Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Grat. Én meg hiába rágom szüleim fülét, hogy szokjanak le, de azért se...

X

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

Nekem februárban lesz az 5. évfordulóm. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) Recon666 válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ezt csak úhy lehet ha ők, akarják, de nagyon akarnio kell, másképp nem fog menni.

pityeszka: Grat, az már valami. :R

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Jó lenne, de akkor mit csináljak helyette? :D
Én sokszor el is felejtem, hogy már ~ 4-5 órája nem cigiztem. Pl amikor nagyon sok meló van itt a cégnél. Viszont amikor eszembe jut, utána már 10 percet se bírok ki.
Szóval nekem nagyobb részben pótcselekvés miatt kell a cigi. :) A rágó nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#5) Recon666 válasza Dany007 (#4) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Le leeht csak valami erős indokot kell találni, vagy csak nagyon el szánni magad, énn már egyáltalán nem gondolok rá napi szinten se, de szüleim és tesóm is cigizik, csak mondogatják, hogy leszoknak. :(

(#6) iSonic


iSonic
addikt

Mérgezi magát és MÁSOKAT (akik nem dohányoznak) is :) nekem olykor a tököm tele amikor mellettem dohányoznak és még én érzem szarul magam ha megkérem, hogy húzzon a pi***ba..

ismerősöm úgy szokott le, hogy minden nap kiment futni legalább 3xszor és olyankor nem tudott cigizni, így el is felejtette, hogy ez kell neki.. elhatározás és akaraterő kell.. csak hát ez a két dolog, ami már bocsánat de sok dohányosba nincs meg.. ha meg lenne, akkor kuriózum lenne a dohányzás.. és nem népbetegség...

aki meg leszokott annak meg GRAT hozzá végre egészségesen élhetsz addig míg egy dohányos melletted el nem kezdi szívni a cigijét.. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A cím több sebből vérzik.
1. nagy kezdőbetű
2. Fél - kicsi eff
3. év - e lemaradt
4. pont nem kell cím végére, inkább a Kb után tedd.

A nem szóval minden rendben van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) iSonic válasza Winner_hun (#7) üzenetére


iSonic
addikt

:DD helyesírás ellenőrző vol. 120000

mostanában magyar helyesírás tankönyveket olvasol? :P

[ Szerkesztve ]

(#9) Recon666 válasza iSonic (#6) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ámen. :R :DDD

Winner_hun: Vettem mester. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) Winner_hun válasza Recon666 (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

A cím végi ponthoz segítség: ctrl+c / ctrl+v helyett ctrl+x / ctrl+v
3. pontot rosszul értelmezted. Azért nemár hogy ennyire nem megy nyögtan:F

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) DeltaPower válasza Recon666 (#9) üzenetére


DeltaPower
őstag

látom még nem sikerült teljesen abszolválni a nyelvtant.
"év-e" nem kell kötőjel

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12) vammil


vammil
tag

Grat a leszokáshoz de vissza ne szokj!! ;)
Én még csak 2 hónapja nem szívok cigit. de már idegesít ha valaki az utcán elmegy mellettem cigivel a szájában.(zavar a füst)

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

(#13) hNp88 válasza Winner_hun (#7) üzenetére


hNp88
aktív tag

"A nem szóval minden rendben van." :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#14) Recon666 válasza vammil (#12) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Még véletlenül se fogok, elég volt belőle a 7 év. :K

(#15) koshmar


koshmar
őstag

Én 20 éve nem...

Gratulálok! :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Grat! :)
Erős indok kell hozzá, és kellő elszántság, de szerintem aki akar az le tud szokni (én sosem dohányoztam, ezért ez csak az én elképzelésem)

Egyébként mennyit szívtál előtte naponta? :)

Mentalita'

(#17) Recon666 válasza koshmar (#15) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

nincsisbéla: Köszönöm! :R Igen kell mind a 2-ő. Napi olyan 10-15 szál ment el.

[ Szerkesztve ]

(#18) albert8


albert8
addikt

Grat :)
Én 16 éve nem

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#19) Recon666 válasza albert8 (#18) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Kösz. :R
Jó, én se cigiztem 17 évig. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) RootRulez


RootRulez
félisten

Gratulálok!

Nekem 5 nap múlva, 27-én lesz fél éve... Nem is bánom... :N

═════════════════════════════════════════

(#21) Recon666 válasza RootRulez (#20) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szintúgy sorstárs :R , jól döntöttünk, nekem meg 28-án. :D

(#22) Csemike


Csemike
csendes tag

Én is abbahagytam, életem egyik legjobb döntése volt. :) A legérdekesebb, hogy valami borzasztó hosszú és nehéz leszokási folyamatra számítottam, nem is nagyon hittem magamban, amikor hirtelen ötlettől vezérelve a gyógyszertárban nikotinos rágót vettem... Valamiért rámtört, hogy mostantól nem akarok cigizni, ha mégis úgy érzem, hogy nagyon rágyújtanék, akkor elrágok egy rágót... Szóval, arra akartam kilyukadni, hogy egyáltalán nem volt benne semmi nehéz. Kb. 8 rágót rágtam el 1 hét alatt, aztán megkínáltak egy cigivel. Elfogadtam, mert szarszemétgyenge ember vagyok, de két slukk után elnyomtam, nagyon nem esett jól. :)

Úgyhogy welcome füstmentes élet! :C

(#23) Recon666 válasza Csemike (#22) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:C

(#24) Mr.Csizmás válasza iSonic (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

élőben jóarc :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) Pala válasza koshmar (#15) üzenetére


Pala
veterán

Én meg már majdnem 26... sosem érhetsz utol! :DDD

(#26) feka007


feka007
nagyúr

Én meg soha nem dohányoztam.
Akkor már inkább pipa vagy szivar. Az legalább egyedi :D A bagó az olyan lealacsonyító.

[ Szerkesztve ]

(#27) Mr.Csizmás válasza feka007 (#26) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szivar +1 :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) keIdor


keIdor
titán

Egyik családtagom mondta most hétfő délután: leteszem másodjára (!) is a cigit, mert hogy nem jó ez így. Mondom akkor na hajrá, remélem a saját szavad legalább saját magadnak ér valamit. Ma délután meg látom megy cigizni, mondom fasza... komolyan mondom, ennyi gyenge akaratú embert, nevetséges. :W Egyébként is hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki 12-13 után visszaszokjon. :W

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) nem_tom


nem_tom
őstag

Bárcsak ilyen könnyű lenne. Én most az elektromos cigivel próbálkozom.

Amúgy, Grat!

[ Szerkesztve ]

(#30) Recon666 válasza nem_tom (#29) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem könnyű, csak elhatározás kérdése, nekem nem kellet semmi segédeszköz, nem gyújtottam rá és kész.

(#31) nem_tom válasza Recon666 (#30) üzenetére


nem_tom
őstag

Én már majdnem 10x határoztam el magam.

(#32) Recon666 válasza nem_tom (#31) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

1x kell, de akkor nagyon. :K

(#33) Csemike válasza nem_tom (#31) üzenetére


Csemike
csendes tag

És ellenállhatatlan vágyat érzel, ha nem gyújtasz rá? Te még elég fiatal vagy, ha jól emlékszem. Ez most nem kötözködés. :) Én kb. 8 évig dohányoztam. 20 éves koromtól mostanáig.

(#34) alibaba78 válasza Recon666 (#32) üzenetére


alibaba78
őstag

4 honapnal jarok! Grat., amiert nem estel vissza! :)

(#35) Recon666 válasza alibaba78 (#34) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A tied is alakul :K , köszönöm :R , nem is fogok.

[ Szerkesztve ]

(#36) nem_tom válasza Recon666 (#32) üzenetére


nem_tom
őstag

Néhányat nagyon elhatároztam. Csak ez a rohadt pótcselekvés. Valamit kell csinálnom, vagy szétvet az ideg.

(#33) Csemike: Valamit csinálnom kell. Plusz néha jólesik. Igen fiatal vagyok. Már több mint 4 éve dohányzom. Ezalatt viszont teljesen az életem részévé vált. Kellemetlen...

Az elektromos cigi viszont működik. Csak egy időre leálltam róla bizonyos okok miatt. Viszont most átállóban vagyok rá. Majdnem 1 hétig használtam. Pár nap múltán, már nem is esett olyan jól a cigi.

[ Szerkesztve ]

(#37) Lenry


Lenry
félisten

6 hónapja, 12 napja, 23 órája és 32 perce... de hát ki számolja ezt, ugye? :P

hajrá hajrá, én csak bíztatlak, mást nem tudok, sose próbáltam leszokni a cigiről, így nem tudom, hogy milyen lehet, igaz, soha életemben még meggyújtatlanul se volt a számban dohánytermék...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) alibaba78 válasza Recon666 (#35) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem tudom te hogy vagy vele, en meg mindig szenvedek reggeli kave, meg a kiados ebed utan. :O Azt hiszem, ez mar meg is marad.

(#39) Recon666 válasza alibaba78 (#38) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem szerencsére nincs ilyen, nem is gondolok, rá eszembe se jut, hogy rá kéne gyújtani.

Lenry: :R

[ Szerkesztve ]

(#40) alibaba78 válasza Recon666 (#39) üzenetére


alibaba78
őstag

Akkor te nem is voltal igazan fuggo. Igen, sajnos fizikailag is le tud verni az elvonas. Szedules, csontig hatolo, fura fajdalom, borzaszto hianyerzet. Valoban szerencses vagy, hogy ezeken nem estel at. :)

(#41) Recon666 válasza alibaba78 (#40) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát visszafogtam magam max 0,5 és 1 doboz-ra korlátoztam naponta, szerencsére nekem semmi fizikai fájdalom és hiányérzet nincs. :)

(#42) Csemike válasza nem_tom (#36) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az E-cigiben van nikotin?

(#43) vammil válasza Csemike (#42) üzenetére


vammil
tag

általában van de van olyan is amiben nincs vagy csak nagyon minimális

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

(#44) EczkE


EczkE
addikt

Szép! Én 22 éve. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#45) dízelracer


dízelracer
senior tag

Helyes, helyes :K . A dohányos ember sajnos nem csak magát mérgezi hanem a környezetében élőket is. Szülő, gyerek, testvér, munkatárs, kiskutya, akárki... Pár évig én is bagóztam, katona koromban szoktam rá. Nekem könnyű volt letenni mert csak kocadohányos voltam 2-3nap/doboz de például több haverom szabályosan szenved mint a dög ha fél napig nem gyújthat rá. Elég szívás. :(

#7: ellóell... :DDD

(#46) DeFranco válasza dízelracer (#45) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Grat. En 16 eve dohanyzom, eddig (15 evig) napi 10-15 piros szal ment el, de egy ev alatt levittem napi fix 3 kek szalra. A negyedik mar nem is esik jol, neha mar a harmadik sem.

Reggel nem gyujtok ra, a meloban mar nem kivanom, bar lehetne, utana hazafele elmegy ket szal, meg max este lemegyek a haz ele meg egyre.

Eddig rem egyszeru volt eljutni, arra leszek kivancsi, mekkora lesz a kihivas a ket szal es a nulla szal kozott. Szerintem sokkal nagyobb mint eddig.

Egy gond van ha alkohol kerul az auramba... akkor szalrol szalra pattan el ugy masfel dobozig egy este. Szerencsere ez mar nagyon ritka, max havi egy alkalom.

(#47) Recon666 válasza DeFranco (#46) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm. A nulla száll is lehetséges, de az már keményebb dió lesz. :K

(#48) hengerPHanda válasza DeFranco (#46) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

hát beállnék én is a sorba. Velem mindig történik vmi :)

Múlt héten elmentem a doktor nénihez, teljesen más betegség miatt kiírt 1 hétre, azt mondta pihi, gyógyszer, sok folyadék. Hétvégén elkezdtem rosszabbul lenni, nagyon fulladtam és olyan taknyos volt a hangom. Hétfőn telefon be melóhelyre, "majjövök". Kedd éjszaka folyamatosan megébredtem és a jó öreg ventolin sem segített már. Szóval másnap doki, onnan tüdőgondozó, de addigra már kiegyenesedni sem tudtam a fájdalmaimtól, plusz könyörögtem O2-ért...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#49) hengerPHanda válasza hengerPHanda (#48) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Bocsi a 2 hsz-ért, de csak 512 karaktert engedélyez a telefonom.... :B

Szóval könyörögtem levegőért, mire kivizsgáltak és kiderült, hogy a gyerekkori asztmám 9 éve kezeletlen, kedd éjszaka pedig mentőt kellett volna hívni, örüljek, h nem fulladtam meg aznap este és megúsztam egy "kis" pulzusemelkedéssel, amit a ventolin okozott.

Nagyjából 49 órája nem gyújtottam rá. Nagyon hiányzik, de inkább az egészségem, mint a szórakozásom. Majdem 9 évig ráadásul napi 1 doboz. 24 ées vagyok.

Csak tanulság...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#50) Recon666 válasza hengerPHanda (#49) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem gégegyulladás hozta a változást, e-miatt szoktam le a cigiről, szóval szurkolok, hogy neked is sikerüljön, minden téren jobban jársz. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.