Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Nekem ilyen sötétzöld hosszú kabátom van, gyapjú. Az angol trench coatnak hívja. Sokkal sztájlosabb. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) nincsisbéla válasza Иван (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

De drágább is egy jó minőségű! :)

Mentalita'

(#3) Crystalheart válasza Иван (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Képet tudsz mutatni? :) Hasonlót?

Nekem főleg régi katonai meg erdész téli kabátjaim vannak, de ritkán veszem fel őket, inkább több őszit szoktam egymásra húzni.

Ami a cikkben szerepel, nos az olyan fazonúakat (kaptunk jó sokat innen-onnan, fogyó eszköz) én márkától függetlenül a kecskékhez meg az erdei melóhoz veszem föl :D

(#4) philoxenia válasza Иван (#1) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

?

Olcsók.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) baluka26


baluka26
veterán

Háundemben vettem valami hasonlót, nekem tavaszi-őszi, de nem fázós embernek téli kabát :D
Ilyesmi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Crystalheart válasza philoxenia (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ah, banyek, és nem esett le, hogy az a ballonkabát. :D Amúgy igen, elég dizájnos tud lenni, persze a noir-kalapot elhagynám. :)

(#8) Crystalheart válasza baluka26 (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Arról az oldalról mondjuk egy ilyesmit elfogadnék. Hopp, laza 30K. :D

(#9) Recon666 válasza Иван (#1) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát nem az én stílusom. :B De azért köszi. :R

philoxenia: Köszi, körül nézek itt is. :R

Kalandor Nem mondasz hülyeséget. :) Eredetileg hosszút akarok venni, találtam is egyet ami tetszik csak épp mértemben nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Drágábbak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11) Thunderzolee

A Zara miért nem tesz márkajelzést a ruháira?

Vannak márkab×zik, akik nem szívesen hordanak olyasmit, amin nincs felirat, a Zara meg csak belülre tesz feliratot a nyak belsejére hátul. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Samus


Samus
addikt

Én a C&A-ban vételeztem két éve egy nagyon jó téli kabátot, 16k volt, de nagyon szeretem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Armahun válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Lehet gondol az antimárkabuzikra akik nem szívesen reklámozzák (két lábon járó ilferro) magukon egyik céget sem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) Crystalheart válasza Armahun (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

+1... Én is utálom a virító márkajelzéseket, meg egyáltalán a feliratokat is.

(#15) Иван válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


Иван
őstag

Thunderzolee-nál a megoldás amúgy, ha jól tudom nekem is Zara. Nem volt vészes, nagykerből volt.

Crystalheart: ilyesmi, persze nem pont ilyen. Talán egy picit robosztusabb a vastagsága meg a szabása.

SZERK
A színe viszont klappol, meg úgy az egésznek a feelingje.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Thunderzolee válasza Иван (#15) üzenetére

A Zara amúgy sem túl drága, még ha nem nagykerből van akkor se.. csak hát a feliratok.. :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) Иван válasza Thunderzolee (#16) üzenetére


Иван
őstag

Attól függ.

A yingdüng kínai áruház csodáihoz képest drága. MO-n hihetetlen árérzékeny dolog a ruha (mint minden mellesleg), és a legtöbb embernek a márkás cuccok kb szóba se jöhetnel :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) Jhonny06 válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

A márkabuzik pont nem a Zara-ban vásárolnak. Ott viszonylag minőségi és elegánsabb dolgokat árulnak (nem olcsón), úgyhogy nem kell rá márkajelzés, mert a külsejéből feltűnik, hogy nem rossz. Az Adidas/Nike/stb. meg azért tesz rá, hogy a szart drágán eladhassa.

Ha megfigyeled, a legtöbb minőségi ruhán nem nagyon van márkajelzés, maximum valami nagyon szolid.

[ Szerkesztve ]

(#19) Иван válasza Jhonny06 (#18) üzenetére


Иван
őstag

Burberry se reklámozza nagyon, hogy burberry :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) nincsisbéla válasza Иван (#19) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Azon azért van pár felirat, és messziről meg lehet ismerni. (minta miatt) :)

Mentalita'

(#21) Иван válasza nincsisbéla (#20) üzenetére


Иван
őstag

Igen, de az azért egyedi. Ahogy a ferrarit se azért ismered fel az urcán, mert egy ló van az oldalára ragasztva ;)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) total90 válasza Иван (#19) üzenetére


total90
veterán

Nekem van jó néhány ingem tőlük és minden ott a jelzés... meg van egy kabátom is, azon lazán az egyik karján ott írja teljes kar hosszban a cég nevét.
Szerintem akik kevésbé villogtatják a nevüket a ruháikon az a Fred Perry meg a Hugo Boss. A Hugo meg főleg... 6-7 pólóm van tőlük és minden csak a címkén van a Hugo jelzés, sehol a pólón.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) DeFranco válasza baluka26 (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

LOL REservedben vettem majdnem koppra ugyanilyet, csak nincs alatta szvetter. ;]

Meg a kapucniját be lehet hajtogatni a gallérba.

[ Szerkesztve ]

(#24) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Végül egy Devergo kabátot vettem. :DDD Valamivel hosszabb, mint a képen lévő.

[ Szerkesztve ]

(#25) DeFranco válasza Recon666 (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Link/fotó?

Amúgy ezzel a kérdéssel én is gondban vagyok. Van egy Brando irha bőrkabátom, 10+ éves, szegény már zöldesszürkére van kopva, a mandzsettája meg tiszta rojt, bőrös el sem vállalja, pedig ha rendbe lehetne hozni, ég 15 évig kabát lenne...* meg egy még öregebb fekete pufi dzsekim, még a "lengyelpiacon" vettük, de még mindig tart (édesanáymnak mindig volt szeme az ilyenhez) nincs benne a töltet sem összeállva, szinte újszerű, de mégis csak kellene egy jó megjelenésű kabát a szebb téli napokra.

*nem az a szar, amit irhakabátnak akarnak eladni, ez rendesen a bőr saját gyapja van belül, -20 fokban is szobahőmérséklet van benne, kívül meg nem az a fényes festett vacak...

[ Szerkesztve ]

(#26) Recon666 válasza DeFranco (#25) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát webáruházban nincs, legalábbis ilyet nem találtam. Képet dobok róla, ha kell. :)

(#27) Recon666 válasza DeFranco (#25) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Na csak találtam képet, igaz az enyém fekete nem fehér, de a dizájn ugyan az;

[link]

[link]

(#28) DeFranco válasza Recon666 (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Füsskabát :D Jó az, ez a legmelegebb. Arra kell figyelni, hogy a bélés ne álljon össze, akkor nem fogsz benne fázni. Jó választás :)

(#29) Recon666 válasza DeFranco (#28) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:DDD
Remélem egy pár telet kihúz.

DeFranco: Ez jó hír, akkor rosszul nem választottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#30) DeFranco válasza Recon666 (#29) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezek jók, nem nagyon tud benne mi tönkremenni a bélésen kívül.

re:szerk: te látod, milyen anyag, de ahogy írtam, nekem a b) kabátom ez a stílus, és 15+ éve hordom. Persze ha csak mutatóban van benne bélés, vagy hártyavékony a külső huzat, az nem lesz jó, de egyebekben én ezt hívom télikabátnak. Meg az irhát.

[ Szerkesztve ]

(#31) DeFranco válasza Recon666 (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na, milyen? Meleg? Jó lett?

(#32) Recon666 válasza DeFranco (#31) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen jó lett. :)

(#33) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Téli kabát vásárlását tervezem mielőtt (talán) megérkeznek a nagy hidegek.
Melyik márkából válasszak, ami nem csak Brand, hanem ténylegesen minőség is?
Vékony és fázós vagyok, az ízületeim hamar megérzik a hideget. Olyan kabátot keresek ami tényleg meleg, és akár hosszú évekig is gond nélkül használható!

40-50K a plafon. Ezt néztem ki: [link]
Vélemény?

Remélem tudtok tanácsot adni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#34) vtechun válasza Predator2 (#33) üzenetére


vtechun
veterán

Pont ezt próbáltam fel tegnap. Nekem is tetszik. Engem is érdekelne a téma, valami minőségi, tartós, jól kinéző kabát kellene. Valakinek ötlet a mostani felhozatalból?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.