Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Ilyen árak mellett csak ennyi? :Y 200-400 perc/sms MMS/net csomagtól függően? Szerintem meg ehhez kell az arc...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) expander


expander
senior tag

ctrlc+ctrlv a masik topikbol

mondjuk a Tnel a mediamania S, 5k huf - ez lebeszelhetö 26ftos percdijjal, 50sms, 500mb net es 10ora mobiltv, mig itt 5,5k huf - 200perc,200sms,200mb net. attol függ mire hasznalod, de nekem MM-S csomagom van, mivel annyit nem telefonalok, napi 1-2 sms, es eleg sok net (bar az 500mega eleg nekem). 5500ert az se fogja megvenni aki sokat akar telefonalni, es az se aki sokat akar netezni. az 500sms meg mms, a mobilinternet koraban, meg elegge felejtös szerintem. ugyhogy nemtudom kitakartak megcelozni, de nemhiszem, hogy sülni fog :\

(#3) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Teljesen jól sikerült magyarítani a külföldön bevált csomagokat :) Kevesebbet adunk, többért.

Ezzel nem nagyon sikerült felkavarni az állóvizet :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) madstunt


madstunt
addikt

fúúú mekkora jóság hogy 20as hálón megy. így egy ilyen rbm2-t ha szereznék,vinné a DJUICE-os kártyám :) ;]

(#5) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az RBM2 brand néven futtatott "szolgáltatói" márka egy 1.6-os Android-ot futtató Huawei U8230-as készülék, ami annyira nem új, hogy 2 hete járt nálam egy, és az már 1 éves volt.
Sajnos elég nehéz, túl vastag, csak 2,5mm-es jack csatija van, és a szoftver akadozik a hardveren. A kijelző 1-2 tizedmásodperces fáziskésésére nem is térek inkább ki jobban, nehogy elhajtsam az érdeklődőket. ;]
Ha kell, van róla tesztem, amit írtam.

Egyébként nem lesz kicsit sok a redundancia az IT Café-val? Ez min a 3-4. dupla hír 1 hét alatt szerintem :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) kaller1


kaller1
veterán

Kizárólag a Telenorral élvezhető a Red Bull MOBILE életstílus, amellyel exkluzív módon érhető el a világ minden részéből érkező mobiltartalmakat megjelenítő Red Bull Világa.

Az a duma.... :DDD

Ezen a marketing maszlagon nincs mit ragozni, az egész szolgáltatás úgy ahogy van, egy rakás...... :U

.::> <::.

(#7) mukibuci válasza z0d1AK (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Legalább a fórum topikja lehetne közös, már ha ez technikailag megoldható :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) z0d1AK válasza mukibuci (#7) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tudtommal nem megoldható.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9) komizoli90


komizoli90
csendes tag

Basszus a Telenornak is inkább a jelenlegi készülékkínálatát kéne rendezgetnie, mert szerintem baromi gyenge. Én még mindig várom azt a "nagy változást" ami miatt a Pannonból Telenor lett. Nagyon kíváncsi leszek vajon hányan fognak RedBull-os mobilokat venni. Itthon erre szerintem nincs kereslet.

(#10) m@xsys


m@xsys
senior tag

Mekkora attores! Pofatlan lehuzas, ismet hulyenek nezik a magyart.
Az osztrak szolgaltatas araik koszonoviszonyba sincsenek az ittenivel :(

(#11) Zolee11


Zolee11
senior tag

Hát komolyan mondom leszakad A Arcom, drágábban kevesebb mint a felét mint az osztrák szomszédban. Javaslom Anders Jensen-nek, hogy menjen inkább kapálni, vagy aratni, lehet az jobban menne neki. :)
Készülékkínálat = 0.0, olyan nagy verseny van a piacon, hogy egyszerűen csak a készülékkínálat alapján érdemes szolgáltatót választani, mert a tarifák halálpontosan egyformák. (Ezt amúgy nem úgy nevezik, hogy kartellezés?)
A. Jensen: "Hiszünk a magyar piacban, ezt mutatja az újabb márka bevezetése is."
Hát gratulálok a fantasztikus nagy hitetekhez, egyszerűen elég lenne már az is, ha nem akarnátok a felét drágábban adni, biztos Magyarországon sokkal nagyobb jólét van mint Ausztriában, így a piacnak erre van szüksége.

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

elég gyenge :D

(#13) mukibuci válasza Zolee11 (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hisznek a magyar piacban, hiszik, hogy itt mindent el lehet adni...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Most volt délután, hogy ezért az árért Ausztriában 5x ennyi jár mindenből, hát egen, jóléti társadalomban élünk na :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#15) bodrob


bodrob
csendes tag

Ötezer-négyszáz, és tízezer-négyszázas havidíj? OMG...! Egyébként az index.hu cikkében van egy jó kis összehasonlítás, hogy mennyivel kapunk kevesebbet itthon, mint Ausztriában
[link]
Ebből is látszik, hogy mi magyarok mennyivel jobban élünk, mint odaát a sógorok... :F
Mondjuk én alapból sosem vennék számlás előfizetést, nekem nem éri meg. Egy háromezres feltöltéssel simán elvagyok 2 - 3 hónapig is akár. Én most váltottam az itt anno szintén sokat fikázott PostaFon-ra, mert jelenleg ez a legolcsóbb feltöltőkártyás előfizetési lehetőség az összes elérhető közül.

(#16) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Tényleg Bécs nincs messze ezt a RedBulinál nem tudják ?
Vagy ennyire hülyének néznek minket ?? :(( :((

Tudom Tudom majd jönnek a gazdák és leszúrnak , hogy itthon
mennyivel többe kerül a koncesszió meg a freki díj stb stb

De akkor meg nem kell bevezetni .....

[ Szerkesztve ]

(#17) kaller1 válasza gyoref1 (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Vagy ennyire hülyének néznek minket ??

Nem mehetnek a telenor alá keményen, ennyi.

.::> <::.

(#18) madarasz92


madarasz92
őstag

Hát nem egy nagy durranás lett sajnos.. :)

(#19) Inarus válasza kaller1 (#6) üzenetére


Inarus
addikt

Még a marketing bullshit is borzalmasan gyenge... Én érzem magam kínosan helyette... :DDD

(#20) Fortissimus válasza Inarus (#19) üzenetére


Fortissimus
őstag

en csak rohogok rajta :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) Ceree válasza komizoli90 (#9) üzenetére


Ceree
senior tag

Én is azt várom. A jelenlegi paletta egyszerűen szánalmas!

Másolat_eredetije

(#22) Perillustris


Perillustris
senior tag

Jelenleg Vodafone Multimédia 5000 előfizetéssel rendelkezem. Már régóta váltani akarok, főleg bosszúból, mert egy épkézláb ajánlatuk sincs hűségkedvezménnyel (10 éve vagyok előfizető, a hűségnyilatkozatom több mint egy éve lejárt).

Csak az Opera Minit használom, max. 100-120 megabájtot forgalmazok. Az 50 SMS általában nem elég, a 200 perc hívás jellemzően igen.

A T-mobile Médiamánia S-je számomra éppen ezért nem megfelelő, a Telenor eddigi Mobilkvartett 150-je sem az igazi.

Ez az új Red Bull csomag a 200 SMS-ével pont betöltheti a rést (GYK: számomra), úgyhogy nem igazán értem az egybehangzó fanyalgást.

Az már más kérdés, hogy az éhező osztrákok miért kapnak ötször ennyit, de tudva, hogy ott akár 1 euróért is kapsz normális telefont, anélkül, hogy valami extra díjcsomagra fizetnél elő, semmi meglepő nincs ebben.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#23) Waikiki válasza kaller1 (#17) üzenetére


Waikiki
tag

Pedig alámennek, hasonlítsd csak össze a simplyAll-t a MobilKvartett 150-nel. (Ne csak az árat nézd, hanem azt is, amit kapsz érte.)
Nekem most pont ez MobilKvartett van, és a mobilozási szokásaimnak nagyjából meg is felel, mert minden van benne. Épp már kerestem volna, hogyan lehet átváltani a simplyAll-ba, amikor a weboldal alján ezt olvastam:

- A simplyAll vagy simplyAll+ tarifacsomagot kizárólag a hozzá dedikált, a Red Bull MOBILE honlapján és ügyfélszolgálatain felsorolt mobiltelefon-készülékek egyidejű megvásárlása mellett, 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával és 1 éves tarifamegtartással veheted igénybe.

Szóval akkor nem lesz ilyenem. :O

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#24) Waikiki válasza bodrob (#15) üzenetére


Waikiki
tag

Az indexes cikkből viszont érdekes módon kimaradtak a svájci tarifák, gondolom, azokkal kevésbé lehetett volna hangulatot kelteni... Igaz, ők viszont a készülékek áraival járnak jól.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#25) Rickazoid válasza komizoli90 (#9) üzenetére


Rickazoid
addikt

Történt nagy változás. Nemrég lettem telenoros, előre elkérték a havidíjat (9990 Ft, ugye, gondolom ezekkel kompenzálják a 2G-s telefont 10000 Ft-ért beszámítós akciót) amit jóvá se írtak az első számlán, ami két napra 1530 Ft-omba kerül, mert nagyon okosan 19-én volt a számlazárás, amit nem is tudtak előre megmondani, hogy mikor lesz, nehogy véletlenül előre tudjam.

Nem lenne ez annyira rossz a többihez képest, ha legalább 3 GB adatforgalom lenne benne, nem 400 MB. Amúgy jól értelmezem, hogy csak ezzel a 3 telefonnal lehet igénybe venni? Ez már megint mi a lóf***?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem rossz! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27) pampika


pampika
őstag

elég szánalmas próbálkozás...egy nem kiemelt-szuper ajánlat is simán jobb nála, és sztem annyira meg nem sok a rb fan, hogy az ingyen tartalmakért aláírjon 2 évet :W

(#28) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

A díjak valóban nevetségesek, de erről a telefonról érdekelne bővebb információ... :P Nem akarjátok letesztelni, kedves cikkíró kollégák?????? :K :U

3.5" a kijelzője... Az eléggé nagy! Néhány GPS is megirigyelhetné. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#29) Bog válasza MuzikJunkie (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem értem ezt a hozzászólást, benne van a hírben, hogy ez a T-Mobile Pulse más ruhába öltöztetett verziója. Azt meg ezer éve teszteltük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) Bog válasza bodrob (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Apám, az indexes cikk alatt milyen színvonalúak a kommentek... mindig elszomorodom, amikor ott olvasgatok, hogy milyen atomsötét társadalomban élek. :(

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) MuzikJunkie válasza Bog (#29) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ööö, na azt nem láttam. Elnézést. :(

Egyébként az Index életveszélyes... Nem is szabad elolvasni ott a kommenteket, mert tuti a mentális sérülés. :O

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#32) Perillustris válasza MuzikJunkie (#28) üzenetére


Perillustris
senior tag

A díjak valóban nevetségesek

Nem akarom elvégeztetni mással a piszkos munkát, már ami a rengeteg tarifacsomag átnézését illeti, de most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mely csomag ütős és kihagyhatatlan szerintetek, figyelembe véve [ezt] az igényt (~150-200 perc, 80-120 SMS, 100-150mb adatforgalom).

Mert ez így számomra csak reflexes fikázásnak hat.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#33) kpal


kpal
veterán

Nekem csak a külsje tetszik. :)

(#34) kaller1 válasza Waikiki (#23) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig alámennek

Az ok, de én nem ezt írtam. :N

.::> <::.

(#35) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon gyönyörű. Mekkora Redbullshit az egész. De nálunk ezt is el lehet adni attól tartok :U

(#36) papi77 válasza Bog (#30) üzenetére


papi77
addikt

Hát igen...,és még mondja v.ki,h ez nem Balkán :O
Egyébként, lehetett volna egymás között 0Ft-os percdíj.

Az első: NOKIA 1611

(#37) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem a dolog másik alternatívája jobban izgatja a fantáziám ;]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#38) hans87


hans87
tag

Hát egy picit többet vártam. Pofátlanság, nem kicsit. Lesz így lesz-e rá megfelelő kereslet?
(Bár már el tudom képzelni 1-2 alfahím és festett szemöldökű műcsaj kezében a Red Bull logós mobilt, ahogy mennek májerkodni....)

Nokia 5530

(#39) shev7 válasza Perillustris (#32) üzenetére


shev7
veterán

"mely csomag ütős és kihagyhatatlan szerintetek"

Egyik sem. Pont ez a problema... Es attol hogy a tobbi sem jobb, attol meg lehet ezt fikazni. Foleg amilyen marketing maszlaggal elojottek...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#40) dedike válasza Bog (#30) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes hozzászólások, az tény... :DDD

(én jót röhögtem néhányon, hogy hogyan lehetnek manapság ennyire korlátolt és buta emberek!) :(

Jó szerencsét!

(#41) Gál István


Gál István
senior tag

vicc!vicc! Mikor lesznek már értelmes ár/érték arányú csomagok? :W

(#42) Toxic


Toxic
tag

Parádé lesz ez,kb mint a postafone)))

temet nosce

(#43) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Ezt nem szeretem hogy én nem vehetem meg olyan telóval amivel akarom csak azzal a 3-mal... tök jó hogy a pannonnak vannak ilyen hülyeségei...

Fold 5

(#44) marcee


marcee
addikt

Óóó, uramisten! Az a qrva air race! Még a tavalyit sem sikerült feldolgozni és itt a nyakunkon az idei! Mekkora hülye vagyok, hogy nem akkorra szerveztem a nyaralást! :W

\m/

(#45) csab2 válasza Rickazoid (#25) üzenetére


csab2
veterán

"előre elkérték a havidíjat (9990 Ft, ugye, gondolom ezekkel kompenzálják a 2G-s telefont 10000 Ft-ért beszámítós akciót) amit jóvá se írtak az első számlán,"

Szerintem az első teljes hónapnál fogják jóváírni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46) csab2


csab2
veterán

Az valóban undorító, hogy összehasonlítva az osztrák ajánlattal sokkal rosszabbak az itteni csomagok. De sajnos ezt már megszokhattuk.
Házon belül azonban a simplyAll jobban megéri, mint a MobilKvartett 150.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#47) csab2 válasza Waikiki (#23) üzenetére


csab2
veterán

Ezt írják a honlapjukon is.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#48) dedike válasza csab2 (#47) üzenetére


dedike
addikt

Itt pedig ezt: ◦ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat. :R

Jó szerencsét!

(#49) csab2 válasza dedike (#48) üzenetére


csab2
veterán

Igen, csak amikor válaszolsz valakinek, akkor így logikusabbnak tűnik.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#50) kaller1 válasza csab2 (#49) üzenetére


kaller1
veterán

Egy hszóláson belül is válaszolhatsz több embernek, nem véletlenül van kitalálva a szerkesztés gomb, úgyhogy használd csak nyugodtan. ;)

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.