Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Igazi világvége-túlélő-csapásmérő egység! :C

Rip and tear

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem, ha az orosz gépeket szidják, mindig eszembe jutnak egy orosz mérnök szavai. Idézni nem tudom, de a lényeg az, hogy ők használható dolgokat gyártanak. Az amcsi repülőknek pálya kell, de a MIG akár a szántóföldön is leszáll.

Sok évtizedes orosz órák szolgálják tulajdonosaikat, és ne feledjük, hogy a metró szerelvényei nem tegnap óta közlekednek.

Van egy Sokol-403-as rádióm.

Szerintem több, mint 40 éves, hiszen amikor megismertem a feleségemet, akkor 1973-at írtunk, és már megvolt neki, a szüleitől kapta.
Ma is működik. Az pedig csodaszámba megy, hogy azóta nem cseréltem benne elemet, és mégis. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) szente válasza Vakegérke (#2) üzenetére


szente
addikt

Még csak 25 éves vagyok ,de erre a rádióra még én is emlékszem. A bőr tatyójával együtt. :K

(#4) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na egre ez is eljott, de aszem ez nagyon hianyzik a videok kozul:- ) /sajna pocsek a minoseg, de a tartalom:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) neduddki válasza neduddki (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

kikestem: tovabbi potolni valok: wiki, home, dt-10 kis vityaz

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Köszi a kiegészítést! :R

(#7) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Mennyit zabál egy ilyen?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8) Recon666 válasza Cthulhu Dawn (#7) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Sokat! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.