a világ megváltoztatásán töri a fejét, vagy azt gondolja, hogy az a "normális", "standard" ami itt van akár Magyarországon akár, Európában vagy akár az USA-ban van, mert sajna nem kis tévedésben él.

[ Szerkesztve ]

(#121) kwzatz válasza ribizly (#116) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Egy kicsivel okosabb dolog lett volna akkor már arról berakni némi infót, hogy hogyan áll a "gaming market" kontinensek szerint, az hogy hol mennyien laknak, önmagában azért nem ad teljes képet (sőt).
De kerestem egyet erről:
Gaming market
Gondolom azt azért te is sejted, hogy hiába laknak 1,2 milliárdan Afrikában, valahogy mégsem pörög valószínűleg annyira a gaming ott, mint Európában. :D Az USA lakossága meg nincs a tizede sem az ázsiai lakosságnak, mégis 30 milliárd dollárnál áll szemben az ázsiai 71-gyel. Tehát az USA és Európa lakosságának egy-egy potenciális fogyasztója több pénzt hoz, mint a többiek, így kevesebb ember célzott elérésével is lehet nagyobb szeletet szakítani a tortából.
Ázsia az 52%-át teszi ki, Európa, Afrika és a Közel-Kelet együtt 21%-ot (aminek azért sejtheted, hogy a nagy része Európa). Hidd el, az Epicnél azért értelmes emberek vannak, úgyhogy megsúgom neked, valószínűleg nagyon is érdekli őket egy 29 milliárd $-os felvevőpiac. :D (természetesen ebben minden benne van, mobil stb, a PC 33 milliárd, abból lehet arányosítani)

[ Szerkesztve ]

(#122) Heroes fan válasza ribizly (#108) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Ahogy látom elég erős a géped nézd már meg hogy ps3 emuval működik e az első része, kíváncsi vagyok hány fps-ed lenne benne, mivel egy a gépünk.

(#123) wesder válasza Heroes fan (#122) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nincs PS3 emu:U
Ha meg hasonló a géped akkor nézd meg magadnak.:W

Vagy tudod mit???
Fizess elő PSNow-ra...

[ Szerkesztve ]

(#124) wjbhbdux válasza ribizly (#120) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

A lakosság eloszlása azért nem vethető össze a játékiparral. Pl. Indiában van egy jó rakás ember, mégis főleg mobiltelefonon játszanak most PUBG-t, nincs PC-s jelenlétük. USA-ban is gyenge a konzolhoz képest. Dél Amerika a szegénység miatt komoly elmaradásban van hardver ügyileg, nem egy RDR2 vagy Metro Exodus kell nekik. Ázsiában szinte csak a F2P megy és a saját fejlesztésű játék klónjaik, nincs komoly igény a drága fizetős játékokra, a PUBG is ugye 10 dollár körül robbant nagyot Kínában.

Európa meg az egyik legnagyobb PC gamer kontinens, főleg ha az oroszokat is ide veszed. Ncoreország persze nem feltétlen tartozik a legfontosabbak közé :DDD

(#125) Heroes fan válasza wesder (#123) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Majd ha itthon is lesz meg nincsen bankkártyám se így kiesik. Amúgy van már működőképes fent van youtubon.

(#126) kwzatz válasza wesder (#123) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Van PS3 emu. PS4 emu nincs. :U

(#128) ribizly válasza kwzatz (#121) üzenetére

ribizly
(veterán)

Engem nem kell győzködni. ;) Én pont magasról teszek rá, hogy mi hol jelenik meg. Ha érdekel akkor beszerzem. Legyen szó konzolról vagy, mobilról vagy PC-s címről akármelyik market/store-ban (így van meg a Metro Exodus is).

[ Szerkesztve ]

(#130) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

RDR1 a Xenia nevű xbox 360 emulátoron játszható PC-n, persze csak jó erős gépen i7 5Ghz körül nem árt.

(#133) wesder válasza wjbhbdux (#130) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Még mindig a PSNow erre a legalkalmasabb és legàlis is.
Nem is értem ki akar emulàtorokkal szarakodni még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#135) Heroes fan válasza wesder (#133) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Mondjuk azok akik nem akarnak fölöslegesen venni konzolt kidobni a 150 ezret rá meg a játékok árának a többszörösét. Pc-n sokkal hamarabb lesznek olcsóbbak meg ami a konzolnak van egy életciklusa ha lejár onnantól meg már semmit nem ér.

(#137) wesder válasza Heroes fan (#135) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nagyon nem vagy képben a konzolokkal.

(#138) Hopkins95 válasza #80123904 (#80) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Ha ez igaz amit mondasz, akkor nincs baj az Epic Games Store-ral sem. Magyarul nincs itt semmi látnivaló.

Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#139) Heroes fan válasza wesder (#137) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

2006-ban jött a ps3, 13 év végén jött a 4, aztán 16-ban már minimális volt a felhozatal, 17-től teljesen eltüntek az előző generációs címek.

(#140) #80123904 válasza Hopkins95 (#138) üzenetére

(törölt tag)

Nem azt mondtam, hogy nincs baj. Csak annyit, hogy majd megszokják az emberek és belenyugszanak, mint ahogy azt korábban is megtették.

Az nem zavart soha, ha több store van. Az sem érdekelt, hogy ha fapados a kliens, mert egy kampány orientált játékban mit érdekel engem azon kívül bármi is, hogy elinduljon és jó legyen. Multinál oké, hogy a haverokat újra fel kell venni, de hát ez soha nem okozott problémát. Közös multinál alap a dumálás. Amire pedig régen TS, most pedig a discord az elterjedt megoldás PC-n. Ott megvolt mindenki és ha más volt a kliens, akkor fél perc volt felvenni ott is havernak. Nem kellett a steam barát listát böngészni.

A kémkedés és az ilyen-olyan szarakodás viszont felháborító és igenis hangot kell emelni ellene.

(#141) kwzatz válasza wesder (#133) üzenetére

kwzatz
(őstag)

"Még mindig a PSNow erre a legalkalmasabb és legàlis is."
Azt azért tegyük hozzá, hogy Magyarországról egyelőre ez a legalitás úgy indul, hogy kamu lakcímet regisztrálsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#142) Heroes fan válasza kwzatz (#141) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Jaja nem érti meg, hogy Magyarországra nem jött be ez a szolgáltatás, így teljesen kiesik a cucc, kamu lakcímet meg tilos megadni tudtommal.

(#143) wesder válasza Heroes fan (#142) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Kalózkodni is tilos tudtommal. Mondom, mindig csak a kifogàsok.
Ja és itthonról is legàlis, mert pl én több lakcímmel rendelkezem, ahol az egyiken épp elérhető a PSNow.

[ Szerkesztve ]

(#144) kwzatz válasza wesder (#143) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Nyilván az emulátor sem jobb.
És itthoni lakcímmel továbbra sem működik a PSNow. Gondolom a több lakcímed közül az egyik, amin elérhető a PSNow, az nem az itthoni. :U

(#145) Hopkins95 válasza #80123904 (#140) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Én egyelőre figyelemmel követem az Epic Store alakulását, a klienst bár egyelőre letöröltem a gépemről, de a profilomat még nem töröltem. Egyébként engem sem zavar, hogy nincsenek közösségi funkciók benne, mert arra én is a Discordot használom mindig. De mondjuk a mod támogatást azt hiányolom például. Kíváncsi vagyok mindenesetre, hogy a roadmapből mi valósul meg, mert amúgy ez nem néz ki rosszul.

Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#147) wesder válasza kwzatz (#144) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Attól függetlenül legàlisan tudom hasznàlni itthon. Nem azt mondtam hogy itthoni címmel hasznàlom legàlisan.

(#148) .Z. válasza joey04 (#146) üzenetére

.Z.
(aktív tag)

Kérdés ki az, aki még hisz neki :DDD

(#149) jonnyjoker01 válasza wesder (#147) üzenetére

jonnyjoker01
(veterán)

És szerinted mindenkinek van külföldi címe? :DDD Ne égesd már magad. :R

Emulátorozás miért lenne illegális amúgy, ha maga a játék meg van véve?

Üdv. Johnny

(#150) wesder válasza jonnyjoker01 (#149) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Akinek nincs, az Í.J.
Meg amúgy is. A jàtékokat lekalózkodjuk, de egy kamu címet màr nem merünk megadni? Humbàkolàs megy itt ezerrel, meg a kifogàsok. Màr rég jàtszhatna vele, de ő inkàbb emulàtorral akar szerencsétlenkedni.
Na igen, majd pont elhiszem hogy lapul otthon neki egy X360/PS3 RDR elfekvőben.

Lehet még ezeket egyàltalàn kapni?:F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.