Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Hihetetlen egy dolog, hogy egy több, mint tízeres hangkártyával ilyen mókolásokat kell véghezvinni. :(

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Recon666 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Sajnos a gyártó nem foglalkozik vele, így nekünk kell.

(#3) westcoastog


westcoastog
veterán

Kiadják a jó hardvereket 0 supporttal. Én az audigy se kártyámat daniel_K drivereivel használom, és tökéletesen működik. :K Csak nem értem miért ilyen trehány a kreatív.. :U
(#4) Recon666
lehetetlen? nincs is jóformán, annyira jó a gyári driver hogy szóljon 2 hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#4) Recon666 válasza westcoastog (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Audigy se volt nekem is a Titanium előtt és a gyári szoftverek telepítése win7 alatt nagyon nehéz, ha sikerül is nem biztos, hogy müködik, jóval nehezebb mint egy X-Fi-nél.

[ Szerkesztve ]

(#5) westcoastog válasza westcoastog (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerk idő lejárt:
Ja igen, emlékszem, régen egy bizonyos audigy to x-fi buhert driverrel tudtam normális működésre bírni a hangot vista alatt, de ezzel mindig fagyott a rendszer, ezután maga volt a megváltás amikor ráakadtam daniel drivereire. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Recon666 válasza westcoastog (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem 1 hónapig volt meg az Audigy se , nem akadtam rá a daniel_k féle driverekre , eladtam, de nem bánta meg a titanium-al sokkal könnyebb dolgom van.

[ Szerkesztve ]

(#7) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A bloghoz annyit, hogy hasznos, de az SVM fordítva működik: a beszédet hangosítja fel.
A PAX-nál lehetne linkelni konkrét topic-ot is.

Gamer és Entertainment mód közötti különbség: Gamer módban aktív lesz az EAX 4 és 5

A CMSS-3D-t csak játéknál ajánlott használni, mert zenénél és filmnél csak ront a helyzeten.

Lehetne írni a PAX Suite-ról is, ahol a felhasználónak rendelkezésére áll az összes Creative szoftver és azt választja ki amelyiket akarja, szerintem ez a legkényelmesebb legjobban kompatibilis megoldás.

Ezek csak kiegészítés ajánlatok a bloghoz. :)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) westcoastog válasza huskydog17 (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

cmss3d nálam például zenénél nagyon hasznos, mivel az olcsó vacak 5.1-emben nincs erősítő, de cmss-el minden hangfalról szól a zene mélynyomóval, ha nem lenne szüttyögheték 2 hangszóról mély nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Recon666 válasza huskydog17 (#7) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ok, javítom köszi.

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Két helyesírási hibát is javítani kéne még:
hitt (SVM részletezés)
szoftvert (1. lépés, leírás)

#8: nálam a CMSS3D csak ront a zenén, szerintem az csak játéknál hasznos (bár én ott sem használom :) ) A Crytalizer viszont sokat tud javítani az MP3-kon ahogy az SVM is!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) kandi88


kandi88
tag

Én is végigolvastam és nagyon jó kis leírás annak aki elakad és nem tud valamit. :) Mondjuk arra még nem jöttem rá, hogy a Creative a Win 7-es X-fi driver-hoz amit auto update-en letöltünk nem mellékel Console Launcher-t :W Az nélkül szinte nem ér semmit az egész driver mert az a lelke és ott van középpontba minden. Ezt az X-fi Xtreme Music karimnál tapasztaltam mikor Win 7-et tettem, utána akadtam rá a PAX driverre amibe viszont minden benne van :C

(#12) Recon666 válasza kandi88 (#11) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Köszönöm. Igyekszek bővíteni, amivel tudom. :)

(#13) Trub válasza kandi88 (#11) üzenetére


Trub
tag

Nekem Win 7-en gyári driverrel van Console Launcher. Igaz nem rakja ki a tálcára, de a start menübe beteszi, onnan meg desktopre kirakom.

(#14) kandi88 válasza Trub (#13) üzenetére


kandi88
tag

Nem mondod??? :W
Hát akkor eléggé vaksi vagyok az tutkó :DDD
De ezt nem fogom elfelejteni!!! Ha legközelebb rendszert rakok felteszem és meglesem.
Köszi, hogy szóltál :R

(#15) Balar84


Balar84
csendes tag

Olyankor mi van ha a kártya random működik. Van amikor úgy indul a gép, hogy van hang van amikor a Consol Launcher azt írja, hogy nem támogatott a kiválasztott audió eszköz?
Alaplapi hangkártya letiltva. Eszközkezelőben csak az X-FI kártya látszik. A hangkártya egy TITANIUM PCI-E. Driverek a creative honlpjáról vannak(WIN7 64).
Másik kérdés. Tök szűz win7-re a pax driverek fel se akartak menni a telepítő 5%-nál folyton újra indul és elölről kezdi. 2 újra húzás után meguntam és ment a sima creative-os cucc. Valaki tapasztalt hasonlót?
Vagy magának a kártyának lenne baja?

(#16) Recon666 válasza Balar84 (#15) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Lehet, hogy a kártya hibás, ki kellene próbálni másik gépben.

(#17) Balar84 válasza Recon666 (#16) üzenetére


Balar84
csendes tag

Na, megint le minden aztán ismét fel a creativos driver a honlapról. Most megint megy. :)

(#18) Recon666 válasza Balar84 (#17) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ilyenek ezek a Kreatív kártyák :D

(#19) proci985


proci985
MODERÁTOR

észrevétel: subwoofer gainnel vigyázni. gyengébb cumóknál, pl a Genius SWHF2500nál ezt be lehet, sőt kell is xelni (tapasztalat), de egy komolyabb rendszernél tilos a használata. a sub hangerejét nagyon megtolja. ez egyrészt megborítja a hangképet, másrészt pedig a subnak se tesz jót. valamint a szomszédban is garantáltan hallatszani fog, a porcelánok meg elkezdenek mozogni. tényleg óvatosan vele.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Sziasztok! Most vettem egy használt X-Fi Gamer Fatal1ty kártyát, és a gyári driverek nem működnek Win7 64 bit alatt (2 hátsó hangszóró szól csak, a console launcher kiírja hogy nincs támogatott eszköz). Próbáljak valami moddolt drivert vagy "elég" lesz egy újrarakott Windows is?

(#21) Totigyerek válasza Totigyerek (#20) üzenetére


Totigyerek
csendes tag

Na sikerült végülis, a megoldás: minden régi telepítést leszedtem csutkára (pl a régi Audigy-m Daniel_k moddolt driverét kézzel kellett kigyomlálni), és a kártyát átraktam másik slotba, majd a daniel_k-féle X-fi telepítőlemezről telepítettem az egészet, így most minden faszán működik.

(#22) po1son


po1son
addikt

Nagyon jó cikk!!! :C
sb x-fi xtremegamer fatal1ty pro hangkártyám van és sehogy se tudtam feltenni a creative honlapján lévő drivereket win7 64bit... Ez a cikk viszont megoldotta minden problémámat. :)
Köszönőm.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#23) Recon666 válasza po1son (#22) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nincs mit, örülök, hogy segített. ;)

(#24) wrox


wrox
senior tag

X-fi Gamer és Titanium közt milyen különbségek vannak? Továbbá a PAX-os driver használható Gamer -hez? (PCI-e) Csak mert Titanium van mellé írva.

(#25) Recon666 válasza wrox (#24) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem sok minden, szinte semmi, újabb chip dolgozik rajta, és más a foglalatát, ha egy sorral följebb nézel, ott van a PAX a gamerhez. :U

(#26) wrox válasza Recon666 (#25) üzenetére


wrox
senior tag

Azt látom, hogy ott van, de az nem gond, hogy az én gamer-em is PCI-Express foglalatú?

(#27) Recon666 válasza wrox (#26) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

(#28) wrox válasza Recon666 (#27) üzenetére


wrox
senior tag

Biztos hogy nem audio, mivel az audiot cseréltem le gamerre. Teljesen máshogy néz ki már a lap is.

+ Ami jött vele lemez, ott már lehet választani a módok közt. Gamer, Entertainment, meg mixer. Az Audional nem volt ilyen opcio.

[ Szerkesztve ]

(#29) wrox válasza wrox (#28) üzenetére


wrox
senior tag

Nem szóltam semmit.
Látszik, hogy régebben vettem, és nem használom (nincs mivel). Titaniumot vettem, most előkotortam a szekrényből. Csak valahogy a fejemben maradt, mivel Gamert akartam. Bocsánat

(#30) Recon666 válasza wrox (#29) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Semmi gond. ;)

(#31) wrox válasza Recon666 (#30) üzenetére


wrox
senior tag

Nah, ha minden igaz holnap kipróbálom. :)

(#32) Energie X


Energie X
őstag

Nem lehet elérni a pax drivert audigy se-hez :( Itt guglizom már másfél órája ?( valaki help please!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33) DcF1sh


DcF1sh
csendes tag

Hi,
a cikk hasznosnak bizonyult.
Egy kis gondom akadt amiben szeretnék segítséget kérni. X-Fi xtreme audi pci-e kártyához a gyári creative driverben van THX setup consol, de indítást követően támogatott hangkártyát keres (megtalálja a xtreme audiot, de azt nem fogadj el) és mivel nem talál ezért leáll a progi. Pax driver ugyan frissíti, de az eredmény ugyan az.
A másik gondom, Mode Switcher nél nekm nincs választási lehetőségem csak a Entertainment Mode megy a Audio Creation Mode és a Game Mode

Segítséget előre is köszönöm.

(#34) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

most készülök ilyet venni. még jól jöhet ez a pár sor. :)

(#35) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Aki hamar választ akar írjon ide! Ritkán járok ide!

(#36) agram


agram
csendes tag

Hello mindenkinek!

Tudna valaki segíteni? Lenne egy sound blaster x-fi extreme audio kártyám, (SB0790 PCI Sound Blaster X-Fi Xtreme audio) és nem tudom használni win7-hez. Esetleg valaki tud valami okosságot erre a problémára, vagy csak egy win7 driver lenne jó hozzá? Egyébként én nem találtam hozzá.

(#37) kicsitrash válasza agram (#36) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nekem pci-e verziós extremeaudio volt, kb. 4 órán keresztül vadásztam, töltögettem, próbálgattam a drivereket...
ha esetleg valakinek megvannak a fenti linkeken elérhető driverek, kérem linkelje be (időnként a linkek elavulnak...)
ha valaki igényli az általam használt drivert, feltöltöm valahova

[ Szerkesztve ]

(#38) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!
Valaki meg tudná nekem mondani hogy lehet kikapcsolni azt hogy a mikrofonba ne hallatszódjanak azok a hangok amiket én hallok?

(#39) kicsitrash válasza WaterWawe (#38) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

windows mixer... playback eszközöknél a microphone-t disabled-re teszed

(#40) WaterWawe válasza kicsitrash (#39) üzenetére


WaterWawe
őstag

Más a gond, a többiek akikkel beszélek visszahallanak tőlem mindent, mert a mikrofonba visszajátsza a rendszer hangokat.

(#41) Piistii


Piistii
tag

Sziasztok

egy x-fi gamer hangkártyám van : PAX MASTER PCI XFI Driver Suite 2013 V1.05 ALL OS Stable Drivers használok érdeklődni szeretnék hogy érdemes beállítani a legjobban a drivert éls a thx setupot hogy játékok alatt teljes élményt nyújtson az 5.1 ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.